Planet Spa, Secrets od India, Herbal Body Scrub (Nawilżający peeling do ciała Skarby Indii)

W tradycji indyjskiej używa się naturalnych wyciągów, olejków, ziół i przypraw. Na nich właśnie opierają się formuły kosmetyków z nowej serii Planet SPA Skarby Indii. Drzewo sandałowe nawilża i wygładza skórę, wycisza emocje, eliminuje stres. Lotos uspokaja i koi, odmładza skórę.Tulsi (indyjska bazylia) jej zapach pobudza i dodaje pewności siebie, ma właściwości oczyszczające i zmiękczające cerę.

Cena: 24,90 zł / 150 g

no średni strasznie

Zapach pozostawię bez komentarza (śmierdzi niemożliwie), opakowanie tragiczne (zużyć całość bez bawienia się w rozcinanie opakowania nie sposób), pojemnośc i wydajność bardzo niska (użyłam 4 razy i się skończył), działanie pilingujące prawie żadne. Dwie gwiazdki za NIEZASZKODZENIE.

piękny zapach

Przepiękny kadzidlano - pudrowy zapach jeszcze długo po zastosowaniu unosił się w łazience i na skórze. Peeling dobrze oczyszczał skórę, miał naprawdę dobre tarcie.
Miłą dwa minusy - nieporęczną, za twardą tubkę oraz czarne coś w środku, które podczas stosowania robiło na skórze czarne smugi. Zmywały się one wodą, ale tak chyba nie powinno być w przypadku kosmetyku przeznaczonego do oczyszczania ciała.
Mimo tego bardzo go lubiłam i żałuję że już go nie można kupić.

Używam tego produktu od:

wspaniały

Moja ulubiona seria Planet Spa, zapach przepiekny, bardzo wydajny i ma wszystkie cechy jakie powinien mieć dobry peeling. Minusik za opakowanie z którego trudno się ów specyfik wyciska i które potwornie mnie się w transporcie.
Szkoda tylko, że on jak i cała seria została tak brutalnie potraktowana i zepchnieta poza margines sprzedaży :(
Czy zawsze coś co dobre musi się skończyć???

Używam tego produktu od:

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

co SPA, to SPA

No to skoro już przy peelingach jesteśmy... Część osób pewnie zresztą wie, że to taki margolciowy konik :)

Ten przypadł mi do gustu. Jak widać powyżej, pięciu gwiazdek nie dostał, bo jest sporo lepszych [jeśli komuś się chce, to niech przetrząsa moje recenzje, hłe hłe :D], ale na porządne cztery zasługuje.

Ostrzakiem go nazwać nie można, ale mimo tego ściera porządnie - a to u mnie podstawa. Do tego dobrze się rozprowadza i niesamowicie pachnie. Szczególna przyjemność w zimowe dni... :) Żeby się go łatwo wyciskało, to nie powiem, ale przynajmniej taką tubę można pod koniec rozciąć, więc wybaczam.

Właściwości nawilżających nie zauważyłam, ale skóra po jego zastosowaniu jest satysfakcjonująco gładka i miękka. Jesli chodzi o peeling, mnie wystarcza.

Tak więc polecam :)

ilość zużytych opakowań: 1

mało wydajny

Bardzo lubię ten peeling, a zwłaszcza jego intensywny zapach. Drobinki są drobne, ale dość dobrze ścierają naskórek. Czy jest nawilżający? Raczej nie. Ale skórę pozostawia gładką. :) Jedyna wada to niska wydajność: peeling z brązowym cukrem starczył mi na kilka miesięcy a ten na jakieś 2 miesiące.

może być

Najbardziej w tym peelingu podobał mi się jego egzotyczny, przyjemny zapach. Poza tym raczej przeciętny, w miarę dobrze wygładzał naskórek, ale żeby zaraz nazywać peeling nawilżającym? ;) Dosyć gęsty, co utrudnia jego wydobycie z opakowania. Nie dorasta do pięt peelingowi z brązowym cukrem z tej samej serii.

wyrafinowany :D

Kocham serię Skarby Indii a ten peeling to mój jedyny jaki mam zamiar uzywać.Przede wszystkim toalny szok-on ma w kremie jakieś ziołowe drobinki przypominające węgiel które rozcierają się po skórze pod każdym dotykiem.Sam krem świetnie nawilża ale mam wrażenie że po jakimś czasie znika i mam ochotę wziąśc go więcej.Drobinki są mocne ale nie tak mocne jak u brązowego brata.Tak czy inaczej złuszcza porządnie.
Wadami są:mała wydajność, fatalne opakowanie i sposób wydobycia(pierwszy taki produkst SPA avonu że cholera bierze).Ale go nie zmienie :D
13.02.06 Dodaję gwiazdkę i błagam Avona by go przywrócili do sprzedaży !!!! Jest lepszy niż brązowy brat o nieboooo

ok

lubie ten peeling.jest naprawde spoko jak na ten caly raczej...badziewny avon.ladnie pachnie, wygladza i nawilza skore jednoczesnie jej nie podrazniajac.jest wydajny lecz chyba cena zbyt wysoka...napewno kupie go jeszcze jak wroce do domku:-)

tylko średniak

Posiada bardzo specyficzny, intensywny zapach (podobny do suchych granulek herbaty). Ta dość oryginalna woń byłaby jeszcze ok podczas samego "zabiegu", niestety utrzymuje się na ciele bardzo dłuuugo(zabijając zapaszek nawet intensywnych balsamów). Jak na moje potrzeby posiada za drobne granulki (szukam intensywniejszego działania).Nie zauważyłam też jakiegoś lepszego nawilżenia w porównaniu z innymi peelingami.

kadzidło, ale nie złoto:)

produkt ten ma plusy, do których jednak można się przyczepić:P
- jest bardzo delikatny (wolałabym coś ostrzejszego)
- ma ciekawy zapach, który nie podoba mi się, ale nie odejmuję za to gwiazdki, jako że to rzecz gustu, a podobać się może
- ma dużo różnej wielkości drobinek, ale mam wrażenie, że zapewniają efekt jedynie wizualny, natomiast niewielka ich część działa.

największy minus to konsystencja! niezbyt wygodnie używa się pod prysznicem czegoś o gęstości treściwego peelingu do twarzy. przez to, że nie jest lejący, spada, nie jest wydajny, ma niski konfort użycia.

"nawilżający" w nazwie- jak to niby sprwadzić?:P w końcu po to stosuję peeling, żeby potem nasmarować się balsamem, który podobno dopiero wtedy rozwija pełnię swoich możliwości:P

ciężko wychodzi z tubki.

opłaca się chyba tylko w promocji.

*!*RACZEJ NIE POLECAM*!*

Spodziewałam się duuużo lepszego efektu - kupiłam bo skończył mi się PEELING PLANET SPA Z BRĄZOWYM CUKREM - myślałam, że efekt będzie zbliżony - NIESTETY pomyliłam się!!! Nie jest wydajny, ma zapach męskich wód po goleniu, nie ściera skóry tak jak powinien....

Super!

To mój pierwszy produkt z serii Planet SPA, który zakupiłam...cena premierowa była przyzwoita. Peeling dosyć ładnie pachnie, jest bardzo naturalny. Zawiera duużo drobinek o różnych kształtach i z różnych "materiałów". Bardzo dorbze drapie i złuszcza martwy naskórek, po zrobieniu peelingu skóra jest gładka i miękka :) i do tego przez długi czas bardzo ładnie pachnie. Polecam!!!