Unicolor, Paloma, Preparat przyspieszający wysychanie lakieru

Unicolor, Paloma, Preparat przyspieszający wysychanie lakieru

Preparat wystarczy nałożyć na lekko wyschniętą powierzchnię lakieru (i skórę wokół paznokcia) i po 60 sekundach lakier jest wyschnięty i dobrze utwardzony, Paznokcie mają ładny połysk, a skóra wokół paznokcia jest gładka i dobrze nawilżona. Preparat ma płynną, lekką konsystencję, dzięki czemu nie musimy obawiać się że zedrzemy bądź zadrapiemy lakier przy nakładaniu go. Nie zasycha, a po minucie jego pozostałości wystarczy zetrzeć zwykłą chusteczką higieniczną.

Cena: 6,80 zł / 12 ml

Generalnie działa.

Plusy:
+cena
+naprawdę działa!
+ogromna wydajność

Minusy:
-pędzelek mógłby być szerszy

Nie wiem czy kupię ponownie, pewnie wypróbuję inne produkty tego typu dostępne na rynku.

działa ;-)

jedno jedyne zastrzeżenie: koszmarny pędzelek, sztywny, rozmazuje lakier. rozwiązanie: nabrać preparat i poczekać aż na paznokieć spadnie kropla :) ładnie rozpływa się po powierzchni paznokcia.
faktycznie wpływa na szybkość wysychania lakieru, może nie 60s, ale już po 2,3 minutach lakier jest suchy. dodatkowo oleista formuła preparatu nawilża skórki.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 opakowania

działa

moim zdaniem produkt działa! paznokcie mi bardzo szybko wysychaja i na dodatek preparat jest w formie takiego olejku ktory zabezpiecza przed np naruszeniem lakieru jak czegos dotkniemy itp, strasznie mnie dziwie te negatywne opinie na temat tego produktu bo jak dla mnie narprawde dziala:) a i jeszcze jak dla mnie wydajnosc jest mega:)

Używam tego produktu od:3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Max Factor 3

Badziewie

Produkt w ogóle nie przyspiesza wysychania lakieru. Miałam wrażenie że nawet wydłużył czas schnięcia. Chciałam sprawdzić czy rzeczywiście tak jest i czy opłaca mi się go używać, dlatego na jednym paznokciu go użyłam, a na drugim nie. I jak się okazało - miałam rację. Lakier pokryty preparatem był bardziej miękki...
A pędzelek nie jest za twardy, nie zostawia śladów na lakierze.
Skusiła mnie dość niska cena, ale już więcej nie dam się skusić :(
Ilość zużytych opakowań:nawet nie 1

Dla mnie super!

Zakupu tego preparatu dokonałam w ciemno. Skusiła mnie głównie niska cena.
Muszę przyznać, że jestem zaskoczona tak złymi opiniami o nim na KWC. Dla mnie ten kosmetyk jest świetny! :ehem:
Przede wszystkim na prawdę przyspiesza wysychanie lakieru, ale nie spodziewałam się, że może też przedłużać jego trwałość. Lakiery utrzymują się na moich paznokciach o wiele dłużej, nie pojawiają się odpryski ani ślady odgnieceń.
Sam preparat - co ważne nie wpływa na odcień lakieru, nie powoduje, że na lakierze powstają jakieś bąble powietrza czy tym podobne rzeczy.
Nakłada się go łatwo, choć mam maleńkie zastrzeżenie do pędzelka. Jest trochę za sztywny i raz czy dwa przypadkiem zarysowałam nim lakier. Ale jak się uważa to nic takiego się nie dzieje.
Ostatni plus za niską cenę i wydajność. Jedna buteleczka wystarczy mi chyba na rok ;)

Używam tego produktu od: ok. 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 buteleczki

Beznadzieja !!!!

Na szybko potrzebowałam coś co utrwali mi frencha na dłużej niż 24 h:/ Niestety Paloma w ogóle nie spełniła moich oczekiwań! Co to w ogóle ma być?! Lakier jak odpryskiwał tak odpryskuje nadal, mam wręcz wrażenie że jeszcze bardziej niż bez niego! Wcale nie schnie w 60s!!!! Jedynym efektem jest jako takie nabłyszczenie, jednak to trochę za mało !!!

Ewentualnym plusem mógłby tu być wygodny pędzelek, jednak co po nim jeśli nakładamy nim badziewie :/

Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

bubel

Kupiłam ten preparat, bo w drogerii nie było żadnego podobnego innej firmy. W domu okazało się, że trafił mi się egzemplarz z felernym rozdwojonym pędzelkiem :mad: Jakby jeszcze tego było mało, pędzelek niszczy nałożony lakier, nawet po odczekaniu 30 minut :mad: Nie o takie przyspieszanie mi chodziło.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: użyłam kilka razy i do kosza z nim

Znam lepsze...

Preparat skusił mnie swoją ceną (ok. 7 zł). Jest całkiem niezły, lakier szybko wysycha, ładnie nawilża, paznokcie błyszczą ALE (!) pędzelek jest zdecydowanie zbyt twardy i niszczy nałożoną warstwę lakieru. Trzeba dośc długo czekac i dopiero go nakładac a nie o to przecież chodzi... Gdyby nie to, używałabym go zawsze a tak... wrócę do Inglota. :(

Używam tego produktu od: tygodnia

ehhh

Chciałam kupić utwardzacz z belli ale pani w sklepie poleciła mi palome. Że niby jest lepsza. I znowu się zawiodłam. Moje paznokcie wcale nie błyszczą i lakier szybciej nie wysycha. Jedyne do czego się nadaje, to do zmiękczania skórek wokół paznokcia, dzięki czemu łatwiej je usunąć.