Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Slim Extreme 3D Spa! (Krem wyszczuplający + ujędrniający antycellulit.)

Slim Extreme 3D Spa! (Krem wyszczuplający + ujędrniający antycellulit.)

Cena już od 13,58 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Jest to trzystopniowa kuracja modelująca. Krem wysmukla sylwetkę: modeluje ramiona, uda, brzuch i pośladki. Efektywnie walczy z ''upartym''cellulitem, wygładza rozstępy, zapobiega nawrotom. Redukuje tkanke tłuszczowa. Zawiera w swoim składzie: Isocell Slim, Cantella Asiatica, kofeinę, mentol i wyciąg z bluszczu. Producent zapewnia, że już po 4 tygodniach stosowania nastąpi: redukcja cellulitu o 60%, zmniejszenie obwodu ud o 2,5cm i aksamitną, gładką, elastyczną i jedrną skórę. Krem jest odpowiedni do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii.

Nie robi nic poza chłodzeniem

Wszystkim zmarzlakom odradzam ten krem na starcie (wszystkim pozostałym odradzę go potem ;). Producent władował doń taką ilość mentolu, że nie umiem go znieść, nawet latem. Nie chłodzi, tylko mrozi. Po ćwiczeniach lub po kąpieli efekt utrzymuje się prawie godzinę, mniej chłodzi nakładany na suchą skórę kilka godzin po myciu. Dostałam go w gratisie i prawdę powiedziawszy, używanie było sporym cierpieniem.

Działanie: A cierpieć w dodatku nie warto, bo jest zupełnie nieskuteczny. Nie mówię, że liczę na cuda, ale przeważnie, przy stosowaniu z masażem, produkty tego typu trochę poprawiają wygląd skóry i nieco zmniejszają widoczność cellulitu. Nie w tym wypadku. Skóra nadal tak samo nierówna na powierzchni, a przy okazji sucha, bo kremożel nie ma żadnych zdolności nawilżających.

Na plus:
-zapach delikatny i przyjemny
-konsystencja pozwala na masaż
-wydajność jest dobra

Na minus:
-prawie każdy produkt (już nawet nie antycellulitowy, ale po prostu balsam) jest lepszy i robi więcej dla skóry
-cellulit ani drgnie
-rozstępy również
-żadnego ujędrnienia
-wysusza skórę
-okropny, wstrętny, przenikający chłód
-trzeba rozcinać tubę, bo 1/4 produktu zbiera się na ściankach

Aż mnie to dziwi, bo sporo kosmetyków Eveline mi odpowiada. A przynajmniej każdy losowo wybrany, poza tym konkretnym, zrobił dla mojej skóry cokolwiek. Ten nadaje się tylko do wtarcia w stopy w upalny dzień.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1499341].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajnie chłodzi

Używam go zamiennie z serum z tej serii. Ma piękny miętowy zapach który kojarzy mi się z wakacjami.
Świetnie nawilża i widocznie ujędrnia przy regularnym stosowaniu, nie sądzę że ma działanie antycellulitowe bo jego redukcję możemy osiągnąć zmianom trybu życia nie używaniem serum ale produkt jest wart stosowania. Ma bardzo przyjemne chłodzące działanie które sprawia duża przyjemność zwłaszcza latem.
Produkt wydajny, w dużej pojemności, łatwo się aplikuje i szybko wchłania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1497701].usefull || 0 }}% pomocna.

taki sobie

Cellulit jak był tak jest, ale za to rozstępy trochę mi wyblakły. Fajny zapach, zachęca do częstego używania. Balsam wystarcza na około miesiąc. W dokładny opis na opakowaniu jak działa i jakie są korzyści używania można łatwo uwierzyć, bo opakowanie jest super:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1441621].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Bardzo go lubię

Największym jego plusem jest to, że daje niesamowity efekt wygładzenia skóry, którego nie osiągnęłam po żadnym innym balsamie do ciała. Skóra jest miękka i miła w dotyku już po kilku użyciach.
Napina skórę, ale czy zwalcza cellulit? Trudno powiedzieć. Mam wrażenie, że jest lekka poprawa ale nie wiem czy to bardziej kwestia ćwiczeń czy też zasługa tego balsamu.
Efekt chłodzenia jest dla mnie bardzo przyjemny latem, zimą natomiast bywa mniej przyjemny ale trwa na tyle krótko, że nie jest wielką wadą.

Dla mnie super sprawdza sie jako balsam wygładzający i ujędrniający skórę i pod tymi względami jestem z niego bardzo zadowolona i zawsze do niego wracam.
Plusem jest również stosunek jakości do ceny oraz opakowanie z którego można wycisnąć nawet ostatnią krople balsamu ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1218803].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Jestem zadowolona z tego kremu. Po użyciu skóra jest wyraźnie ujędrniona.
Bardzo mi się podoba, że krem świetnie chłodzi, co jest dużym plusem szczególnie latem.

