Phyto, Phytokeratine, Extreme Exceptional Cream (Keratynowy krem odbudowujący)

Phyto, Phytokeratine, Extreme Exceptional Cream (Keratynowy krem odbudowujący)

Odżywczy krem o delikatnej konsystencji łączy w sobie moc keratyny odbudowującej włókna włosów oraz regeneracyjne właściwości masła sapote i oleju z baobabu. Naprawia zniszczone włosy i natychmiast odkrywa ich piękno. Wygładza je, ułatwia ich dyscyplinowanie, stylizację i chroni przed puszeniem. Przywraca im świetlisty blask oraz jedwabistą gładkość na długo. Zapobiega uszkodzeniom i rozdwajaniu się końcówek. Stanowi doskonałą ochronę przed wilgocią i innymi czynnikami środowiskowymi, takimi jak: wiatr, mróz, wahania temperatury oraz przed szkodliwym działaniem ciepła suszarki i prostownicy (termoochrona do 220 st. C). Bez spłukiwania.

z pompką
bez silikonów
serum
regenerujące / odbudowujące, wygładzające, nabłyszczające, nawilżające, odżywiające

raz na jakiś czas bardzo przyjemny produkt

Zakupiłam go z myślą o moich rozjaśnianych włosach. Produkt zamknięty jest w solidnej szklanej butli z pompką, która ładnie dozuje produkt, na włosy do łopatek zużywam około 6 pompek i dla mnie ta ilość jest wystarczająca. Konsystencja przypomina mi troszkę budyń ale bardziej leisty, ma żółtą, jasną konsystencję bardzo ładnie rozprowadza się na włosach i szybciutko wchłania. Na włosy używałam co około 6 mycie, aby nie przeproteinować swoich włosków. W tym czasie zauważyłam, ze włoski bardzo ładnie się układały, wyglądały zdrowiej i czułam jakie są mięciutkie i sypkie w dotyku. Moim zdaniem bardzo dobry produkt, nie wiem czy do niego wrócę bo chciałabym wypróbować kolejne, ale na pewno jest warty wypróbowania.

I stała się magia!

To genialny kosmetyk, wręcz taki magiczny!
Zdziałał cuda na moich dluuugich włosach.

Ten produkt NATYCHMIAST naprawia uszkodzone końcówki.
Włosy po wysuszeniu są piekne, błyszczące, scalone i wyglądają na naprawdę zdrowe!
Wlosy wyglądają jak po wyjściu od fryzjera!
Dla mnie to naprawdę ogromne odkrycie!

Jedynym minusem jest cena, ponieważ jest to bardzo drogi kosmetyk aczkolwiek jest wydajny! Wiec jestem w stanie zapłacić za tak piekne włosy!

Dobry krem do Włosów

Kupiłam ten krem do włosów, ponieważ moje włosy są strasznie zniszczone, a przy tym bardzo wysuszone. Ten preparat miał podobno zaradzić tym problemom i rzeczywiście krem bardzo dobrze nawilża i dodaje blasku (pomaga również w układaniu problematycznych włosów) jednak moje wrażenie jest takie, że włosy nie wydają się tak odbudowane jak twierdzi producent a patrząc na ich strukturę nie widać na razie diametralnej zmiany.

Opakowanie jest szklane, aplikator się nie zacina i dozuje odpowiednią ilość produktu. Konsystencja jest na plus tak jak i zapach. Natomiast za wadę uznaję wydajność, bo przy zalecanym dla moich włosów użyciu w ilości 3 pompek kończy się w tempie ekspresowym.

Generalnie jest to dobry krem tylko nie całkiem spełniający swoje zadanie. Możliwe, że działa dopiero po dłuższym czasie i dopiero wtedy zobaczę efekty, więc cierpliwie czekam.

★★★★

Uratował mi końcówki przed obcięciem

Na ten produkt trafiłam w jednym z boxów kosmetycznych. Opakowanie to szklana butelka z wygodną pompką. W składzie znajdziemy roślinną keratynę, masło sapote, olej z baobabu. Co ciekawe masło sapote jest dwa razy bogatsze w kwasy omega 6 niż masło shea. Sprawia, że włosy zyskują większą wytrzymałość, są zregenerowane, dogłębnie odżywione oraz miękkie. Zapewnia termoochronę do 220°C.

Posiadam włosy cienkie, średnio w kierunku niskoporowatych. Potrzebują dociążenia ale łatwo je obciążyć dlatego z ograniczonym zaufaniem podchodzę do produktów bez spłukiwania. Od jakiegoś czasu zapuszczam włosy, nie wierzę w to, że regularne podcinanie sprawia, że rosną szybciej - wręcz przeciwnie, staram się podcinać je jak najrzadziej. Czasem jednak końcówki są już w takim stanie, że po prostu trzeba i właśnie wtedy trafiłam na ten produkt. Ma dosyć lekką formułę i mimo tego, że nakładam go dosyć sporo - po 3 pompki na jedną i drugą stronę głowy , od uszu w dół. Efekt jest rewelacyjny - zamiast suchych i sztywnych końcówek pojawiły się miękkie i błyszczące włosy. Mimo nałożenia sporej ilości włosy nie są obciążone , a przyjemnie dociążone, nie wyglądają na tłuste. Tak świetnie zadziałał na moje włosy, że póki co zrezygnowałam z obcinania końcówek bo wyglądają super :D Minusem jest dosyć wysoka cena i mała wydajność ale i tak jest wart zakupu. Jak dla mnie rewelacja.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Kremowa keratyna odbudowująca

Phytokeratine Extreme Cream- Keratynowy krem odbudowujący. Produkt do włosów suchych , szorstkich i zniszczonych włosów. Zawiera w swoim składzie roślinna keratynę bogata w biomimetyczne aminokwasy, które bardzo intensywnie wnikają w strukturę włosa, ułatwiając jego odbudowę. Olej z Baobabu naprawia spoiwo włosa oraz odtwarza na jego powierzchni jego warstwę hydrolipidową. Krem natychmiast naprawia uszkodzone włosy, zapobiega puszeniu i rozdwajaniu końcówek. Włosy stają się miękkie , gładkie i sprężyste.

