Unicolor, Paloma, Peeling do paznokci i skórek

Unicolor, Paloma, Peeling do paznokci i skórek

Peeling mieści się w bardzo wygodnej, matowej szklanej buteleczce. Uwagę zwraca swym błękitnym kolorem, który nadają mu liczne drobinki peelingujące i odżywiające. Nakłada się go długim, elastycznym pędzelkiem, dzięki któremu peeling dotrze wszędzie tam, gdzie chcemy. Już po minucie od zastosowania skórki wokół paznokcia wyraźnie zmiękły, i nie były suche i popękane. Efekt ten utrzymywał się dosyć długo. Paznokcie zaś stały się gładsze i bardziej nawilżone (za sprawą olejku z alg, zawartego w recepturze peelingu). Jest to kosmetyk bardzo wydajny-starcza na wiele zabiegów pielęgnacyjnych, czyniąc paznokcie zadbanymi i zdrowymi.

Skład: Aqua, Propylene Glycol, Polyethylene, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Glycerin, Algae (Laminaria digitata) Oil, Tocopheryl Acetate (and) Retinyl Palmitate (and) Hydroxypropyl Cellulose (and) Ultramarines, Tocopheryl Acetate (and) Hydroxypropyl Cellulose (and) Chromium Hydroxide Green, Carbomer, TriethanolamineMethylchlo roisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone, C.I. 42090

Cena: 6,80 zł / 12 ml

Co to ma być?

Peeling do paznokci i skórek?Tak bym tego na pewno nie nazwała. Nie widać żadnego efektu peelingu. Kompletnie nic nie robi. Jedynie można mu przyznać plus za to,że nie robi nic negatywnego.

Używam tego produktu od:2 miesięcy

nie to co KIllyS

Skusiła mnie niska cena (6,24zł) i forma preparatu - tj. peeling. Do tej pory używałam podobnego specyfiku KillyS, ale w końcu po zużyciu 2 czy 3 buteleczek, stwierdziłam, że nie mając żadnego porównania wychwalam go pod niebiosa, a może tak naprawdę wcale taki dobry nie jest...? Może są inne, lepsze...? Może i są, ale na pewno peeling Palomy do nich nie należy. Konsystencja jest nieco wodnista, drobinek dużo, ale jakieś takie mało skuteczne, a już te kapsułki to w ogóle jakieś dziwolągi. Teoretycznie zawierają witaminy A i E oraz wyciąg z alg, ale praktycznie jakoś nie odczuwam ich działania. Paznokcie po zastosowaniu peelingu są jakieś takie tępe, nie mają połysku, nie są super gładkie :( A jeszcze do tego te kuleczki rozpuszczając się barwią paznokieć - a to na niebiesko, a to na zielono. Fakt, że pod wodą wszystko się zmywa, ale po co to?? Poza tym peeling średnio radzi sobie ze zmiękczaniem skórek, więc późniejsze ich wycięcie (nie mówiąc już o odsunięciu) jest nieco utrudnione. Do tego jest mało wydajny. Mam go jakiś miesiąc, a już zużyłam połowę.
Zastanawiałam się ostatnio nad jego oceną i w sumie miałam dać mu *** (głównie ze względu na cenę i na rzadkość tego typu preparatów), ale wczorajsze odkrycie zmieniło moje zdanie. Otóż zabierając się do zrobienia manicure spostrzegłam, że zamiast peelingu mam niebieską wodę :( na dnie buteleczki leżą sobie wszystkie kkapsułki :( a po odkręceniu pędzelka okazało się jeszcze, że i zapach zmienił się na mniej piękny ;( A peeling przechowywany był w szufladzie, ważny jeszcze ponad 1,5 roku... Nie wiem, może miałam pecha, może nie z każdym tak się dzieje, ale ja już sprawdzać tego nie zamierzam. Wracam do dobrego, sprawdzonego, wychwalanego pod niebiosa peelingu KillyS :D