Extreme Minceur

Extreme Minceur

Preparat antycellutitowy w ampułkach. Ma za zadanie przyspieszyć usuwanie z tkanki nagromadzonych toksyn i nadmiaru wody, wygładzić i ujędrnić ciało.

Cena: ok. 120 zł

Doskonały

Używała go moja Mama, w trakcie oraz po zakończeniu kuracji odchudzającej :) a jak powszechnie wiadomo, to eksremalny test dla kosmetyku ujędrniającego.Po niej sięgnęłam po żel ja, choć chciałam jednynie ciut wygładzić skórę.
Efekt, jest -nie nadużywając słowa- doskonały.
Skóra gładka, jędrna, wyglądająco bardzo zdrowo, absolutnie żadnych oznak cellulitu czy rozstępów, zredukowane zostały również te, z którymi rozpoczynała się trzytygodniowa kuracja.
Jest zdecydowanie- jeden z najskuteczniejszych kosetyków, z jakim miałam styczność,działa-działa rewelacyjnie.

(komfort stosowania- przyjemny zapach, błyskawicznie-całkowicie wchłaniająca się konsystencja)

Szczerze polecam.

uleczył moje uda!

szybki i skuteczny, te dwa słowa mogłyby wystarczyć. ale do tego dodam, że mam nadwagę, tendencję do nawracania cellulitu, no i mało silnej woli co do diet. jednak to systematycznegoo używania tego preparatu zachecił mnie poprawiający się wygląd moich ud i posladków! zafundowałam sobie dwie kuracje pod rząd, przeplotłam "Lipo-reductorem" i znowu wróciłam do ampułek. efekty nadal są świetne. juz nie widać gąbk, skóra jest napięta. preparat szybko się wchłania, nie lepi się, ma delikatny świezy zapach. trochę mi nie wystarcza jena ampułka na dwa razy, ale cóż, dużo mam do smarowania ;) dziewczyny wypróbujcie! o niebo lepszy niż Vichy, którego też używałam

ekstra

Co roku przed latem funduję sobie kurację ampułkową - efekt zawsze jest fantastyczny - udka gładziuteńkie! I przynam się bez bicia, że stosuje je tylko wieczorem ;-)

Zrób sama kosmetyk - tonik na trądzik

Skuteczny

Bardzo lubię antycellulitowe produkty Galenica, według mnie są skuteczne - oczywiście należy pamiętać o ruchu, diecie, odpowiednim przygotowaniu skóry - ampułki wręcz wymagają uprzedniego peelingu. Nie znoszę ampułek, ale te łatwo otworzyć i zamknąć. Łatwo je aplikować na skórę, dobrze się wchłaniają, nie wymagają masażu. Dwu lub trzytygodniowa kuracja wyraźnie poprawia wygląd skóry - jędrniejsza, wygładzona, cellulit wyraźnie zmniejszony. Zawsze używam przed nadejściem lata, efekty widać szybko. Cena za tę jakość bardzo dobra, preparat wydajny. Trochę kłopotliwy w używaniu bo wymaga aplikacji dwa razy dziennie, ale myślę że warto się pomęczyć.

Swietny

Fantastyczny - po dwoch tygodniach diety, masazu i uzywania tego produktu nie ma sladu po cellulicie... drugiego stopnia!!! Oczywiscie mysle, ze wiele dal skomasowany atak i polaczenie roznych technik walki z tym "badziewem"..;))).. ale nie sadze zebym osiagnela taki efekt nie stosujac zadnego kosmetyku. Dla mnie bomba!:))Zuzyte jedno opakowanie

Ja ogólnie jestem wielka fanką tej linii kosmetyków, choć uważam iż kosmetyki starszej daty są (w moim przypadku) lepsze od nowości). Osobiście jestem zwolenniczką długiej aplikacji kremu dlatego preferuję, te które wchłaniaja się nieco dłużej i lekko natłuszczają skórę(ponieważ wówczas mogę się wymasować, wyszczypać i pożadnie oklepać) . Ampułki te bardzo lubie, co sezon kupuję sobie promocyjne opakowanko i zazwyczaj przez dwa tygodnie rzeczywiście poświecam po 20 min rano i wieczorem na porządną aplikację- co daje wręcz spektakularne efekty), uważam je za kosmetyk dobry przynoszący efekty i wart swojej ceny, ale za równie rewelacyjny ważam kosmetyk straszej daty- Elancyl Intensive Minceur (tuba 200ml cana 94 PLN).Zaś Cellu Stop w moim przypadku odpada zarówno po nim jak i po ampułkach muszę dodatkowo posmarować się jakimś kremikiem. Podumowanie w sklali 1-5:Opakowanie :5 przewygodne wyjeżdżam na 3 dni biorę trzy ampułki, a plastikowe zatyczki zapobiegają wyciekaniu zwartości otwartej juz ampułkiSkuteczność:4 Efekty są rzeczywiście widoczne po któtkim czasie ale samo wsmarowanie nic nie daje - ja zawsze ją poprzedzam masażem szczotką z wypustkami (ORIFLAME) po prysznicem RANIO I WIECZOREM!!!!Komfort 2: po wsmarowabiu kosmetyku moja skóra robi się sucha i musze nałożyć inny krem (najczęściej NORELA)Ogólnie oceniam na 4.A starszego braciszka w tubce - INTENSIVE MINCEUR na 5 (bo efekty po jednm i drugim są dla mnie porównywalne- no po ampułach nieco szybsze).

Oceniam na 3.00

Napewno jest wydajny i szybko sie wchłania, co do efektów hm wygładzona skóra i 1,5cm mniej w obwodzie uda. Mógłby być bardziej ujędrniający. Ale mimo to działa przy systematycznym stosowaniu i diecie.

zero efektów

A u mnie zero efektów - po zużyciu jednego zestawu. Co z tego, że miły w stosowaniu, ładnie się wchłania, itd - był dość drogi, a w sumie mogłabym go w ogóle nie kupować :( na jedno wyszło.

Oceniam na 5.00

sama go zglosilam, gdyz uzywalam go 2 miesiace i jestem zadowolona, jak jeszcze nigdy dotad! cellulit naprawde nie jest juz tak widoczny, teraz walcze tylko z lekka skorka pomaranczowa... polecam!

Oceniam na 5.00

Rewelacja!Uważam ,że to jest właśnie taki kosmetyk ,który naprawdę pomaga. Nie spoczywajcie jednak na laurach- nie wystarczy jedna kuracja. Z cellulitem trzeba walczyć non stop. Z tymi ampułkami jest to łatwiejsze. Warto kupować na promocji! Ampułki są bardzo wydajne!