100% pielęgnacji, Bioaktywny krem rewitalizujący z kompleksem multirozświetlającym do cery normalnej i suchej

Krem zawiera bioaktywny system dotleniający.
Działanie:
Seanergilium(R), filtr UV, witamina E
- poprawia proces dotleniania komórek skóry
- przywraca równowagę energetyczną, stymulując syntezę ATP - naturalnego nośnika energii
- aktywnie rewitalizuje skórę oraz zapobiega fotostarzeniu.
- delikatnie koryguje, wygładza i modeluje owal twarzy.
Subliten(R), kompleks multirozświetlający, prowitamina B5 (D-panthenol)
- intensywnie nawilża, poprawia koloryt skóry oraz dostosowuje go do rodzaju karnacji.
- rozświetla i dodaje skórze subtelnego blasku.
Polecany od 20 roku życia
Substancje aktywne:
Seanergilium(R), filtr UV, witamina E, Subliten(R), kompleks multirozświetlający, prowitamina B5 (D-panthenol).

Ten brokat... :/

Recenzja odświeżona (czerwiec 2012)

W kremie do twarzy rozświetlającym Ziai "Sopot" jest trochę malutkich drobinek brokatu i efekt mi się podoba. W przypadku tego kremu ilość drobinek jest jak dla mnie przesadzona.

Plusy:
+ dość dobrze nawilża,
+ nie zapycha porów,
+ wydajny.

Minusy:
- widoczny brokat na twarzy, jak na imprezę czy Sylwestra; w kilka godzin po użyciu odnajduję ślady drobinek na ubraniach, dłoniach, długopisie itp.

Właściwie tylko ten brokat zadecydował o kiepskiej ocenie. Nie takiego rozświetlenia oczekiwałam. ;)

Używam tego produktu od: używałam przez ok. 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Rewelacja!

Ten krem jest fantastyczny. Bardzo fajnie nawilża skórę, nie za gęsty, nie za rzadki, no i te delikatne drobinki są idealne. Pięknie rozświetlają twarz, czasem jak go nakładam to nie myję rąk i przeczesuję palcami włosy. Nawet nogi nimi smaruję żeby się błyszczały. Cudeńko

Czy jest nadal dostępny w sprzedaży?

Obok kremu nawilżająco-rozświetlającego z serii Soraya BIO Kuracja witaminowo-mineralna, ten jest dla mojej cery zdecydowanie najlepszy. Rozświetla, wyrównując koloryt, nawilża i delikatnie natłuszcza, ale nie powoduje wymagającego matowania \'świecenia\'. Wielkim plusem jest to, że nie zamyka porów i nadaje się jako baza pod podkład: \'kolorówka\' nie waży się na nim i nie roluje.

Zapach, konsystencja, wchłanianie - super!

Nie znalazłam go niestety w ofercie na stronie Ziaji, mam nadzieję, że nie wycofano go z produkcji ;(, bo - jak większość kremów tej firmy - to jakość bez zarzutu w przystępnej cenie.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 2 standardowe opakowania; bardzo wydajny krem

O botoksie mity

Przyjemność i pielęgnacja za grosze

Jestem "zaprzyjaźniona " z kremami Ziaji od lat.
Zwłaszcza z tym :D

Najbardziej niesamowite jest to, ze firma oferuje bardzo dobrej jakości produkt za niewielkie pieniązki, moim zdaniem stosunek jakości do ceny jest naprawdę bdb !

Opakowanie plastikowe, nieco toporne, wiadomo - "ziajkowe".
Podoba mi się kolorystyka.

O kremie mogę mówić w zasadzie w samych superlatywach, ponieważ :
- ma przyjemny dla oka, brzoskwiniowo- maślany kolorek
- bardzo lubię zapach, tradycyjny, "kremowy"
- jak na krem do skóry suchej przystało, ma dość bogatą konsystencję
- przy j/w dość szybko się wchłania
- pozostawia skórę gładką i odżywioną
- rzeczywiście, efekt rozświetlenia jest widoczny, ale subtelny ( o wiele bardziej delikatny niż np. w przypadku kremu Nivea z linii Natural Beauty )
- fajnie nadaje się pod makijaż

Jestem bardzo zadowolona, stosuję z przerwami od kilku lat i z czystym sumieniem polecam.

Używam tego produktu od: od 2-3 lat, z przerwami
Ilość zużytych opakowań: w trakcie kolejnego ( pewnie ok. 8 )

Zdaje egzamin

Krem kupiłam bardzo przypadkowo i trochę obawiałam się, że okaże się niewypałem. Po miesiącu stosowania muszę przyznać, że mi odpowiada.

