Perfect Look Corrector

Perfect Look Corrector

Korektor w kremie z pędzelkiem.

Koryguje niedoskonałości cery, cienie pod oczami i ślady zmęczenia. Rozświetla i optycznie wygładza cerę. Trwały i nieperfumowany.

Cena: ? zł / ? ml

Sprawdza się

Mam okropne fioletowe cienie pod oczami, a on doskonale je kryje ;)
Dobrze się nakłada i rozsmarowuje, bardzo trwały.
Mały minus za pędzelek - włoski się trochę wyginają, ale to chyba przez moje nie ostrożne wkładanie.

Ilość zużytych opakowań: jeszcze nie zużyłam

Mój ulubiony

Korektor mile mnie zaskoczył - jestem dosyć zachowawcza, do tej pory używałam innego, z którego byłam zadowolona, ostatnio postarałam się sprawdzić ten z polecenia znajomej - i odkrycie! Korektor świetnie tuszuje wszelakie niedoskonałości cery - piegi, ślady po wypryskach, krostki i przebarwienia. Bardzo łatwo się go rozprowadza - nie maże się, dobrze koresponduje z pudrem, ładnie pachnie i jest w gustownym opakowaniu. Wydaje się być wydajny, chociaż używam dopiero pierwszego opakowania od jakiś dwóch tygodni. W moim przypadku świetnie radzi sobie nawet ze świeżymi, zaczerwienionymi wypryskami.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania 1-go

Korektorek jest lekki, ma przyjemną konsystencję, bardzo ładnie wtapia się w skórę i nie widać go. Nie uwidacznia zmarszczek, nie tworzy grudek, nie wałkuje się i nie widać go w zagłębieniach.
Cienie pod oczami ładnie maskuje, z wypryskami radzi sobie średnio.
Kupiłam go za 60 zł, ale jestem naprawdę zadowolona :)