HydroMax VitaMarine System 24h, Nawilżający krem na dzień

HydroMax VitaMarine System 24h, Nawilżający krem na dzień

Maksymalnie nawilżający krem na dzień, neutralizujący wolne rodniki. Nawilża 24 h, energetyzuje. Posiada filtr UVA/UVB - SPF14. Zawiera kompleks VitaMarine Sytem 24h (w skład kompleksu wchodzą m.in. witaminy, wyciąg z drożdży, wyciąg z ostryg), witaminy A, E, F oraz jony magnezu, sodu, wapnia, potasu, jodu i odżywczy wyciąg z perły japońskiej, przyspieszający proces odnowy komórkowej. Dobrze się wchłania, przeznaczony jest do pielęgnacji cery każdego typu bez ograniczenia wieku.

lubię go

Napiszę krótko zwięźle i na temat: ma jeden minus : słoik! Kształt jest "do bani". Ciężko z niego wydobyć krem! Poza tym jak dla mnie pachnie cudnie, dobrze nawilża, nie mam problemu ze ściągnietą maską zamiast twarzy.

Używam tego produktu od:jakis czas temu

kiepski, bo nie nawilża

Krem nabyłam w zestawie z kremem na dzień i żelem do mycia twarzy więc na szczęście nie wykosztowałam sie zbytnio choć obronną ręką z tej trójki udało się wyjść tylko żelowi.
Krem zapakowany jest w estetyczne, szklane opakowanie, ma bardzo fajną, rzeczywiście puszystą konsystencję, ale co z tego skoro zupełnie się nie wchłania, pozostawia tłustą powłokę co dyskwalifikuje go z miejsca jako krem na dzień. Jednak ja nie daję tak szybko za wygraną i po nieudanych próbach użycia na dzień próbowałam stosować go na noc jednak bez powodzenia, bo ten krem NIE NAWILŻA! Rano budziłam się z przesuszoną skórą na policzkach (cerę mam mieszaną). No tego było już za wiele tym bardziej, że zapach irytował mnie od samego początku, a wydawało mi się, że morskie zapachy nie mogą tego czynić. Tak szczerze mówiąc, to nie wiem dla kogo może nadać się ten krem, bo nawet posiadaczki cer tłustych nie będą z niego zadowolone z uwagi na to, że nie wchłania się i pozostawia na buzi tłustą powłokę, no chyba, że na noc. Ja na pewno nie kupię tego kremu już nigdy więcej.

Używam tego produktu od:jakiś czas temu

Solidny nawilżacz

OD razu plus za ekologiczne opakowanie ze szkła! Drugi plus za bardzo rzetelne nawilżanie twarzy. Piorunem sie wchłania, skóra staje sie jakaś jędrniejsza, ożywiona, prężna. Po kilku minutach po nałożeniu można nałożyć makijaż. Jedym minusem jest dla mnie zapach, który mnie drażni i denerwuje. Niby świeży, ale jakoś zalatuje plastikiem. Generalnie pozrądny produkt nawilżający.

Manicure - mat i błysk

sympatyczny

Szukałam czegos lekkiego i niedrogiego na dzień, z filtrami - i ten krem spełnia moje wymagania. Lekki, ale nie wodnisty - jak twierdzi któraś z poprzednich recenzentek. Dobrze się rozprowadza, szybko wchłania, jest połysk, ale tylko przez 10-15 minut. Nawilża, lecz delikatnie, nie sądzę, by były to 24 godziny, ale też się tego nie czepiam. Po pracy i tak zmywam twarz i juz będąc w domu - nakładam moje ulubione nawilżacze z Rubinstein - Hydro Urgency lub Force c Premium.
Opakowanie ładne, wydajny. Nie jest to rewelacja, ale po prostu sympatyczny kremik...

Polecony do wyprobowania na pewno.

