100% pielęgnacji, Krem pod oczy korygujący

100% pielęgnacji, Krem pod oczy korygujący

Krem zmniejsza obrzęki i rozjaśnia cienie. Zawiera bioaktywny system drenujący.

Działanie:

Eyellis, Haloxyl

- usprawnia drenaż limfatyczny oraz poprawia mikrocyrkulację w naczynkach kapilarnych

- zapobiega zatrzymywaniu wody w tkankach skóry.

- przyspiesza usuwanie substancji odpowiedzialnych za powstawanie sińców pod oczami.

Wyraźnie redukuje obrzęki oraz zmniejsza skłonność do ich powstawania.

Intensywnie rozjaśnia cienie i przywraca skórze wokół oczu jednolity koloryt.

Substancje aktywne: Eyellis, Haloxyl.

efektu brak

Brak jakiegokolwiek działania o jakim zapewnia producent. Pod koniec piekły mnie po ni oczy i wylądował w koszu.
Wory i sińce jak były tak były
Strata pieniędzy.

Używam tego produktu od: rok/dwa temu
Ilość zużytych opakowań: niespełna opakowanie

Moja największa porażka ...

Kupiłam ten krem, bo mam problem i z sińcami i z opuchliznami oczu.
Ziaję lubię, może i jest prosciutka, ale bezpieczna i tania;).

Tak mi sie zdawało, ze wtopy tu nie zaliczę, a jednak:

+ cena

i koniec

- nie redukował sińców

- nie redukował obrzęków, ale to pikuś. Otóż kiedy go używałam, miałm też taki okres w życiu, ze pracowałam od rana do nocy przy kompie. W kiepskiej klimie, jarzeniówkach itp. Pomyslałam, że mi pomoże. Ale niestety poprawy nie było, a z kazdym tygodniem było gorzej. Któregoś pięknego dnia, obudziłam sięz kompletnie zapuchniętymi oczyma, tak że poszłam do okulisty. Pobadał i stwierdził, ze zapalenie spojówek, ale dziwnie, bo bez ropnej wydzieliny. wiec antybiotyków nie dostałam. Tylko krople łagodzące, L4, zakaz używania przez kilka dni kompa i kosmetyków pod oczy. I cóz sie stało - magicznie mi przeszło. Potem wróciłam do kompa i w prezencie dostałam inny krem, luksusowy, więc natychmiast go zaczęłam używać. Oczy jak nowe!

I coś mnie tknęło - odważyłam się wrócić do Ziaji i .. problem z oczami powrócił - natychmiast i ze zdwojona siła.
Wyrzuciłam krem i powiedziałam - nigdy wiecej.

Nie polecam stanowczo.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: pewnie kilka tygodni, 5-6

Zawiodłam się...

Pomimo, że lubię Ziaję, krem jest baaardzo przeciętny.
Po przeczytaniu opisu producenta pomyślałam - krem idealny dla mnie!

Niestety... nie zrobił dosłownie NIC o czym zapewnia producent.

Konsystencja fajna, lekka, nadaje się pod makijaż.
Ani nie skorygował ani nie zmniejszył powstawania cieni pod moimi oczami. Jedyne do czego się nadaje to nawilżanie, tu fakt, skóra jest po nim miła. Ale ani nie zmniejsza obrzęków, ani cieni, sińców itp...

Zaletą jest też (całe szczęście!) niska cena.
Niestety nie sięgnę po niego drugi raz

Używam tego produktu od: 3mce

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

Delikatnie koryguje

Przy regularnym stosowaniu delikatnie koryguje. Nie likwiduje kurzych łapek, ale przecież producent tego nie obiecuje.
Krem dobrze się rozsmarowuje i niestety długo wchłania. Pozostawia tłustą warstwę. Nie podrażnia jednak oczu.
Warto wypróbować.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

taki sobie

powinien korygować, ale tego nie za badzo robi i to jego największy minus;/
pozatym miły w użyciu
+ ladny zapach
+fajna konsystencja
+ nawilża
+zmiejsza ( wmałym stponiu opuchnięcia)
+nie piecze gdy (jakimś cudem ) dostanie się do worka spojówkowego ;D

Używam tego produktu od: już nie wolę żel ziaja med lub flos lek
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

zdecydowanie nie dla mnie

kosmetyki ziaja nie szkodzą ale też nie działają a ten krem jest na to kolejnym dowodem

- w ogóle nie zmniejsza cieni i obrzęków
- jest bardzo tani ( kupiłam go za 9 zł) ale i tyle nie jest wart
- używając go od 6 miesięcy nie widzę żadnego działania
- czuć że nawilża ale nie chamuje powstawania kurzych łapek
- czasami ściąga skóre

+ bardzo wydajny
+ szybko się wchłania
+ bezzapachowy

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Treściwy krem!

