Soraya, Aksamitny make-up z wyciągiem z perły

Soraya, Aksamitny make-up z wyciągiem z perły

Zgłaszająca osoba: kosmisia

Make-up nadaje cerze alabastrową gładkośc i delikatne rozświetlenie. Tuszuje wszelkie niedoskonałości cery i delikatnie matuje skórę na wiele godzin.

Zawiera: wyciąg z perły i mikroelementy

Cena: ok. 9 zł / 30 ml

Kosmetyk do niczego

Niestety, szału nie ma. Tylko raz w życiu spotkałam się z tak beznadziejnym podkładem. Zacznijmy od tego, że przez całe moje życie żaden kosmetyk mnie nigdy nie uczulił - i tu nastąpił ten pierwszy raz, pokryłam się milionem malutkich czerwonych krostek, o zaczerwienieniu a la "burak" już nie wspomnę. Produkt o lejącej się konsystencji, praktycznie wylewa się z tubki, a na twarzy tworzy skorupę/maskę, popularnie zwaną "tapetą" i to jeszcze w dziwnym, różowym kolorze, nie wiem z jakiej okazji. Wcale nie przykrywa niedoskonałości ani nie matuje. Trwałość żadna, ścieralność 100%. Absolutnie nie polecam.

Minusy
- podrażnia skórę
- łatwość ścierania się
- krótkotrwałe działanie
- niemiły zapach
- bez rezultatu
- uczula
- nieodpowiedni aplikator
- nienatauralny kolor
- nie kryje niedoskonałości
- za rzadki
- efekt maski

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 nieskończone opakowanie

za tą cenę-ok

Kiedyś, kilka lat temu używałam tego podkładu.
+ładnie rozświetla buzię
+dobrze matuje
+przy nałożeniu odpowiedniej (małej) ilości wygląda naturalnie
+ma bardzo niską cenę (poniżej 10 zl z tego co pamiętam)

-nieodpowiednio rozprowadzony szybko "zasycha" na twarzy powodując widoczne "smugi"
-trochę wysusza skórę, podkreśla skórki

Aktualnie używam zupełnie innych podkładów, ale ten moim zdaniem bije na głowę inne w podobnej cenie.
Polecam jasne odcienie, za tą cenę warto.

Używam tego produktu od:kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań:ok 3

OK

Super rozświetla opaloną buzie , doskonały na lato , jedyny minus to że nie okrywa niedoskonałości. jest wydajny , buzia pięknie się mieni , ja stosuje na całe cialo. Kosmetyk sprawdza się w lato:)
Ja jestem bardzo zadowolona

Używam tego produktu od:2006

depilacja zalety

Śmierdzi...

Kupiła go moja mama ale go nie używała i mi go dała. Użyłam go pierwszy i ostatni raz... Jak się nim pomalowałam i poczekałam 5 min poczułam jakbym miała na sobie cos w rodzaju maski... Trzeba go bardzo dokładnie rozprowadzic by nie zostawił na twarzy smug co jest bardzo nieładne.. Wogóle nie nawilża... Ochyda... Na początku pachnieł a potem zaczął śmierdzieć tak jakby był przeterminowany... Nie polecam...

Używam tego produktu od:Nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: Niecałe jedno

okropny

- ciężko się nakłada
- szybko zasycha na twarzy
- robi smugi
- nienaturalnie wygląda - maska
- słabo kryje
- podkreśla niedoskonałości cery
- w połączeniu z kremem również uzyskuje się efekt maski

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

szkoda pieniedzy

kupiłam go kiedyś, gdyż zachęciła mnie nazwa "wyciąg z perły" i cena, myślałam, ze podklad bedzie odropinę rozświetlający... jednak tak nie było, konsystencja strasznie lejąca.. i dodatku brzydki zapach i wygląda strasznie sztucznie na twarzy jakoś różowo, gdyz miałam chyba ocień ciepły beż :/ wogóle nie kryje i jest beznadziejny...

