Avon, Skin So Soft, Creamy Body Buffer (Nawilżający kremowy scrub do ciała)

Avon, Skin So Soft, Creamy Body Buffer (Nawilżający kremowy scrub do ciała)

Bardzo kremowy, przyjemny w użyciu peeling do ciała. Zawiera różnej wielkości drobinki ścierające - większe usuwają martwy naskórek, mniejsze wygładzają skórę. Sam kosmetyk wyraźnie pielęgnuje i nawilża ciało. Pięknie kwiatowo pachnie.
Zawarty w nim Softness Delivery System, dzięki opatentowanemu kompleksowi wygładzających skórę składników takich jak ekstrakt nasion amarantusa i olejek z nasion jojoby, nadaje skórze wyjątkową miękkość i gładkość. Dobroczynne składniki wchłaniają się głębiej niż inne produkty i dlatego substancje zmiękczające dostają się do dalszych warstw skóry.

Cena: 19,90zł / 150ml

fajniutki:)

Peeling pięknie pachnie. Dość dobrze ściera , skóra jest miła i gładka i dotyku. trochę nawilża ( ale wiadomo że nie należy się spodziewać takiego nawilżenia jak po balsamie:P) Drobinki nie podrażniają skóry. Bardzo miły i przyjemny w użyciu . Opakowanie ładne i wygodne :)
Ma jedną wadę jest nie wydajny . A i cena bez promocji taka sobie biorąc pod uwagę nie wydajność.
Ogólnie polecam bo to bardzo porządny produkt .

Używam tego produktu od:1.5 miesiąca

Całkiem niezły

Peeling ten jest o gęstej,kremowej konsystencji, rzeczywiscie bardzo dobrze ściera, czy nawilża? sama nie wiem, minusem jest dla mnie zapach, nie podoba mi się, jednak właściwości peelingujące całkiem dobre:) Polecam

Używam tego produktu od:dawna

... nie spodziewałabym się ...

że go aż tak polubię ...
Ma gęstą kremową konsystencję, ale mimo to nie mam problemów z wyciśnięciem go z tubki... (och, jak ja nie lubię walczyć z tubami z których nie da się wydobyć kosmetyku)...

Świetnie się rozprowadza, nie tępo, ani też nie jest wodnisty, bo co komu po peelingu który spływa w 60% do wanny.

Ma bardzo dużo niewielkich, acz dość ostrych drobinek, które rewelacyjnie usuwają martwy naskórek i wygładzają ciało, co jest już wyczuwalne podczas samego masażu, a po spłukaniu kosmetyku z ciała, ukazuję się śliczna i gładka skóra (później ciągle mnie kusi by ją dotykać) :P

W zasadzie nie nie mam się do czego przyczepić, dałabym 4,5*, tylko dlatego obniżam 0,5* iż zapach jest zbyt intensywny, mocno kwiatowy, oraz to że się długo utrzymuje na skórze, co nie zawsze każdego musi zadowalać .... :)

Polecam produkt, naprawdę świetnie się spisuje, a jego cena nie jest na tyle wysoka, iż nie można sobie pozwolić by go wypróbować :)

Ja już poluję na następne opakowanie :)

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

mógłby byc lepszy...

Ma fajny delikatny zapach-ale sla mnie chyba za mało intensywny,drobinki sa dobrej wielkosci-mysle,ze dobrze pilinguje:)Minusem ejst to,ze duzo mi idzie,zeby wypilingowac sobie całe ciałko tak jak chce-do tego sie nie pieni:(Własnie dlatego mam wrazenie,ze nie jestem umyta i pucuje sie po nim jeszcze zelem.Nie wiem czy tak fantastycznie nawilza.W promocji kosztowałam 9.90 i mozna sobie na niego pozwaolic.Poszukam jednak jeszcze czegos innego na lato:)

Używam tego produktu od:paru tygodni
Ilość zużytych opakowań:zaczete pierwsze

Nie zachwyca...

Peeling jest całkiem przyjemny, ale nie jest idealny. Przede wszystkim jest słabo wydajny i w ogóle się nie pieni. Ma za to miły, delikatny, pudrowo-kwiatowy zapach. Całkiem dobrze nawilża, wygładza raczej średnio, ale nie jest najgorzej. Skóra po jego użyciu jest miła w dotyku. Zapach nie utrzymuje sie na niej długo. Opakowanie jest estetyczne i miłe dla oka, ale wyślizguje się z rąk pod prysznicem.

Polecam :-)

super, ale malo wydajny

scrub jest swietny, super zluszcza i sciera naskorek, po peelingu skora jest natychmiastowo gladsza, przyjemniejsza w dotyku, troche nawilzona, ladnie pachnie.... SUPER

minus za malą wydajnosc i za nieporeczne opakowanie, ale cena dosc przystepna... :)

Używam tego produktu od:kilku miesiecy

nie podoba mi się

Tępa, kremowa maź, bardzo niekomfortowa w użyciu, obdarzona wątpliwej urody zapachem (miałam wersję różową). Fakt, że preferuję peelingi w żelu, ale ten był wyjątkowo niefajny (zresztą, od dawna używam kremowego peelingu Inecto, i jego kremowa konsystencja nie przeszkadza mi). Niewydajna.

Używam tego produktu od:z rok temu

świetny

Według mnie to najlepszy scrub do ciała jaki kiedykolwiek używałam. Bardzo dobrze ściera martwy naskórek, idelanie wygładza skórę, przyjamnie pachnie, delikatnie masuje, na prawdę odpręża.
Gorąco polecam

bardzo dobry

Świetnie wygładza skórę, chociaż nie jest specjalnie ostry. Gęsty, trochę trudno wydobyć go z tubki. Nie tylko ściera martwy naskórek, ale również nawilża skórę, dzięki czemu jest jakby podwójnie gładka ;) A to tego ma przyjemny, kwiatowo-pudrowy zapach.

Używam tego produktu od: ok. 1 mies.

ok

dobry lagodny nawet zbyt lagodny jak na scrub przyjemny zapach latwo sie rozprwazda kosnystencja w porzadku jednak widzialam leprze tego typu kosmetyki w samym avonie jest ok
jak dla mnie malo wydajny

Używam tego produktu od:2003

Przyjemny

Bardzo delikatny peeling, świetny na wrażliwą skórę. Pozostawiał ją miękką i gładką. Zapach mi się nie podobał ale to rzecz gustu. Nie był rażący. Fajny i polecam!

Używam tego produktu od: ???

Lubię

Lubię go za:
-zapach
-konsystencję: gęsta,kremowa,dzięki czemu nie wypływa z tubki,dobrze się rozprowadza po ciele
-właściwości: bardzo dobzre wygładza skórę nie podrażniając jej
-nie wysusza skóry.
Minus za:
-małą wydajność
-niewygodne opakowanie: tubka jest dość twarda i trudno z nhiej wycisnąć kosmetyk, szczególnie jego końcówkę
-nie nawilża, za to duży minus, bo przecież to m.in. obiecuje producent.Używam tego produktu od:długo