Używam go od około miesiąca. Jak na razie nie pozostaje mi nic innego, jak go polecić: jest bardzo lekki, konsysytencją przypomina maseczkę tej samej firmy - konsysytencją i zapachem. Lekki - w znaczeniu wodnisty. Nie zatyka porów - nie widzę żadnych tego objawów, ma dość intensywny owocowo/słodki zapach, który ulatnia się dość szybko, a przed tym jeszcze, jest dość szczelnie zamknięty w słoiczku. Opakowanie piękne, b. eleganckie, szkło - nie plastik. Mam wrażenie, że Dax Cosmetics aktywnie przejmuje półkę dotąd zajmowaną przez Erisa, kosmetyków tanich i jakościowo ścigających sie z tymi ze średniej półki (Dermika, Lumene, Apotheker Scheller etc) i robi to koncertowo.
Krem doskonale nawilża. Doskonale. Stosując go na dzień nie używam w ciągu tygodnia żadnej maseczki nawilżającej, na noc z kolei nakładam prep. wysuszające i złuszczające - mimo tego moja skóra jest dobrze nawilżona - wystarczająco dobrze ;). Jest bardzo wydajny (konsystencja) i szybko się wchłania. Pozostawia po sobie cieniutki film, jak rozumiem ochronny (wg. informacji na opakowaniu posiada filtry).
Wada - buzia po nim, nawet w makijażu, wydatnie się swieci. Druga to sloiczek, nie opakowanie z pompka. Trzecia moze byc zapach, ale to juz moje subiektywne doznanie: wole Soraye Cytryne i Ogorek po prostu.

Zuzylam jedno opakowanie

o nie!

Może nie powinnam oceniać po zużyciu 1/3 słoiczka, ale reszty i tak nie wykorzystam...

Krem ma dość wodnistą konsystencję, która wchłania się szybko i pozostawia uczucie suchej, ściągniętej skóry.
Żadnego nawilżenia, a wręcz przeciwnie. Po tygodniu zaczęła mi się łuszczyć skóra na nosie.

No i ten paskudny zapach! Proszę Was, wąchajcie ten krem, na wszelki wypadek, przed zakupem. To subiektywne odczucie, ale jest to pierwszy krem, na którego zapach tak nerwowo reaguję. Chemią z chemią i chemią pogania. A na dodatek trwa i trwa:>
Zapach, oczywiście.

średnio zadowolona

Skusiła mnie obietnica intensywnego nawilżenia.
I sprawdził się: skóra po nim jest gładka, miękka. Zapomniałam o uczuciu ściągnięcia na policzkach. Ale nie jest to taki tradycjyny nawilżacz. Konsystencję ma cięższą, bogatszą, przypomina mi raczej saszetkowe maseczki Daxa; pozostawia lekko-tłusty film.
Z pewnością nie jest to krem dla nastolatek. Wydajny, gęsty, puchaty.
Oprawa super - śliczny zapach, ładny szklany słoiczek.
W czym tkwi minus? Jakoś w połowie zużycia powodował systematyczne pojawianie się wyprysków, zaskórników. Może moja skóra miała dość, może ją przekarmiłam, nie wiem..., ale to niewykluczone.
Reszta wylądowała na nogach :)
Miałam go latem i ten filtr, o którym wspomina producent, się nie spisał. Słońce dało mi w tym roku w kość, ale mam nauczkę, że dobry bloker to mus!

ilość zużytych opakowań: połowa w jakieś trzy tygodnie

Godny przetestowania

Dobry krem nawilżający godny polecenia. Zasługuje na 3,5-3,8 gwiazdki, ale takiej opcji niestety nie ma, więc pozwalam sobie zawyżyć nieco (ale sumienie mam czyste ;-) ).
Z całą pewnością nie powinien nikogo rozczarować, nawet właścicielek skóry nieco odwodnionej. Jest lepszy (i 3 razy tańszy) niż np. kremy nawilżające Eris. Poza tym dobrze nawilża, świetnie sie wchłania, nadaje się pod makijaż. Twarz po nim jest świeża i jasna, skóra napięta, gładka, ożywiona i odżywiona. Poza tym krem ma przyjemną, lekką konsystencje i dużą wydajność. Zapach - wiadomo. Juz o nim pisałam przy okazji maseczki z tej samej linii, dla mnie w każdym razie jest OK. Słowem wartościowy kosmetyk do codziennej pielęgnacji skóry normalnej i normalnej z tendencja do suchej. I choć za efekt 24-godzinnego nawilżenia głowy nie dam, to do wieczornego nakładania kremu odżywczego na pewno wystarczy :).
Najprawdopodobniej kupię ten krem znowu chyba, że znajdę jakieś powalające na kolana cudo.