Używam tego produktu od: wielu miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1015752].usefull || 0 }}% pomocna.

Mroźny ale skuteczny

Produkt jak najbardziej skuteczny już od pierwszego użycia!
Do tego tani, wydajny i łatwo dostępny.
Mimo to okropnie go nie lubię.
Efekt chłodzenia jest zbyt silny i używam go zwykle w naprawdę upalne, letnie dni.
Świetnie modeluje szyję.

Używam tego produktu od: nie pamiętam.
Ilość zużytych opakowań: 3-4

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1008073].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny kosmetyk za małe pieniądze.

Zaczęłam piąte opakowanie i uznałam, że czas na recenzję. Na samym wstępie uprzedzam, że ten produkt jest jedynie dopełnieniem ćwiczeń i zdrowej diety. Żaden krem nie da sobie rady z niedoskonałościami ciała, jeżeli nie ruszymy tyłka z kanapy.
Jestem osobą szczupłą, nie mam nadwagi, dlatego recenzuję ten kosmetyk jedynie pod względem działania antycellulitowego (mam cellulit na tylnej stronie ud i odrobinę na pośladkach). Pół roku temu postanowiłam wziąć się za siebie i poprawić kondycję. Nie była ona zła, ale ćwiczyłam raczej okazjonalnie. Od tamtego czasu się to zmieniło.
Moje ćwiczenia: 3 razy w tygodniu ćwiczę przez 25 min na stepperze, 5 razy w tygodniu robię przysiady (standardowo 150, czasem więcej) oraz co drugi dzień wykonuję na ramiona ćwiczenia z ciężarkami. Okazyjnie biegam, jeżdżę na rolkach i rowerze.
Staram się odżywiać zdrowo, jem sporo owoców i warzyw, piję dużo wody. Raz na tydzień jem coś na mieście (pizza, kebab itd.)
Używam tego kremu od ok. 6 miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Poprawia stan skóry, ładnie nawilża ją i napina. Stosuję go 2 razy dziennie na ramiona, pośladki, uda i brzuch. Moje ciało wygląda super, jest ujędrnione a cellulit znacznie się zmniejszył. Jak już wcześniej wspomniałam, jest to oczywiście wynik ćwiczeń i diety, ale uważam że ten krem jest ich idealnym dopełnieniem. Warto go wypróbować, szczególnie, że jest tani. Często bywa w promocji i kosztuje wówczas ok. 11zł.
Dodatkowym plusem jest dla mnie to, że nadaje się do stosowania po depilacji (uda). Nie podrażnia skóry, ale ładnie ją koi. Podoba mi się efekt chłodzący, jest szczególnie przyjemny kiedy ćwiczę wieczorem, od razu biorę prysznic i nakładam krem. Miętowy zapach nie jest moim faworytem, ale nie jest uciążliwy. Produkt jest wydajny, przy stosowaniu 2 razy dziennie opakowanie starcza mi na ok. miesiąc, może nawet dłużej.

Używam tego produktu od: ok. 6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1002853].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry - ale szukam dalej

Jak dla mnie działa na +. Napina, ujędrnia POMAGA zwalczyć cellulit. Biegam i używam tego kremu i jest OK!
Przepraszam bardzo, ale kremy są WSPOMAGACZAMI, nie zredukują tego co same sobie naważyłyśmy i to dosłownie :-)
śmieszą mnie te opinie, gdzie użytkowniczki oczekiwały wymodelowania/ znacznego wyszczuplenia nóg, aby się np. uda nie stykały. - jak chcecie taki efekt to się zacznijcie RUSZAĆ.

Używam tego produktu od: 1,5 tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 normalne = 250 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[995771].usefull || 0 }}% pomocna.

Efekt chłodzący zbyt silny

Niestety efekt chłodzący był dla mnie zbyt silny i po posmarowaniu się balsamem robiło mi się po prostu zimno... Efektów wyszczuplających też nie zauważyłam, stosowałam go raczej jako zwykły balsam do ciała ale zdecydowanie wolę jego rozgrzewającą wersję.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[990019].usefull || 0 }}% pomocna.

codzienny

Jako taki codzienny lekko napinający balsam może być.Cudów jednak nie czyni.Lekko nawilża i napina ale specjalnych właściwości nie ma.A o działąniu anty cell można zapomnieć.Chłodzi a nie każdy lubi ten efekt.Mi osobiscie nie wadzi.Spróbować można ale szału nie ma

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[968640].usefull || 0 }}% pomocna.