Teflon Tuff Nail Color (Lakier z teflonem)

Teflon Tuff Nail Color (Lakier z teflonem)

Pojemność 13,3 ml

Trwały, odporny na uszkodzenia lakier zawierający teflon opatentowany przez firmę Du Pont. Jest on odporny na działanie czynników zewnętrznych takich jak woda, detergenty i inne chemikalia, długo zachowuje swoją trwałość. Jest super trwały, nie odpryskuje, nie pęka i nie blednie. Dostępny w bogatej gamie kolorystycznej.

Cena: 30 zł / 13,3 ml

Tragiczny.

Miałam ten lakier w kolorze srebrnawego fioletu, metaliczny.
Buteleczka wygodna, pędzelek długi i moim zdaniem za cienki, niewygodny.
Konsystencja rzadka, przez co lakier w miarę dobrze się rozprowadzał.
Krycie średnie, robiły się smugi. Lakier podobnie jak niektóre inne tej firmy właściwie nigdy nie wysychał.
Jedna warstwa - OK, mogła wyschnąć, ale jedna warstwa to za mało, zwłaszcza przy tak marnym kryciu i smugach!
Przy dwóch warstwach nawet po 7-8 godzinach na lakierze odbija się faktura ubrań czy pościeli, nie wspominając o tym, że nawet po 24-28 godzinach gdy naciśniemy paznokciem lakier, to paznokieć się odbije.
Porażka, Sally Hansen jest najbardziej przereklamowaną firmą z jaką kiedykolwiek miałam do czynienia, z ŻADNEGO ich produktu nie byłam zadowolona!

Używam tego produktu od: kilku lat

nie kupuj szkoda kasy!!!!!!

Czytając komentarze jestem w niemałym szoku, tak jakbym miała zupełnie inny lakier:>. Rozprowadza się dość dobrze, co ułatwia rzadka konsystencja i dobry pędzelek. Natomiast on chyba nigdy nie wysycha, ok godziny 12 pomalowałam pierwszą warstwę lakieru, chcąc by dobrze wszystko wyschło o 17 nałożyłam kolejną, a o 23 poszłam spać. Pomimo, że lakier wyglądał na dobrze wyschnięty, nic do niego się nie przyklejało i był gładki w dotyku, w nocy przykleiłam się do prześcieradła!!!!!!!. Acha i następnego dnia są już odpryski. Nigdy więcej !!!!

Używam tego produktu od:1 tydzień

uwielbiam

od paru lat używam lakierów SH i zawsze jestem zadowolona, moim zdaniem konsystencja jest Ok, lakier dość długo trzyma się na paznokciach (często zmieniam kolory), jedynym minusem może być cena, ale można kupić w stanach lub na wyspach i jest taniej:)
polecam

Używam tego produktu od:kiedy pojawił się na rynku
Ilość zużytych opakowań:obecnie mam w szufladzie 5 buteleczek, każda napoczęta

Zrób sama kosmetyk - tonik na trądzik

horror :/ zero gwiazdek

Gdybym mogła dałabym mu zero gwiazdek !!!
Toż to prawdziwe świństwo!
Same minusy:
- przede wszystkim przebarwił mi paznokcie (a muszę dodać że miałam lakier bezbarwny), które na brzegach przybrały odcień żółtawo-zielonawy i niczym się tego nie udało usunąć, jedynie poprzez lekkie spiłowanie płytki paznokciowej :|
- użyłam kilka razy bo myślałam że to nie przez lakier, niestety to przez NIEGO!!!
- poza tą olbrzymią wadą lakier posiada inne: rzadka, lejąca się konsystencja, trudność w nakładaniu, po 2dniach odchodzi warstwami :/

NIGDY W ŻYCIU!!!

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: troszkę 1

przyzwoity

Mam pazokcie łamliwe i dość cienkie, więc szukam lakierów, które wytrzymają kilka dni - ten nie dał rady reklamowe 10 dni wytrwać na moich paznkciach. Był rzeczywiście dość trwały - do 5 dni bez zmian (gdy nie sprzątałam ;)), potem zdarzały się małe odpryski na końcach paznokci. Nie zauważyłam efektu odżywczego, o jakim niektóre wizażanki mówiły.
Szczerze - wolę mniejsze opakowania, a poza tym coraz bardziej "punktuje" u mnie Inglot

tak 2,5*

Nie zachwycił mnie. Opakowanie duże ( za duże!), lakier wydajny. Duza gama kolorystyczna, ale ładniej to wyglada w butece, niz na paznokciach. Mnie kolor w naturze wydał sie dziwny ( 51)...Rozprowadza się dobrze, kryje w miare dobrze, schnie w miare dobrze...Dośc szybko sie zarysował, natomiast faktcznie nie odpryskiwał. zato błyskawicznie ścierały mi sie koncówki - po kilku dniach wygladałam, jak z pomaranczowa wersja frencha ;)
Trudno mi powiedzieć, za co go nie lubię - ale mi nie podpasował. Wolę Inglota...

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:mam 2

Zdecydowanie nie!!!

