DKNY Be Delicious EDP

DKNY Be Delicious EDP

DKNY Be Delicious to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Zapach został wydany w 2004 roku. Zapach stworzył Maurice Roucel.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: grejpfrut, ogórek i magnolia;
nuta serca: tuberoza, róża, konwalia, fiołek i zielone jabłko;
nuta bazy: nuty drzewne, ambra i drzewo sandałowe.

11% jesień/zima 89% wiosna/lato

Świeżość lata, kwitnący las

Perfum dostałam w prezencie od męża :)
Zdecydowanie jest to zapach na lato, odświeżający i nowoczesny.
Pachnie nieco gorzkawo pewnie to za sprawą grejpfruta,po za tym mocno wyczuwam z nim ogórek, później jabłko i jakieś liście/drzewa,gdzieś daleko wybija się odrobina czegoś słodkiego.
Co do jego trwałości to jak na 'świeżaka' przystało jest dosyć ulotna. Myślę że po 2 / 3 godzinach już go nie czuję..

Zielone jabłuszko

Zapach nie wyróżnia się niczym szczególnym. Jak dla mnie nie ma żadnej zmysłowej nuty, ani żadnego pieprzyku. Mnie zapach kojarzy się z klasycznymi mydełkami "Zielone jabłuszko" które pamiętam z dzieciństwa.... Zapach bardzo trwały, w ładnym opakowaniu, wydajny - wystarczy jedno psiknięcie i zapach utrzyma się kilka godzin.

ŚWIEŻY

Pierwszy raz dostałam go w prezencie. Od razu się w nim zakochałam. Idealny zapach na lato - lekki, świeży, orzeźwiający, a zarazem seksi. Nie pachnie jak cytrynowy płyn do naczyń - tak jak większość "odświeżających"letnich zapachów. Kupowałam wielokrotnie. Jest trwały i intensywny.
Jednak minus - bardzo oklepany. Częste promocje w drogeriach i szeroka reklama sprawiły, że brakuje unikatowości, kiedy co trzecia pani na ulicy pachnie tak jak ty...

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Używa produktu od: próbka

Nic ciekawego

Już wiele razy próbowałam polubić ten zapach. Każdy mi go polecał i zachwalał.
Niestety nie jestem tego samego zdania co inni. Zapach jest raczej płaski, co prawda świeży, ale nie wyjątkowy.
Kilkakrotnie testowałam w drogerii i za każdym razem kończyło się tak samo: "śmierdzi".
Może moja skóra nie polubiła się z tymi perfumami, może nie lubię po prostu tej kompozycji.

Świeżutki klasyk :)

Mój ulubiony zapach od DKNY :) Nie pamiętam nawet ile jabłuszek z tym zapachem zużyłam ...

Zapach jest bardzo świeży, owocowy z lekką nutką kwiatową.
Super dziewczęce, niezobowiązujące idealnie sprawdzają się na dzień.
Perfumy są bardzo trwałe (ale nie duszące i ciężkie) spokojnie rozwijają się w ciągu dnia, z godziny na godzinę uwalniając przy tym nowe nuty.
Zapach idealny na porę wiosenno-letnią.
Plus również za cenę, wydajność i urocze, oryginalne opakowanie :)

Polecam :)

Używa produktu od: próbka

Słabiutko

Cieszę się, ze kupiłam próbkę zamiast flakonu, po tych wszystkich ochach i achach... Zapach bardzo płytki, jedyne co mi się nasuwa to tani dezodorant z rynku.

Wykorzystała: kilka próbek

chyba się nie skuszę...

Wykorzystałam kilka próbek tych perfum i chyba jednak pozostanę przy moich dotychczasowych zapachach.. gustuję głównie w perfumach o słodkich nutach (Si, La Vie Est Belle), ale lubię też czasem popróbować innych perfum, a nóż widelec trafię na jakąś perełkę :)

Zapach Be Delicious jest bardzo świeży i soczysty, początkowo mocno czuć grejpfrutowe nuty, po chwili czuję bardziej zapach kwiatowo-jabłkowy, po czym w ciągu dnia zapach się nieco uspokaja i nie jest to męczący zapach.

Na ubraniach czuję go cały dzień, na mojej skórze jednak zbyt długo się nie utrzymuje.. kilka godzin to max..

Coś, w co jednak wierzę to dopasowanie zapachu.. podobno jeśli po pewnym czasie przestajemy czuć od siebie perfumy to znak, że są do nas idealnie dopasowane (oczywiście inni je od nas wyczuwają). W przypadku tych perfum ja je czuję.. więc według tej zasady chyba jednak nie jest to zapach stworzony dla mnie.

Podoba mi się design produktu, opakowanie jest stworzone jakby było to zielone jabłuszko. Niby tylko jabłko a naprawdę prezentuje się bardzo oryginalnie.

Nie skuszę się jednak na produkt pełnowymiarowy.. nie jest to zapach, który w 100% trafia w mój gust a nie chciałabym wydawać 200zł za zapach, do którego nie jestem przekonana..

Świetne perfumy

Idealny zapach na wiosnę / lato lekki i świeży dzięki zielonemu jabłuszku i ogórku.
Zapach jest trwały i trwale się nosi.
Kiedy te perfumy wyszły na rynek było na nie wielkie szał i wcale się nie dziwię bo są warte uwagi.

Ulubiony od lat!

Zapach, który nie znudzi mi się nigdy!
Delikatny, a jednocześnie trwały! Świeży i rześki!
Najbardziej urzeka mnie w nim to, że jest taki soczysty, ale nie duszący.
Czuję od razu powiew lata, gdy położę po kropelce za uszami...
Zapach owocowo- kwiatowy z przewagą owoców:)
Flakon jedyny w swoim rodzaju! Prosty, pomysłowy, wygodny i ładny.

Mój ulubiony zapach

To mój ulubiony zapach. Przyjemny, owocowo-kwiatowy, idealny na dzień, szczególnie wiosną i latem. Zapach jest bardzo trwały, czuć go nawet na następny dzień, a mimo to nie jest duszący. Plusem jest tez oryginalne opakowanie.

Uwielbiam

Kolejny z moich ulubieńców.

Ten zapach jest świeży a za razem słodki, przeznaczony dla osób młodych i energicznych.
Dosyć długo utrzymuje się na skórze jak na tak delikatny zapach.

Przepiękne opakowanie jest dodatkowym plusem produktu.

Kultowy

Uwielbiam perfumy! Jabłuszka używałam bardzo często.
Zapach jest świeży, owocowy. Nie męczy.
Dużo ćwiczę, a mimo to ten zapach zawsze współgrał z moją skórą.
Jeśli tak pachnie Nowy Jork, to chcę tam zamieszkać.
Minusem "Be Delicious" jest ich popularność, przez co nie czuję się z tym zapachem wyjątkowa.