Ziaja, 100% pielęgnacji, Balsam do ciała ujędrnianie rozświetlanie

Ziaja, 100% pielęgnacji, Balsam do ciała ujędrnianie rozświetlanie

Balsam zawiera bioaktywny system ujędrniający.
Działanie:
Enteromorpha compressa, Centella asiatica, witamina E
- Stymuluje odnowę komórkową oraz chroni i wzmacnia białka strukturalne skóry.
- Intensywnie ujędrnia, zwiększa spoistość i elastyczność naskórka.
- Delikatnie napina i wygładza skórę oraz skutecznie zapobiega jej wiotczeniu.
Kompleks multirozświetlający, prowitamina B5 (D-panthenol)
- Intensywnie i trwale nawilża naskórek oraz działa kojąco na podrażnienia.
- Rozświetla i dodaje skórze subtelnego blasku.
Substancje aktywne:
Enteromorpha compressa, Centella asiatica, witamina E, kompleks multirozświetlający, prowitamina B5 (D-panthenol).

Całkiem niezły

Balsam oczywiście nie ujędrnia, ale ma inne zalety: całkiem nieźle nawilża, ładnie się mieni, ale nie jest to efekt brokatu, tylko delikatnego rozświetlenia, drobinki są bardzo malutkie. Mleczko dobrze się rozprowadza i szybko wchłania, no i niewiele kosztuje. Wg mnie przepięknie pachnie!
Jedyny minus to kiepska wydajność - charakterystyczna dla Ziaji.
Oceniam na trzy gwiazdki, bo jest to w sumie zwykły balsam, jeden z wielu. A mam swoich balsamowych faworytów, którzy lepiej nawilżają.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście opakowań

niezły

Naprawdę dobry balsam. Co prawda jakoś nie widzę żeby modelował sylwetkę, ale wobec innych zalet wybaczam tą małą nieścisłość ;)
Zdecydowanie dobrze pielęgnuje. Moja skóra jest po nim mięciutka i odżywiona. A do tego ładnie błyszczy, a to lubię. Do perfekcji brakuje mu ładnego zapachu, bo ten jest troche drażniacy.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Super!

Ten kosmetyk to po prostu cudo! Pachnie prześlicznie (co jest rzadko spotykane w kosmetykach z drobinkami), jest wydajny i wygładza skórę. Ujędrnienia jeszcze nie zaobserwowałam, bo użyłam go tylko raz.
Polecam wszystkim!

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań:1 zaczęte

WŁOSY lokówka objętość

super

cudowny, wspaniale pachnący, nawilzajacy, kojacy, wygladzajacy balsam w bardzo przystepnej cenie (ok.10 zł). Rewelacyjnie sie wchłania, nie brudzi ubran a pozostawia cudnie miękką i nawilzona skóre, w moim przypadku wręcz wygoił wstretne krostki na ramionach. Zawiera drobinki, które bardzo delikatnie rozświatlaja skóre. W słoncu efekt jest niesamowity! Za taka cene polecam kazdej Wizażance! Acha! Zostawia subtelny zapach na ubraniu. W dodatku jest bardzo wydajny!

Używam tego produktu od:2 m-cy
Ilość zużytych opakowańk. 1/2 opakowania (smarowanie codziennie na spółke z kochaną mamcią!)

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1/2 opakowanie

rozświetla

rewelacyjny
Świetnie pachnie, świetnie się rozprowadza, efekt rozświetlenia jest subtelny i delikatny, znakomicie mieni się w słońcu, nie pozostawia brudnych ubrań, znakomicie wygląda na opalonej skórze, bardzo wydajny, w rewelacyjnej cenie.

Używam tego produktu od:pol roku
Ilość zużytych opakowań:jeden

trójka, bo ładnie rozświetla

ale brudzi ubrania! Nie mogę mu tego wybaczyć, po posmarowaniu pleców i odczekaniu aż się wchłonie ubrałam się, a on pobrudził mi biały biustonosz. Na szczęście błyskawiczne pranie uratowało mój ulubiony stanik, ale sprawa ta już na wstępie zraziła mnie do tego balsamu. Trzeba bardzo uważać, aby nie zetknął się z ubraniem. Co do efektu jego działania - nieźle nawilża, bardzo fajnie, subtelnie rozświetla. Na opalonej skórze wygląda rewelacyjnie. Mogłabym dać mu spokojnie cztery gwiazdki gdyby nie fakt, że smarując się nim stresuję się, że znowu mi coś pobrudzi...