Plusy:
* nawilża
* twarz jest ładnie rozświetlona
* szybciutko się wchłania
* nie świeci się na twarzy
* posiada wygodne opakowanie
* jest tani
* nie zapycha

Zapach mi nie przeszkadza, ale nie jest też jakoś szczególnie przyjemny. Na początku przestraszyłam się, że krem jest taki żółtawy, ale to niczemu nie przeszkadza. Pamiętam też, że po pierwszym użyciu trochę szczypał w oczy, obawiałam się, że nie będę mogła go stosować, ale potem już wszystko było ok także mogę go polecić :)Używam tego produktu od: miesiąc

Fajny :)

Bardzo dobrze zabezpiecza skórę przed czynnikami z zewnątrz.

Kupiłam odpowiedni dla mojej skóry, komu się błyszczy powinien kupić jego drugą wersji dla cery tłustej.

Ja mam zbyt suchą na nosie skórę i to dziwne świecenie kremik zredukował.

Ma piękne migoczące drobinki wiec faktyczni cera wydaje się taka opalizujaca :) Ślicznie to wyglada.

Efektywnie nawilża

Używam tego produktu od:2 lata
Ilość zużytych opakowań: konczy mi się pierwszy :(

taki sobie

Mam mieszane uczucia co do tego kremu...

Plusy:
- dobrze nawilża, skóra jest po nim gładka i milutka
- ładnie pachnie

Minusy:
- cera się bardzo błyszczy jakby była tłusta, a tego strasznie nie lubię. Czegoś innego oczekiwałam po "rozświetlaniu i subtelnym blasku" reklamowanym na opakowaniu
- nie zauważyłam też żeby krem "poprawiał koloryt skóry i dostosowywał go do koloru karnacji" co jest napisane na słoiczku
- kilka razy nałożyłam krem zbyt blisko oczu i trochę się go musiało dostać do oka, powodując pieczenie i łzawienie przez dość długi czas

Moim zdaniem ten kremik nadaje się dobrze albo jako nawilżający krem na noc albo jako baza pod makijaż. Po nałożeniu podkładu efekt błyszczenia znika, więc nie ma problemu.
Jeśli jednak nie planujemy makijażu, to zdecydowanie tego kremu nie polecam, cera wygląda zbyt tłusto.

nigdy więcej!

moja buzia zareagowała na ten krem stanowczym NIE. pozapychał pory, uczulił, wywołał pieczenie, szczypanie oczu i świąd skóry twarzy. konsystencja jakaś za rzadka, wchłanianie i nawilżenie mizerne, no i to świecenie czymś na kształt brokatu niezbyt efektowne. jedyny plus to cena, więc można za eksperymentować i wypróbować na sobie ( jak kto odważny ;-) )

Używam tego produktu od:3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:pół opakowania

luksus za grosze

Zaskoczył mnie na maksa.Po kremie za 9 złoty nie spodziewałam się cudów ale... pomyliłam się.Kolor konsystencja i zapach są super.Działanie również bez zastrzeżeń skóra jest promienna i wypoczęta,drobinki rozświetlające są niewidoczne i dobrze.Skóra w dotyku miękka i aksamitna.Cud i miód polecam

Używam tego produktu od:3 tygodni

DOBRY

Kiedyś kupiłam ten kremik, bo szukałam czegoś do swojej suchej i szarej skóry. Testowałam już sporo kremików, m.in. ten czerwony Ziaji.
Niestety po zużyciu całego opakowania nie uzyskałam spektakularnych efektów, krem nawilżał na "pół dnia", mi buzi nie rozświetlił. Ogólnie był dobry na lato, bo nie był tłusty tylko o lekkiej konsystencji.

+ fajna konsystencja
+ zapach bardzo przyjemny
+ cena wręcz śmieszna

Niestety nie spełnił moich oczekiwań i nie pomógł mojej buźce.

polubilismy się

Przyjemny lekki kremik raczej dla skóry bez większych problemów i wymagań. Krem bardzo przyjemnie pachnie, delikatnie rozświetla skórę, nadaje jej zdrowszy wygląd. Nawilża skórę ale nie jest to jakieś spektakularne nawilżenie, dla mojej suchej skóry trochę za słabe wiec ostał moim kremem "okazjonalnym" lub na dziś przy czym wieczorem stosowałam coś bardziej nawilżającego. Szybko się wchłania ale pozostawia buzię lekko błyszcząca (i nie mam na myśli tu rozświetlenia) ale mnie to nie przeszkadza.
Opakowanie ładne, nie psuje się i nie pęka. Tani i wydajny.

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące

Hmmm

Kupiłam go parę dni temu, myślałam że będzie miał więcej drobinek złota lub będą bardziej wyraziste, nie chodzi o brokat ale po tym kremie nic nie widać już nie mówiąc o rozświetleniu. Nawilża raczej kiepsko. Może na zimę dobry ale na lato chyba bym nie poleciła.

Używam tego produktu od: tygodnia