Avon, Always EDP

Avon, Always EDP

To już trzeci i ostatni zapach zamykający `Miłosną Trylogię` Avonu. `Always` przeznaczony jest dla kobiety pełnej miłości.
Zapach sławiący piękno życia i pełen miłości.

Kategoria: kwiatowo-owocowa.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: owoc karamboli, kiwi, jaśminowa herbata
nuta serca: lilia, żółty tulipan, nieśmiertelnik
nuta bazy: bambus, dąb jedwabny.

Nie kupię więcej

Kupiłam te perfumy po kilkunastu latach od 1 butelki i się zawiodłam. To zupełnie inny zapach niż ten sprzed kilkunastu lat. Jest mniej trwały. Dla mnie przytłaczjący zapach konwalii ( mimo że lubię zapach konwali)

Używam tego produktu od: 2000
Ilość zużytych opakowań: 2 30ml

Bardzo mocny ładny:)

Ten zapach jest chyba najlepszym z trylogii, elegancki, z klasą, a do tego okraszony świeżymi cytrusowymi nutami. Cytryna, limonka i lilia to zapachy, które czuje się od samego początku, przy dłuższej przygodzie z Always wyczuwalne stają się także kiwi, jaśmin, tulipan. Coś pięknego! Zapach pozytywny, ciepły, bardzo letnio-wiosenny, miło na własnej skórze poczuć jak wszystko rodzi się do życia!

Minusy:
-krótkotrwały.

Cechy neutralne:
-przystępna cena, ale szału nie ma.

Plusy:
-ładny flakon,
-cudowny zapach.

Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego flakonu

Przytłaczający zapach

Pamiętam,że gdy psiknęłam się tą perfumą po raz pierwszy dostałam ataku kichania...tak silne są jej początkowe nuty. Dla mnie to nie jest lekki i świeży zapach, bardzo mocno czuć tu konwalię (?), która przytłacza i męczy.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Avon Mark - relacja

kiwi, kiwi i tulipany

Nie spodziewalam sie az tak silnej nuty kiwi, ktora z czasem nie bardzo chce ustapic. Wole perfumy bardziej kwiatowe, a tu taka niespodzianka.
Oczywiscie po jakims czasie do glodu dochodzi tulipan, ale za dlugo na niego czekam...

Polecam fankom wiosennych, lekkich zapachow.

Jak dla mnie niestety nietrafiony.

Wymienilam na Tomorrow :)

Używam tego produktu od: tylko pare psikniec
Ilość zużytych opakowań: testowalam jedno

Wiosna, wiosna, ach to ty..

Dla mnie to zapach wiosny, jakoś latem czy zimą nie wyobrażam sobie używania tego zapachu. Na wiosnę - idealne. Lekkie, zielone, sympatyczne, no idealne! :) flakon taki sobie, korek brzydki, opsakowanie ciężkie. Można dostać w naprawdę dobrej cenie.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Cudowna i radosna.

Bardzo się cieszę, że ponownie wróciła ta woda do katalogów. Znowu mogę się cieszyć jej świeżością i tajemniczością. Może jest nieco trawiasta, ale jedynie na początku.W miarę jak się rozwija i dochodzą do głosu tonacje kwiatów jaśminu ,lili, maków, tulipanów osłodzone gronami owocowymi to naprawdę jak łąka umajona. Piżmo łączy wszystko w jedną całość dodając nieco zmysłowości. Flakon okazały. To nie woda do noszenia w torebce. Jest na tyle trwała, że nie ma konieczności.

Używam tego produktu od: od 3 lat
Ilość zużytych opakowań: 1 całe i 1 zaczęte

Takie sobie

Nie są to jakieś wyjątkowe perfumy, które zapadałyby szczególnie w pamięci. Ale jest to zapach delikatny, świeży, kwiatowy, choć tuż po rozpyleniu mocno czuć konwalią (choć nie wiem, czy jest ona w składzie). Nuta zapachowa nie jest zbyt wyróżniająca się, ale nie jest to też taki typowy "zwyklaczek". Generalnie perfumy z tej serii są niezłe, ale nie wszystkie powalają na kolana.

d... nie urywa

Perfumy kupiłam za 42 zł z oferty dla konsultantek, więc jak na taką cenę, jestem w miarę usatysfakcjonowana.
\\n
\\nZapach naniesiony na ubrania pachnie znośnie, jest delikatny i świeży. Jednak gdy spryskałam nim skórę nadgarstków, poczułam tanią wodę toaletową dostępną na bazarze za 15 zł. Na skórze ten perfum ma drażniący zapach.
\\nPlusy:
\\n-nie przypomina większości zapachów AVON, jest oryginalny.
\\n-flakonik ładnie wygląda na półce
\\n
\\nCzy kupiłabym go ponownie? Tak, gdyby kosztował do 30 zł. Używałabym go tylko na ubrania, nie na skórę.
\\nZdecydowanie, nie wart swojej ceny.

Piękny zapach

Bardzo żałuje, że Avon wycofał ten zapach ponieważ z tej całej serii był najładniejszy a wszystkie po za tym zostały.
Piękny, świeży zapach ja takie uwielbiam cało rocznie, wogóle nie był słodki ani duszący.
W związku z tym, że była to woda perfumowana trwałość była bardzo dobra.
Fakt trochę droga i z tego co pamiętam to nie często była na promocji.

Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Bardzo lubiłam ten zapach

Delikatny, subtelny, kwiatuszki, ale nie słodziuszki.
Ileż ja się o naszukałam później, żeby go kupić jeszcze raz.
Ale trudno.
Tylko cena była strasznie duża jak na wodę perfumowaną, bo rzadko kiedy bywała w promocji z tego co kojarzę.

Używam tego produktu od: kilka lat temu ją miałam
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowania i nadal tęsknię

typowa wiosna

Wzięłam ten zapach w ciemno, nie sprawdzając go wcześniej, niestety nie jest on dla mnie.
Wyczuwam w zapachu konwalię, przez co kojarzy mi się z wiosną, ale i także z odświeżaczem powietrza.
Zapach w sam w sobie jest ładny, ale dla mnie jest zbyt męczący. Trwałość jak na avon całkiem niezła.

Używam tego produktu od: użyłam kilka razy
Ilość zużytych opakowań: 5 ml

Podoba mi się baaardzo :)

Dostałam te perfumy od mojej mamy na urodziny. Zapach spodobał mi się od momentu kiedy po raz pierwszy poczułam ten zapach w katalogu na zapachowej stronie :)
Nie wiem dlaczego, ale kojarzy mi się z taką kruchością, niewinnością i marzeniami... Do tego jeszcze elegancki, prosty flakonik (a ja prostotę uwielbiam), skrywający tę bogatą, piękną, kwiatową woń!