Używam tego produktu od: używałam w wakacje, teraz okazjonalnie

słaby

Słaby
Gdyby był to zwykły nawilżacz do ciała, dałabym 3 gwiazdki. Ale kosmetyk oceniam biorąc pod uwagę obietnice producenta. A ten balsam słabo ujędrnia, leciutko może napina skórę i to wszystko. "Aktywne modelowanie sylwetki" to jak zwykle bajka. Nie koi też podrażnień, nie łagodzi. Po prostu nawilża skórę, ale z przesuszeniem już sobie nie radzi. Jedyna spełniona obietnica to rzeczywiście ładny, dyskretny połysk, doskonale podkreślający opaleniznę.

Używam tego produktu od:miesiąca

Używam tego produktu od:

Kiepski

Przeczytalam ze jest taki dobry wiec kupilam a tu sie okazalo ze nienawilza, skóre mam po nim przesuszoną, i prawie niewidac żeby była rozświetlona:>.Zapach może byc ale tez niejest dla mniej wyjatkowo ładny:>.Może faktycznie zależy od rodzaju skóry, ja w każdym razie sie na nim bardzo zawiodłam:P

Używam tego produktu od: tygodnia

chcesz sie załamać?

Ten balsam takze podąza w innym kierunku anizeli ujedrnianie. Akurat było sobie gorące lato 2006 :) akurat nosiłam krótkie spódniczki i akurat pięknie migotał w słońcu na udkach :) to mnie cieszyło. ale ale ale miał przecież ujędrniać!!! No cóż może zapobiega zwiotczeniom ale tekst ze "ujędrnia" jest mocno i całkowcie przesadzony. Jest lekko różowy. Mała porcja ładnie się wchłania. Taki troszke wiśniowy zapach. Ciesze sie że mam go już za sobą. Nie powtorzę zakupu. Po prostu kupując kosmetyki przewznie trzeba się rozczarować- zamiast radować :/

Używam tego produktu od:sierpien

nie powalił na kolana

Balsam jak balsam, nawilża i nie zostawia tłustej warstewki, efektu modelującego nie zauważyłam.
Kończę właśnie pierwsze opakowanie, ale następnego na razie nie będzie, chyba że na lato, ponieważ balsam daje ładny złocisty połysk. Nie za bardzo podoba mi sie jego zapach - za bardzo słodki i gryzie się z perfumami.

Moze być...

Nie mam pojęcia co ten produkt może wymodelować,hehe... Ale wiekszość z nas,po zużyciu okreslonej liczby kosmetyków dochodzi do wniosku,że nie istnieje żaden balsam do ciała,który ma jakikolwiek wpływ na obwód wybranej części ciała ;) Ja mam tą świadomość,dlatego nie oceniam żadnego z tego typy produktów pod tym kątem. Ale jako kosmetyk do ciała,przyznam że jest dobry. Bardzo dobrze się wchłania,ładnie nawilża ciałko,pozostawiając na powierzchni bardzo subtelną,lśniącą warstewkę. Przy czym nie sprawia to wrażenia obsypania się potłuczoną bombką ;) Nie powoduje jakiś niesamowitych zmian w stanie skóry i wydaje mi się, że absolutnie nie jest przeznaczony do skóry naprawdę suchej,raczej dla nie sprawiającej większych problemów.Dodam, że stosowanie go powinno być raczej ze wskazaniem na cieplejsze dni. Produkt jest dość wydajny,posiada ładne opakowanie,przyjemny zapach,cena bardzo przystępna,rozprowadzenie go po skórze nie jest sprawą problemową.

Niestety nie nawilża

Potwierdzam opinie poprzedniczek-balsam ma bardzo ładny zapach, dobrze się rozsmarowuje i wchłania i nadaje ciekawy koloryt skórze.
Niestety wbrew temu co mówi producent ani nie nawilża ani nie ujędrnia. Mam bardzo suchą skórę i tego przede wszystkim oczekuję od kosmetyku tego typu. Dlatego tylko trzy gwiazdki.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ..1.
Recenzja: ...