Coral Nail Perfect, Wzmacniający olejek z witaminą E i płatkami bławatka (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: kosmisia

Wzmacniający olejek do paznokci z witaminą E i płatkami bławatka. Do pielęgnacji zniszczonych i kruchych paznokci.

Skład: Paraffinum Liquidum, Cera Microcristallina & Paraffinum Liquidum & Silica Dimethyl Silyate, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Centaurea Cyanus, Tocopheryl Acetate

Cena: 7 zł / 10 ml

cudo...

Plusy:
-niska cena
-ładny zapach
-wydajna
-dobrze się prezentuje na półce dzięki tym płatkom w środku
-dobrze radzi sobie z odbudową po zmyciu lakieru
-ciekawy sposób użycia

Super

bardzo fajny, działa, jesli chodzi o wzmacnianie itd.
bajer opakowanie no i płatki w środku :)
ogólnie trzeba trzymac go na paznokciach kolo 20 minut, a jest to olejek, wiec trzeba uwazac zeby niczego nie ubrudzic no i znalezc tyle czasu na to.
Ogólnie stosuje go raz na jakis czas, gdyż nie mam czasu :)

dziala...

Preparat kupilam jakis czas temu (wstyd sie przyznac ale chyba z 5 ..i juz napewno sie przeterminowal..mimo to dziala!) Na poczatku nie pasowala mi konsystencja i forma.. bo nie mam czasu zeby siedziec bezczynnie z rekami "w gorze" i czekac az sie wchlonie...jednak teraz go docenilam. Mam pozurki po tipsach.. na dodatek zmasakrowane przez zmywacz (sprawil ze odchodza doslownie platami sa takie suche). Musialam je mocno podciac..od tygodnia nakladam odzywke..i jak narazie nic sie nie rozdwaja. Paznokcie sa twardsze i zdrowiej wygladaja. Wczesniej wygladaly jakbym je pociagnela papierem sciernym :/ Efekty moze nie sa spektakularne..ale widac ze odzywka dziala (w przeciwienstwie do odzywek typu baza pod lakier ktore tylko dodatkowo wysuszaja). Preparat ma ladny wyglad(plateczki bławatka) i przyjemny zapach. Jak dla mnie, osoby ktora uzywala go sporadycznie, starcza na dlugo..jest wydajny. Wcale nie trzeba smarowac bardzo grubej warstwy. Zdecydowanie polecam :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1go

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

świetny

Uwielbiam olejki do paznokcie ( w sumie one najlepiej działają).
Ten dealnie wzmacnia i nawilża pazurki. Szybko po nim rosną, są twarde i się nie łamią. Na skórki również działa bajecznie.
Zapach ok, ale jest mało wydajny.

Używam tego produktu od:od wakacji
Ilość zużytych opakowań:dalej pierwsze

miło się go używa

Odkryłam, że wszelkie olejki i oliwki do paznokci to, to czego mi było potrzeba - niedawno skończyłam ten z płatkami bławatka. Ładny zapach, od razu widoczny efekt (żeby był spektakularny trzeba go używać regularnie - mnie udaje się to tylko podczas wakacji:) ) - skórki nawilżone, paznokcie w lepszej kondycji, bardziej elastyczne, mniej rozdwojone (ja na początku każdej kuracji staram się ściąć te zniszczone paznokcie, więc mogę powiedzieć, że odrastają mniej rozdwojone). Bardzo poprawił stan moich paznokci i skórek u stóp.
Jedynym zastrzeżeniem jest to, że jest dosyć mało wydajny, ale przy tej cenie i tym, że bardzo lubię kupować sobie tego typu artykuły to dla mnie nie jest to wielka wada.
No i zapach - nietypowy jak na tego typu produkt.
Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1, ale będą następne

przyjemny w uzytku

Olejek kupilam gdy paznokcie masowo zaczely mi sie lamac i rozdwajac. Mial mi w tym pomoc i pomogl:) Poczynajac od tego ze slicznie pachnie(wiec moglam stosowac w poblizu mojego chlopaka), wygladza paznokcie(wygladaja jakby to co sie rozdwoilo skleilo sie z powrotem) i skorki, a konczac na tym ze je wzmocnil. Nakladalam ja wtedy co 3 dni a pozniej lakier.
Jestem zadowolona z dzialania, efektow wizualnych i zapachowych wiec polecam.

Używam tego produktu od: 1 roku

bdb

świetnie działa na skórki (tylko w tym celu go używałam). Odzywia je i wygładza-już nie zadzierają się i nie zarastają płytki paznokcia. Jestem zadowolona i polecam!