Cień Mono Multi Effect Wet&Dry (stara wersja)

Cień Mono Multi Effect Wet&Dry (stara wersja)

Wszystko zależy od Twojego nastroju! Jeśli chcesz, możesz nałożyć cień na sucho - uzyskasz efekt dyskretnych, delikatnych barw. W stanie zwilżonym cień zapewnia intensywny i wyrazisty makijaż wieczorowy. Z witaminą E. Przetestowano oftalmologicznie.

Cena: ok. 20zł

Jak na cenę z drogerii internetowej są dobre i uniwersalne

Ja posiadam cień w odcieniu 12N Pina Colada. Zakupiony został przez internet, a więc cena to ok 3 zł.

Ten kolor po krótce jest biały z drobinkami odbijającymi światło. Bardzo mocno rozświetla kąciki wewnętrzne oka, ma satynowe wykończenie. Nie znika w ciągu dnia, nie ściera się.

Ja używam go też czasami na szczyt kości policzkowych gdy chcę mocnego rozświetlenia i również sprawdza się dobrze.

Reasumując biorąc pod uwagę cene za którą go kupiłam to jest boski :) Jednak jeśli miałabym kupić go w Rossmanie- to nie zdecydowałabym się.

Używam tego produktu od: około 1 roku
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego

super cień

używam tych cienie już od dawna, kolory: czarny i brąz
cienie małe ale dość wydajne, długo utrzymują się na powiece, fajne, wygodne opakowanie z aplikatorem, jak dla mnie to duży plus.
cena jak za pojedńczy cień trochę średnia i zdażyło się, że od aplikatora po jakimś czasie odpada mi gąbeczka
jednak większych zastrzeżeń nie mam i bardzo lubię te cienie.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Lubię, bo jestem sentymentalna.

Pierwszy cień do powiek jaki kupiłam w swoim życiu parę lat temu. Odcień 95E SAND, beżowo-różowy naturalny kolor. Bardzo dobrze napigmentowany, bardzo trwały, lekko się osypuje, ale tak jest z wszystkimi błyszczącymi cieniami do powiek, zawsze gdzieś tam spadnie jakaś mieniąca się drobinka. I tak je uwielbiam z sentymentu i mimo, że są na wykończeniu ciężko będzie mi się z nimi rozstać :)

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Manicure - mat i błysk

Najczarniejsza czerń.

Posiadam najbardziej czarny z możliwych odcieni - BLACK. Klasyczną czerń na oko zawsze warto mieć w kosmetyczce.

Zalety:
*świetnie napigmentowany, głęboki kolor
*cień łatwo chwyta się powieki i nie osypuje podczas nakładania
*po suchym nałożeniu - fajny, przydymiony mat
*na mokro - głebooooka czerń
*cień bardzo trwały i odporny na niepogodę
*wydajny, wystarcza na bardzo długo

Wady:
*brzydkie opakowanie
*cień łatwo się kruszy w pudełeczku zmieniając stan na \'cień w proszku\'

Świetna jakość kosmetyku zachęca, by sięgać po niego przy każdym mocniejszym makijażu.

Może być.

Jestem fanką ciężkiego, czarnego makijażu i skusiłam się na ten cień z powodu niskiej ceny (11 zł). Kolor, który posiadam, to krucza czerń.

Plusy:
+ łatwo się go nakłada, wystarczy niewielka ilość, by oko było mocno zaczernione
+ dość wydajny
+ intensywna barwa
+ nie podrażnia oka

Minusy:
- nietrwały, szybko "blednie" i zbiera się w załamaniu
- nie jest to żaden multieffect, bo zarówno na mokro, jak i na sucho, wygląda tak samo (może z innymi kolorami jest inaczej).
- słabe opakowanie, maleńki aplikator, którego nie da się używać, trzeba go zastąpić swoim
- podczas nakładania mocno się obsypuje, trzeba potem wycierać policzki

Mimo to jestem z niego całkiem zadowolona, bo wypada całkiem całkiem w porównaniu do miliona innych czarnych cieni, których używałam, ale jak skończy mi się aktualne opakowanie, to chcę przerzucić się na coś innego.

NIENIENIE!

Otóż bardzo zraziłam się do tego produktu po tym jak roztrzaskał mi się w drogerii i musiałam za niego płacić :mad: ;(

Lekko mi upadł na ziemię i cały się w środku rozsypał,
a na moje nieszczęście obok stała ekspedjentka i musiałam za to zapłacić :/

To był akurat białawo-szarawy kolor
numeru101C MATT GREY.

