O'Herbal, Szampon z ekstraktem z mięty do włosów przetłuszczających się

O'Herbal, Szampon z ekstraktem z mięty do włosów przetłuszczających się

Skutecznie oczyszcza włosy, zachowuje ich świeży i zdrowy wygląd w ciągu dnia.

Receptura szamponu nie zawiera SLES, SLS, silikonów i barwników.
Dodatkowo zawiera siarkę organiczną.

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua, Sodium Myreth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside*, Sodium Lauryl Glucose Carboxylate*, Glycereth-2 Cocoate, Cocamide Mea, Mentha Piperita Leaf Extract*, Sulfurized Tea-Ricinolate, PEG-35 Castor Oil, Propylene Glycol, PEG-3 Caprylyl Ether, Lauryl Lactate*, Polyquaternium 10, Glycerin*, Sodium Chloride, Disodium EDTA, Citric Acid, Parfum, Sodium Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Limonene * składniki pochodzenia naturalnego.

Nie byłam zadowolona

Hmm...jakoś nie przekonał mnie ten szampon. Na pierwszy rzut oka wszystko ok - skład przyjemny, fajny zapach takie słodkiej mięty, przystępna cena, pojemność, mam przetłuszczającą się skórę głowy. Niestety średnio się spisał. Na początku przy kilkunastu pierwszych użyciach był jeszcze spoko, później zaczęłam zauważać, że koszmarnie przesusza mi włosy na długości. Zaczęły się puszyć jeszcze bardziej, były suche, matowe, bez życia, nie chciały sie układać. Niestety co do przetłuszczania też nie zauważyłam fajnych efektów - właściwie było tak samo, nie przedłużał świeżości włosów. Jakoś wykończyłam go wspólnie z chłopakiem, ale ponownie nie kupię.

fajny, ale raczej nie delikatny.

Szampony o'herbal w skladzie mają SMS, który działanie ma podobne do SLeS więc nie jest to na pewno szampon delikatny. Do lepszego oczyszczenia skóry głowy, raz na jakiś czas jest bardzo fajny! Uwielbiam tą wersję za ten zapach i odświeżające działanie. Po jego użyciu skóra głowy jest bardzo dobrze oczyszczona, bez podrażnień. Szampon jest ogromnie wydajny i świetnie się pieni. Minusem po jakimś czasie stała się dla mnie ta ogromna butelka, którą wcale nie tak łatwo zużyć do końca

Świetny!

Najlepszy szampon jaki mialam! Delikany, naturalny, bardzo ładnie oczyszcza, zwywa lekkie olejki za pierwszym razem, zgodny z opisem, po ok 2tyg zauważyłam wolniejsze przetluszczanie się skóry głowy, teraz wystarczy że myję je co 3 dni i ten trzeci dzień staje się coraz lepszy! Nie przesusza mi włosów, włosy są naprawdę bardzo fajne, mieciutkie i się błyszczą. Wydajny! Po ok 4 miesiach jestem trochę za połową, wynik swietny! Ja zawsze rozrabiam szampon z wodą, super się przy tym pieni. Zapach też mi się bardzo podoba, polecam!

Dla mieszanych włosów świetny!

Moje włosy przetłuszczają się przy skórze głowy,a końce lubią się wysuszać.Nasila się to przy nastaniu wysokich temperatur.Trudno mi dobrać szampon ,który by nie potęgował tej przypadłości.
O'Herbal miętowy idealni mi spasował.
Plusy:
-dokładnie domywa skórę głowy i włosy
-ogranicza przetłuszczanie
-nie powoduje przesuszenia skalpu,ani końcówek włosów
-nie ma po nim łupieżu,ani podrażnień
-nie plącze i puszy włosów
-chociaż jest ziołowy nie zauważyłam szybszego wypłukiwania się farby
-pięknie pachnie,dobrze się pieni
-wydajny i tani
Polecam!

Niestety nie pomógł

Wiązałam z nim duże nadzieje, lecz niestety się nie sprawdził. Pomimo tego, że dobrze oczyszcza, to efekt ten utrzymuje się dzień, ewentualnie półtorej dnia. Dodatkowo przy jego stosowaniu wystąpił u mnie łupież.

