Relaksujący dwufazowy kremowy płyn do kąpieli

Relaksujący dwufazowy kremowy płyn do kąpieli

Dwufazowy kremowy płyn do kąpieli Dove jest doskonałym połączeniem relaksujących właściwości płynu do kąpieli i pielęgnujących ekstraktów z Dove Body Milk.
Delikatny zapach plynu koi zmysły, a delikatna, kremowa piana zapewnia skórze intensywną pielęgnację i długotrwałe nawilżenie. Zawiera olejki eteryczne z jaśminu i lawendy.

Cena: ok. 17 zł / 500 ml

może być

Płyn dostałam "w spadku" po mamie, która uznała, że dla niej lepszy będzie płyn bardziej żelowy; Moim zdaniem dove zrobił całkiem ciekawy płyn, nadający się na pewno do codziennego używania, ale jednak czegoś mi w nim brakuje;

Minusy:
- niewydajny z uwagi na wysoką cenę i rzadką konsystencję;
- trzeba dużo wlać, by uzyskać mocną pianę;

Plusy:
+ pobudza zmysły podczas kąpieli; jest delikatny i kremowy; idealny do suchej, wrażliwej skóry potrzebującej pielęgnacji;
+ dobrze nawilża; chociaż użycie balsamu wspomaga ten proces;
+ nie wysuszył, ani nie podrażnił skóry;
+ ładny, świeży zapach

Używam tego produktu od: paru tygodnii
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Bez rewelacji

[*] Bardzo przyjemnny zapach, łagodny i faktycznie relaksujący. Pomaga się odprężyć po męczącym dniu. To główny plus tego produktu.

[*] Pieni się dość słabo, ale to brałabym za plus, bo oczekiwałam bardziej olejkowego niż pieniącego efektu.

[*] Moim zdaniem nieco za rzadki.

[*] Mało wydajny.

[*] Nawilża słabo, ale też nie ściąga nieprzyjemnie skóry jak niektóre płyny.

Jak na dove - niestety bez rewelacji, ale ogólnie niezły, jeśli chcemy się zrelaksować, niekoniecznie nawilżyć;)

wodnisty

Kosmetyk ładnie prezentuje się w butelce, szczególnie tej nowej w kształcie dużej kropli. Ma kolor, który lubię i ładnie pachnie. Po zmieszaniu dwóch warstw wlewamy do wody bardzo rzadki płyn, było to dla mnie zaskoczeniem - spodziewałam się czegoś bardziej kremowego - jak to u Dove. Piana powstaje dość duża, kąpiel pachnie już znacznie mniej intensywnie niż płyn w butelce.
Przez lejącą konsystencję nie jest zbyt wydajny.
Nie nawilża, ani nie pielęgnuje skóry, balsam po kąpieli jest konieczny.
Niczym szczególnym nie wyróznia się wśród innych płynów.
Nowa wersja we wspomnianej kropelkowej butelce ma fatalne otwieranie - uwaga na paznokcie - ja zwykle podważam szczoteczką do zębów ;)

Używam tego produktu od:3 tyg
Ilość zużytych opakowań: ponad połowa

Manicure - odwrócony french

Napewno nie KWC ***

Mam sucha skóre i mi odpowiada.
Bardzo przyjemny plyn do kapieli, relaksuje tak, jak producent obiecuje, nie wysusza skóry ciala. Po wyjsciu z wanny skóra pieknie pachnie (wedlug mnie to nie jest jasmin i lawenda). Nie wiem czy sie mocno pieni, bo wlewam plyn na sam koniec do wanny.

Używam tego kosmetyku od niedawna
ilość zużytych opakowań: ok 50% z pierwszego

Uzupelnienie:
Odejmuje mu * za to ze jest kompletnie nie wydajny :( uzywam z mama i wystarcza na ok7 razy :( Nie pieni sie mocno; plyn nie wysusza skóry, ale napewno nie wyklucza blasamu :( Ogólnie go polecam, cena nie jest az tak tragiczna, ale oczekiwalam wiecej. Zapach bardzo przyjemny, ale tak samo fajny jest jakis plyn do kapieli od Palmolive i o wiele tanszy (np z mleczkiem kokosowym ;) )