Skuszona dobrymi ocenami tego produktu i dotychczas dobrą w moim mniemaniu opinią tej marki, pobiegłam zakupić nowy lakier.
Już po pierwszym użyciu lakieru coś mi nie pasowało, ale potem było już tylko gorzej i gorzej. Doszło do tego, że moje paznokcie łamały się z łatwością przy zwykłych codziennych czynnościach jak np.zakładanie bluzy. Myślę, że to wina tego teflonu, którego moja płytka paznokcia nie toleruje. Dodam, że aby wykluczyć inne czynniki stosowałam ten lakier kilka miesięcy. Jeszcze teraz walczę, aby moje paznokietki wróciły do stanu świetności.
Inne kosmetyki tej firmy bardzo sobie chwalę, ale to cudo już nie pojawi się w mojej kosmetyczce.

Używam tego produktu od:5-6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: rozpoczęty 1

Świetny

Bardzo dobry lakier, trzyma sie dlugo i dodatkowo odzywia paznokcie. Kolor jest głeboki, nie blaknie (tak jak w przypadku niektorych lakierow), koncowki sie nie wycieraja, ani nie odpryskuje. Bardzo lubie SH i nie zawiodlam sie ;] Ogolnie polecam ;]

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1, w trakcie drugiego

Twały i ładny

Lakiery SH są dla mnie nierówne, ale wcześniej odżywka Teflon Tuff mnie zachwyciła, więc przy okazji zdecydowałam się sprawdzić.
Bezsprzeczne zalety:
- utrzymuje się dość długo (przynamniej u mnie - przeciętny lakier schodzi po 2-3 dniach, ten, bez utrwalacza, używając detergentów, wytrzymał 5 (w 5 pojawiły się drobne odpryski przy brzegu), po uzupełnieniu - jeszcze 1, co dla mnie jest rekordem (żaden inny tyle nie wytrzymał)
- ładnie pokrywa paznokcie
- ma długi, dość wąski, ładnie malujący pędzel
- ma kolorystykę dla różnych osób - i nasycone barwy i delikatne, przejrzyste.

Dodatkowo, lakier działa jak odżywka- paznokcie są mocne :)

Wad chyba nie znalazłam :) Z czystym sumieniem daję 5 gwiazdek :)Używam tego produktu od:1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

mój ulubiony

Od bradzo dawna używam mlecznego, różowego odcienia tego lakieru. Jest naprawdę super. Łatwo go nakładać - pędzelek jest smukły i wygodny i nie robią się smugi. Lakier jest bardzo trwały - oczywiście nie ma mowy o 10 dniach, ale z utwardzaczem wytrzymuje w prawie idealnym stanie ok. 5 dni. Nie odpryskuje, a raczej się ściera na końcach paznokci. Do tego szybko zasycha (ale na początku opakowania) i ma ładny połysk, który nie matowi się zbyt szybko. Na początku buteleczki trzeba nałożyć dwie warstwy dla uzyskania właściwego efektu (choć generalnie lakier jest raczej mocno kryjący, nie transparentny), ale od połowy butelki lakier gęstnieje i wystarczy nawet jedna warstwa. I własnie w tym szkopuł i jedna gwiazdka mniej - buteleczka powinna byc mniejsza, bo od jej połowy jest coraz gorzej. Nie chodzi nawet o kłopotliwe nakładanie, gdy jest zbyt gęsty, ale o to, że potem gorzej i dłużej schnie na paznokciach. Jeszcze nie udało mi się przez to zużyć buteleczki do samego końca. Mimo wszystko jest to jednak jeden z moich ulubionych lakierów.

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: ok. 5

NIE ZAWODZI!!

Kocham Hansen: cena jest ok w stosunku do jakości !!
Ten Teflon Tuff jest bardziej ciekły niźli inne, ale to nie jest wada. Przylega do płytki, u mnie ok. tygodnia.
Piękne kolory, superpędzel!!
Wielka ilość, nie waży się.

reklama...reklama...

Lakiery SH generalnie mnie zupełnie rozczarowują. Jak dla mnie idealny przykład na to jak łatwo uwierzyc w reklamę. Stworzyć markę, przed która kobiety niemal klękają. A tak naprawdę lakiery są zaledwie przeciętne. Oprócz fantastycznych kolorów i dobrego pędzelka nie znajduję w nich żadnych zalet.

Nie cierpie lakierów tzw. szybkoschnących ale są w końcu jakieś normy "przyzwoitości"w schnięciu, po których przekroczeniu pozostaje tylko stwierdzic że produkt do udanych nie należy. Spójrzmy zatem prawdzie w oczy, firma firmą (!), ze schnięciem zupełnie fatalnie. Klapa na całego - 2 godziny ? bez przesady...Za taką cenę możnaby jednak wymagać przyzwoitego wysychania. Co do trwałości to jest przyzwoita aczkolwiek szału nie ma. Buteleczka owszem duża ale przez to połowa lakieru zostawała niewykorzystana, bo na ironię w buteleczce wysycha zadziwiająco szybko...
generalnie nie polecam, choć kolory sa rzeczywiście cudne i kuszą feerią nasyconych i subtelnych barw