Dobry i bez zbędnej chemii

Przede wszystkim bez zbędnej chemii (SLES, SLS, silikonów, barwników) za to z miętą i siarką organiczną. Jeden z lepszych szamponów do moich cieńkich, przetłuszczających się i suchych na końcach włosów. Stosuje go wraz z odżywka z tej samej serii i jak narazie widzę w tym szamponie same zalety:
+ Dobrze oczyszcza ( włosy są świeże i nie obciążone)
+ Nie powoduje łupieżu
+ Nie plącze włosów
+ Ogranicza przetłuszczanie (wcześniej musiałam myć włosy codziennie, teraz robię to co 2-3 dni ale nie wiem na ile to zasługa szamponu a na ile odżywki)
+ Ładnie pachnie
+ Jest wydajny
+ Ma wygodne opakowanie
+ Przystępna cena jak na pojemność 500ml
Polecam zwłaszcza wszystkim tym, których włosy przetłuszczają się u nasady a na końcach są suche jak wiór.

Ogranicza przetłuszczanie włosów!

Moje włosy przetłuszczają się dość intensywnie i muszę je często myć. Szampon O'herbal naprawdę się sprawdził. Oczyszcza i odświeża, a przede wszystkim ogranicza przetłuszczanie się włosów, dzięki czemu nie muszę już myć włosów tak często:) Nie powoduje żadnych podrażnień, ani łupieżu.
W dodatku receptura szamponu jest naturalna i całkiem przyjemnie pachnie - miętą.
Jest bardzo wydajny, a jak na pół litrową butelkę cena jest bardzo przystępna.

Mój hit

Ze względu na problemy hormonalne moje włosy strasznie przetłuszczają się i muszę je myć co dziennie. Z tego względu potrzebują szamponu, który z jednej strony byłby "wytrzymały", a z drugiej nie niszczył moich włosów i nie pozbawiał ich objętości. Wcześniej używałam szamponu łopianowego, który był idealny przez prawie dwa lata, później niestety moje włosy wymagały zmiany kosmetyku i na szczęście trafiłam na ten produkt. Włosy są długo świeże, nie spowodował u mnie łupieżu, co przy zmianie szamponu niemalże zawsze się zdarzało. Do tego jest wydajny i pięknie pachnie. Same plusy

najlepszy

Próbowałam dużo szamponów. Mam włosy cienkie, puszące się, przetłuszczające (na drugi dzień zazwyczaj wyglądają jakbym olej na nie nałożyła). Ten szampon poleciła mi mama. Kupiłam.
+trzyma włosy w dobrym wyglądzie ok 30h! dopiero wieczorem następnego dnia wygladają niekorzystnie,
+butelka
+zapach
+wydajność
-/+ trochę plącze włosy

Mój pierwszy ziołowy szampon

Bardzo lubię ten kosmetyk.

Za wydajność.
Za świetne mycie.
Za nieplątanie za bardzio moich niesfornych włosów.
Za ograniczenie przetłuszczania.
Za bardzo przyjemny, odświeżający zapach: miętowy z delikatną cytrusową nutą.

Szampon dobrze się wypłukuje, choć nieco dłużej niż zwykłe szampony. Nie obciąża włosów.
Stosuję go z odżywką lub maską.

Bardzo możliwe, że kupię go jeszcze raz, choć wcześniej poszukam szamponu o naturalnym składzie, który poza wyżej wymienionymi plusami będzie samodzielnie lepiej ujarzmiał moje włosy.

Bardzo dobry szampon.

Niestety moje włosy są skłonne do szybkiego przetłuszczania się. Musze je myć codziennie, ewentualnie co drugi dzień, wtedy ratuje sie suchym szamponem. Do zakup a tego szamponu przekonał mnie śliczny ziołowo-miętowy zapach oraz pojemność.
Szampon na moich włosach sprawdza sie bardzo dobrze. Oczywiście po umyciu nakładam porcje olejku z Goldwell. Włosy są miękkie i puszyste cały dzień.... Nawet na drugi dzień wyglądają na tyle spoko, że czasem ich nie myje tylko odświeżam suchym szamponem. Dodatkową zaletą jest to, źe skóra głowy wogóle mnie nie swędzi, a często sie to zdarzało po wielu szamponach.
Ja bardzo polubiłam ten szampon i polecam go tym których włosy szybko sie przetłuszczają. Moim zdaniem to świetna inwestycja.

Raczej nie

Byłam zadowolona z wersji z lnem i następną postanowiłam kupić do włosów przetłuszczających się, zachęcił mnie dodatek mięty i 0% SLS itp. Niestety ten szampon jest dużo gorszy.

+ cena jak za 500 ml
+ konsystencja dosyć lejąca, można łatwo wydobyć szampon z butelki
+ dobry skład

- zero jakiegokolwiek działania, jeśli chodzi o przedłużenie świeżości włosów
- okropny zapach

Plusy nie wpływają na właściwości szamponu, nawet skład, więc sam produkt oceniam na 1 gwiazdkę.