Używam tego produktu od:miesiąc

po co?

Szukałam taniego podkładu przyzwoitego pod wzgledem jakości. W drogerii porównałam odcienie Joko, Eveline, Vipery, słowem - wielu polskich firm. Wybór padł na na ten oto produkt Sorayi. Dlaczego? Ano dlatego że to jeden z nielicznych tanich (8-9zł) fluidów dostędnych w chłodnych odcieniach, idealnych dla trupio bladej cery o różowawym zabarwieniu.
Wybrałam kolor miodowy, ku mojemu zaskoczeniu zresztą, bo doświadczenie nauczyło mnie, że pod tą nazwą kryje się wściekle żółta maź. Nie w tym przypadku. Miodowy u Sorayi jest chłodnym beżem o różowym zabarwieniu. Kolor atrakcyjny, i na tym kończą się zalety podkładu.
Fluid jest:
rzadki
mało wydajny
złe się rozprowadza, trzeba nałożyć go sporo żeby pokryć całą twarz
nie matuje
nie kryje - NIC A NIC
ma dziwny zapach
waży się w połączeniu z korektorem i pudrem
szybko schodzi z twarzy

Nie wiem po co mam go używać. Nie jestem po nim ładniejsza. Koloryt buzi jest być może bardziej ujednolicony, twarz leciutko pudrowa, ale też bez rewelacji i na krótko.
Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Nietrafiony prezent

Dostałam go w prezencie.Był to jednak wyjątkowo nietrafiony prezent.Podkład jest fatalny.Strasznie leisty, a zarazem trudno go równo rozsmarować.Kompletnie nie nadaje sie do cery z problemami typu naczynka czy trądzik (wszystko widać).Plus za ładny zapach ale to stanowczo za mało.

Używam tego produktu od: ....

REWELACYJNY

Kupowałam o regularnie przez rok, naprawdę dla mnie bomba, świetnie się rozprowadza, aksamitny, dobrze kryjący i nie pozostawia efektu sztucznej maski.

Używam tego produktu od: od roku

Ogólnie fajny podkład .... strasznie gładka jest po nim cera, bardzo miła w dotyku, ładnie pachnie :D lecz zostawia potworne smugi. Broń boże używać przy katarze :/ wystarczy nawet lekkie dotknięcie husteczkę aby cały podkład został na niej.

Używam tego produktu od: września

OOOOKROOPNY!!!

Tak kiepskiego make upu w życiu nie mialam. Jest strasznie wodnisty, lejący się. Nie kryje, sciera się, wymaga bardzo mocnego pzypruszenia pudrem sypkim. Nie nawilża, nie odżywia... OKROPNY!!!
Bardzo trudno go rozprowadzić na skórze posmarowanej zwykłym nawilżającym kremem bez pozostawienia smug. Na kremie półtłustym i tłustym w ogóle go nie widać... WAŻY sie na skórze!!!
Jedynym jego plusem jest bardzo niska cena, dzięki temu nie jest mi żal wyrzuconych pieniędzy.

Generalnie nie polecam...Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: nadal pierwsze

Średni

Podkład jest strasznie lejący, nie lubię aż tak rzadkich mazideł. Kolor jest niezły (mam jasny beż, nieco ciemniejszy od mojej karnacji), dopasowuje się i stapia z karnacją. Podkład bardzo słabo kryje, w zasadzie jest jak krem koloryzujący. Matuje dość dobrze, na kilka godzin wraz z pudrem. Rozprowadza się kiepsko, przy większej ilości łatwo o smugi. Nie nawilża, nie wygładza specjalnie. Troszkę wysusza, ale nieznacznie. Nie zapycha porów. Ładnie pachnie, ale opakowanie ma brzydkie. Jest to przeciętny podkład dla cery bezproblemowej w niskiej cenie. Znam duzo lepsze, ale znam tez gorsze. Ot, średniaczek.

Ilość zużytych opakowań: iągle jedno, rzadko używane