Ja jestem z niego zadowolona!
Wiadomo że nie rozjaśnij nam cieni pod oczami ale troche pomaga!
Przede wszystkim krem ma gęstą konsystencję w przeciwieństwie do innych kremów ziaji które są wodniste! Dzieki temu świetnie nawilża suchą skórę pod oczami!
Ja nie mam problemu z ciemnymi cieniami ale z delikatnymi krem radzi sobie świetnie!
Nie podrażnia oczu, jest wydajny, bardzo dobrze nawilża!
Nadaje się pod makijaż- u mnie wchłania sie natychmiastowo!
Sprawdza sie też przy opuchnięciach! Tylko potrzeba regularności!
Jestem z niego bardzo zadowolona!

jestem na nie

Producent mowi o rozjasnieniu cieni i zmniejszeniu opuchniec, dlugo ten krem meczylam, dawalam mu kolejna i kolejna szanse, ale niestety, nie dosc ze nie usuwa ni cieni ni opuchniec pod oczami to jeszcze powoduje lzawienie z oczu. Nalozony na noc sprawia iz opuchniecia staja sie wieksze. Nie polecam

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 cale

Wielki znak zapytania

Nie mam zielonego pojęcia jak go ocenić. Już mówię dlaczego.
Krem przede wszystkim powinien działać korygująco i rozjaśniająco na skórę pod oczami. I wcale tego nie robi (kupując go nie liczyłam na takie cuda, chciałam po prostu coś nawilżającego, a że ten kremik kupiłam w zestawie z kremem do twarzy to czemu miałabym nie wypróbować?). Używałam go sobie na noc bo zostawiał tłustą powłoczkę- co jak dla mnie na plus bo chciałam czegoś co nawilży wysuszoną skórę pod oczami. Po przebudzeniu łzawiły i trochę szczypały mnie oczy co było oczywistym dyskomfortem. Kurcze naprawdę nie wiem jak mam ocenić ten krem :( gdyby oceniać go pod względem tego co ma robić czyli korygować i rozjaśniać to pewnie można by dać mu (w porywach) 1,5-2 gwiazdki, jednak w sumie gdyby nie łzawienie to byłabym zadowolona z niego bardzo ale pod względem pielęgnacyjnym, nawilżającym i dałabym pewnie ze 4 gwiazdki.
Daje 2,5
Jeśli szukacie kremiku rozjaśniającego cienie to ten raczej wam nie pomoże (sama mam spore cienie po ojcu i ani troszkę ich nie rozjaśnił Jakie były takie są), jeśli szukacie czegoś nawilżającego sądzę ze warto choć go spróbować :)
pozdrawiam gorąco :)

Używam tego produktu od: 6-7 tygodni

Jest ok

Używam go wieczorami. Po kilku dniach używania zauważyłam rozjaśnienie cieni pod oczami.

Jestem zdziwiona taką ilością niepochlebnych opinii o tym kremie. Za tą cenę uważam, że spełnia swoje zadanie i wcale nie jestem niewymagającą osobą :-)

Wkrótce kupię go ponownie, pierwsze opakowanie mam na wykończeniu. Słowem, jeśli ktoś poszukuje niedrogiego kremu pod oczu, który nie uczula i działa, to polecam ten krem.

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

szkoda że i on mi nie pomógł

Jest to mój kolejny krem pod oczy, który nie rozwiązuje mojego największego problemu- sińców pod oczami. Kupiłam go zachęcona obietnicami z opakowania, ale się zawiodłam.
Jego nielicznymi zaletami są:
+ dość dobre nawilżanie skóry wokół oczu, dzięki czemu uczucie ściągnięcia znika natychmiast
+ odrobinę pomaga na poranne opuchnięcie powiek
+ jest baaardzo wydajny- męczę go od pół roku i pewnie wystarczy na kolejne pół
+ wygodna w użyciu i higieniczna tubka (nieźle jak na Ziaję)
Wady:
- nie usuwa sińców pod oczami
- nie rozjaśnia cery okolic oczu
- pozostawia trochę zbyt lepki film
- nie pomaga w wyrównywaniu drobnych zmarszczek mimicznych na powiekach

działa!

od dziecka moim utrapieniem są cienie pod oczami i testowałam już dużo środków na to, w tym żel z flos lek, który nawet pomagał, ale ten jest lepszy. wklepuję go w dość sporych (moim zdaniem) ilościach i radzi sobie całkiem nieźle, a cienie pod oczami mam pokaźne, także ten kremik ma co robić
Używam tego produktu od: 1 miesiąca