-ciężko się nakłada żeby uzyskać widoczny efekt
preparat trzeba nałożyć kilkakrotnie :/
-ciężko sie otwiera pudełeczko
-mały pędzelek
-brak lusterka

Ogólnie to jestem zawiedziona :/

Używam tego produktu od: Od kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

polecam

Oceniam cienie 15 MUSCAT
Plusy:
+ kolor: ładny i dość intensywny ale można nim wykonać bardzo subtelny makijaż
+ jest dość wydajny
+ trwałość: nie potrzebuje bazy, nie zbiera się w załamaniu powieki i zachowuje kolor nawet 8 do 10 godzin
+ łatwo się go nakłada
+ można go stosować na mokro
Minusy:
- aplikator, aplikator, aplikator...
Czy kupię go ponownie? Tak jeśli nie znajdę dla niego zastępcy z innej firmy

Porządny

Posiadam kolor czarny. Jest bardzo intensywny, typowa krucza czerń. Fajnie się rozprowadza i rozciera, lecz niestety się osypuje, ale myślę, że ma to wiele wspólnego właśnie z kolorem. Trzyma się długo, jednak po dłuższym czasie rozmazuje się na dolnej powiece, ale to też uroki czarnego. Fajnie, że można go stosować również na mokro. Na pewno wypróbuję jeszcze inne kolory. Polecam!

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

mieszane uczucia....

Jak w tytule - mam mieszane uczucia odnosnie tego cienia. Mam kolor szary. Probowalam go nakladac bez bazy - na sucho trzymal sie ze 2 godziny a potem zebral w zalamaniu, czyli porazka. Na mokro ladnie sie trzymal i kolor byl intensywniejszy, ale za to trudno go bylo rozetrzec. Z kolei na bazie trzyma sie caly dzien. Nie osypuje sie, czego nie cierpie. Ma mila, miekka konsystencje i na sucho ladnie laczy sie z innymi cieniami. Kolor jest bardzo ladny. Nie polecam osobom, ktore nie stosuja bazy. Ogolnie mozna wyprobowac.

niezły

No i właśnie mam mieszane uczucia, bo zależało mi na matowym czarnym cieniu i dlatego kupiłam ten. Ale on się absolutnie nie nadaje do nakładania na sucho. Koszmarnie wręcz się obsypuje, więcej go zostaje pod okiem niż na powiece. Ale sprawa ma się zupełnie inaczej kiedy nakłada się go na mokro. Wtedy naprawdę super się sprawuje. Tak ja powinien.

No więc sama nie wiem. Jak zobaczę jakiś ładny kolor to pewnie znowu kupie, może na jasnych cienie tak się nie sypią...

No więc o! Dobry, ale mógłby być lepszy :)

Używam tego produktu od: rok

Sprawdza się!

Bardzo lubię używać cieni Manhattan, a multi effect wyjątkowo przypadł mi do gustu. Obecnie mam kolor SAND (95E), który bardzo ładnie rozświetla spojrzenie, "w miarę" utrzymuje się przez cały dzień, jest wydajny i co najważniejsze nie podrażnia oczu.
Do pracy stosuje jego słabszą wersję czyli maluję się na sucho. Na wieczór fajnie jest go nieco zmoczyć, wtedy mieni się o wiele, wiele bardziej.
Może nie jest super trwały ale z pewnością jest godny polecenia :D
Używam tego produktu od:ponad roku

Warto spróbować ;)

Zanim zdecydowałam się na ten cień szukałam kosmetyku, który ładnie rozświetli powiekę, nada jej delikatny, pastelowy kolor i będzie odpowiedni do makijażu wieczorowego. Wybrałam odcień Sand F95.
Używam cienia nakładając go wyłącznie "na sucho". Jest bardzo napigmentowany oraz zawiera bardzo małe drobinki, drobniejsze niż w klasycznych cieniach, co pozwala na swobodne używanie go w makijażu dziennym. Efekt po użyciu całkowicie mnie zadowolił. Jedyną jego wadą jest to że dość krótko, w porównaniu do innych cieni utrzymuje się na powiece. Po długim czasie nadal jest na skórze, ale nie lśni tak ładnie jak po aplikacji. Cena ( 13,99) bardzo przystępna.

Używam tego produktu od: kilku dni