Włosy przed tym kremem miałam strasznie zniszczone , rozdwajające się końcówki i , puszące się , kiedy go pierwszy raz użyłam zakochałam się w nim nie dość że pięknie pachnie tymi olejkami , jego konsystencja była gęsta to te moje cienkie włosy wzmocnił , odbudował . Teraz po całym opakowaniu moje włosy są miękkie, gładkie ,lśniące i odbudowane . Fajnie że ten produkt jest w formie pompki bo wtedy wiedziałam ile tego produktu użyć .( Pompka działała bez zastrzeżeń od początku do końca ) czuje smuteczek, że ten produkt się skończył ale wiem że wrócę do niego

Ukochany produkt

Dyscyplina, blask, wygładzenie !
Świetny produkt o uroczym zapachu.
Kocham używać ten krem, do tego pięknie podany w szklanej butelce z pompką.
Konsystencja masłowo-oleista, doskonale się rozprowadza na włosach.

Świetny element pielęgnacji włosów

Produkt znajduje się w szklanym opakowaniu, a pompka działa bez zarzutu. Konsystencja jest gęsta, ale równie przyjemnie rozprowadza się po włosach. Po użyciu tego kremu włosy nie elektryzują się i są bardzo ładnie wygładzone, ale bez efektu przetłuszczenia - natomiast pięknie dociąża włosy. Moim zdaniem wnosi coś więcej niż jedynie wygładzenie włosów do następnego mycia. Czuję, że on wnika głębiej w strukturę włosa i działa długofalowo. Produkt zdecydowanie wart zakupu. Plusem jest również delikatny i przyjemny zapach, który utrzymuje się na włosach przez cały dzień.

Odżywia i jest lekki

Phyto to marka premium , którą bardzo lubię. Po keratynowy krem sięgnęłam , gdy moje włosy potrzebowały szczególnej odbudowy po farbowaniu i prostowaniu, a także niemal codziennym suszeniu. To był okres meczarni dla moich włosów, na szczęście w sklepie fryzjerski obsługa poleciła mi ten keratynowy krem i jestem im za to wdzięczna. Pierwsza aplikacja wymagała użycia większej ilości kremu, ale już po pierwszym uzyciu poczułam i zobaczyłam ogromną różnicę. Odbudowa natychmiastowa, wygładzenie, nawilzenie przesuszonych kosmkow, bardzo przyjemny zapach. Pierwszy słoiczek- bardzo wygodny, szklany, aplikator z pompką- starczył mi na dwutygodniowe bardzo obfite stosowanie, kolejny starczył mi na ponad dwa miesiące. Po takiej kuracji moje włosy odzyskały siłę i blask , krem Phyto ochronił moje kosmki przed radykalnym cięciem i umozliwił dalsze stylizacje. Bardzo polecam, jest drogi ale skuteczny, ma dobry skład i zawiera w sobie składniki, które działają. Polecam. Często wracam do niego i robię sobie wzmacniająca kuracje.

Jedyny ratunek dla zniszczonych włosów

Od dawna rozjaśniam włosy, więc dotychczasowym ratunkiem dla przesuszonych i mocno zniszczonych rozjaśnianiem oraz produktami stylizacyjnymi były fryzjerskie nożyczki. Z ratunkiem przyszedł mi krem Phytokeratine extreme. Jest wydajny, ale co najważniejsze, pięknie wygładza włosy. Są odżywione, gładkie, lśniące . Pięknie też pachną.

Piękny zapach

Niewątpliwą zaletą produktu jest delikatny, balsamiczny zapach, który utrzymuje się na włosach przez długi czas.
Preparat świetnie zmiękcza włosy, stają się lśniące i delikatne, przy czym nie powoduje efektu obciążenia czy przetłuszczenia.
Jednak po roku stosowania ( max. 2-3 razy w tygodniu) mam wrażenie, że moje włosy przyzwyczajają się do niego i muszę nałożyć go dużo więcej niż na począktu.

Produkt jest dość wydajny, mam długie włosy i 3 pompki wystarczą do ich pokrycia.

Można spróbować

Leciutki i przyjemnie pachnący krem o solidnym, roślinnym składzie. Jego lekkość z jednej strony jest zaletą, ponieważ dodatkowo nie obciąża moich skłonnych do przetłuszczania włosów, z drugiej niestety nie radzi sobie z puszeniem oraz nie daje tej jedwabistej gładkości, którą zapewniają preparaty silikonowe, bez względu na zaaplikowaną ilość. No cóż, coś za coś.
Zaletą kosmetyku, prócz wspomnianego zapachu i konsystencji, jest możliwość stosowania zarówno na włosy wilgotne, jak i na suche. W pierwszym przypadku krem ułatwia rozczesywanie, w drugim zwiększa podatność na stylizację - włosy zyskują elastyczność, miękkość i połysk.
Jest bardzo komfortowy w użyciu, wygodnie się dozuje (szklane opakowanie z pompką) i nie wymaga spłukiwania. Niestety ubywa błyskawicznie, więc ciężko zaobserwować trwałe i długofalowe efekty, działa raczej doraźnie.