Avon, Skin So Soft, Creamy Body Wash (Nawilżający kremowy żel pod prysznic)

Avon, Skin So Soft, Creamy Body Wash (Nawilżający kremowy żel pod prysznic)

Wyśmienity żel o łagodnej, kremowej konsystencji. Delikatnie myje skórę, jednocześnie ją nawilża, pielęgnuje i wygładza. Pachnie subtelnie, kwiatowo, charakterystycznie dla całej seri SSS.
Zawarty w nim Softness Delivery System, dzięki opatentowanemu kompleksowi wygładzających skórę składników takich jak ekstrakt nasion amarantusa i olejek z nasion jojoby, nadaje skórze wyjątkową miękkość i gładkość. Dobroczynne składniki wchłaniają się głębiej niż inne produkty i dlatego substancje zmiękczające dostają się do dalszych warstw skóry.

bardzo dobry

Wracam do niego kiedy tylko mogę go kupić (co nie jest takie łatwe), głównie ze względu na jego cudowny zapach, który długo utrzymuje się na skórze, a jeśli dodatkowo użyję balsamu z tej samej linii, pachnę jak wyperfumowana. Poza tym nie wysusza skóy, a nawet trochę nawilża, ma świetną, bardzo gęstą konsystencję i tworzy dużo piany. Czego chcieć więcej?

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: trudno powiedzieć

Genialny żel pod prysznic! Nie balsamuje ciała po jego użyciu!

Nie lubie produktów tej firmy, ale ten naprawdę miło mnie zaskoczył..

"Jedwabista miękkość z perełkami nawilżającymi"

Kremowa konsystencja sprawia, ze po prysznicu z użyciem tego żelu nie balsamuje ciała! Ono jest już mocno nawilżone.

Poprostu Genialne i bardzo pomocne szczególnie po mocnym plażowaniu, kiedy szybko musimy ukoic i nawilżyć skórę!!

Używam tego produktu od: 2 lat z przerwami bo nieraz nie można go zamówić
Ilość zużytych opakowań: 8 opakowań

mój ulubiony ;)

Uwielbiam całą linie tych kosmetyków!!!
niedrogie
delikatna, nietłusta konsystencja
ładnie pachnie
szybko się wchłania
skóra jest po nim delikatna, nawilżona i ładnie pachnie;)
same zalety;)))

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Avon Mark - relacja

Super

Że ten stosuje razem z balsamem/olejkiem po prysznicu. Dobrze nawilza i odzywia cialo,ma gesta kremowa konsystencje o zapachu pudrowo-kwiatowym. Mi osobiscie odpowiada ten zapach,jest intensywny. Wydajny z gabka/myjka lepiej sie pieni.Polecam sprobowac.
Recenzja nie jest sponsorowana,produkt kupiony za wlasne pieniadze
Używam tego produktu od:kilku tygodni

Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Lubię!

Lubię tą linię kosmetyków z Avonu, mimo że nie przepadam za tą marką. Tan ładnie pachnie, skóra jest miękka, gładka, szczególnie gdy łączy się go z olejkiem albo balsamem również skin so soft. Wad raczej nie ma :) Lubię go i polecam!

Używam tego produktu od: rok na pewno
Ilość zużytych opakowań: ok 7

Nie przypadł mi do gustu

Żel ten dostałam na prezent razem z balsamem i kosmetyczką. Odczekał swoje pięć minut i teraz się nim troskliwie zaopiekowałam. Pierwszy minus jaki zauważyłam to słabe pienienie się kosmetyku. Muszę nakładać na siebie większą ilość, żeby uzyskać jakikolwiek efekt, dlatego też żel jest niewydajny. Poza tym zapach jest okropny - sztuczne, chemiczne kwiatki. Żel rzeczywiście trochę nawilża, ale lepsze są w tym Dove i Palmolive, po nich skóra jest jeszcze bardziej nawilżona i gładka. Ogólnie, nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka dni

Nawilża

Kosmetyk rewelacyjnie nawilża i wygładza moją bardzo suchą skórę. Skóra pięknie lśni, jest też ujędrniona. Kosmetyk bardzo gęsty, ale ułatwia to aplikację, dobrze się pieni i jest wydajny. Niestety nie kupię go już, gdyż drażni mnie jego zapach, za nic nie mogę się do niego przekonać, dusi mnie. Gdyby nie to, byłby to mój kwc.

Używam tego produktu od: 5 miesiecy

Świetny:)

Bardzo dobry żel pod prysznic. Świetne poręczne opakowanie, do tego ładne. Żel jest niesamowicie wydajny. Nigdy żaden kosmetyk tak dobrze nie nawilżył mojej skóry. Piękny, subtelny kwiatowy zapach. Bardzo dobrze myje.
Myślę, że dla niektórych wadą może być to, że się słabo pieni, ale mi to nie przeszkadza. Jego kremowa konsystencja jest dla mnie idealna. Polecam calą serię!

Używam tego produktu przez 2 miesiące.
Ilość zużytych opakowań: 3.

lubie go

to jest bardzo dobry produkt - nawilża naprawde, pozatym ma bardzo fajna konsystencje, opakowanie równiez mi odpowiada - praktyczne i łądne
zapach - ładny, cena przyjemna, prawie zawsze w promocji, czesto w zestawach co sie oczywiście opłaca
jednym słowem polecam, własnie mam go w chwili obecnej w domciu

Używam tego produktu od:jakiegos czasu

Świetny

Ajj...powiedziałabym,że wprost doskonały :)

Po pierwsze - niedrogi.
Po drugie - śliczny zapach
Po trzecie - skóra po nim jest długo nawilżona

Powiem jedno - aż sam prosi się o zakup :)

W 100% polecam!

świetny :)

Świetny zel pod prysznic, bardzo kremowy;) Nawilzal odpowiednio ciało, sama zaskoczylam sie efektem..;D Przyjemny zapach, ładne opakowanie;) Polecam:)Używam tego produktu od:1 miesiac

cięzki troche

na poczatku go lubilam bo ladnie pachnie i nawilza, ale trzeba nalozyc naprawde duzo. pewnie dlatego, ze ma kremowa konsystencje, A MA... oj ma:) nie chce sie pienic, ale spelnia swoje zadania

Używam tego produktu od:pol roku