Unicolor, Paloma, Nail Care - Zestaw do French Manicure

Unicolor, Paloma, Nail Care - Zestaw do French Manicure

Zestaw do francuskiego manicure firmy Paloma wygląda bardzo estetycznie - składa się z 4 produktów, oznaczonych numerkami, dzięki czemu nawet najmniej wprawione osoby, tak jak ja, bez trudu wykonają samodzielnie French Manicure.
Pierwszy z lakierów, oznaczony numerem 1, to biała emalia. Ma lekką konsystencję, a jednocześnie daje intensywną biel (co się rzadko zdarza), dzięki czemu rąbek paznokcia uzyskuje estetyczną czystość. Nieocenioną pomocą przy malowaniu były papierowe paseczki. Opakowanie wystarcza na bardzo długo, a same paski dostępne są w dwóch wariantach (zaokrąglonym i kwadratowym), dzięki czemu możemy wizualnie zmieniać kształt paznokcia.
Drugi etap: tutaj mamy do wyboru emalię różową (numer 2A) bądź beżową (2B). Często zdarza się, że matowe emalie pozostawiają na paznokciach smugi, i aby je zlikwidować - trzeba nakładać drugą warstwę. Ten zestaw nie stwarza tego typu problemów. Mnie przypadła mi do gustu emalia beżowa - nadaje paznokciom wyjątkowo naturalny wygląd, uszlachetniając naturalny koloryt paznokcia. Dodatkowym atutem obu jest szybkość ich schnięcia.
Lakier nawierzchniowy (nr 3). Wygładza on i nadaje ładny połysk. A do tego zabezpiecza przed odpryskami, dzięki czemu lakier pozostaje na paznokciach nawet tydzień!
Podsumowując, jestem zaskoczona, że francuski manicure można tak łatwo i szybko wykonać. I nawet tak niedoświadczona osoba jak ja potrafiła sobie z tym bez trudu poradzić. Pomocne są przy tym ulotki, umieszczone przy każdej buteleczce.

Cena: 28 zł / 4 buteleczki x 12 ml