L'Oreal, Shock Resist (Lakier do paznokci)

L'Oreal, Shock Resist (Lakier do paznokci)

Lakier nie odpryskuje do 5 dni, jest bardzo trwały.
Ma wygodny pędzelek, który tworzy na paznokciach jednolitą warstwę emalii.

Cena: ok. 30 zł

laqui resist - wygląda tak samo

Laqui resist :

zalety:
-piękny kolor ale tylko w buteleczce

wady:
- ohydnie maluje , pokrycie nawet 2 razy nic nie daje : widać smugi , plamy, nierówności
- wodnisty do granic możliwości !
- wcale nie wysycha
- nietrwały ! ściera się od razu po dotknięciu nawet ubrania
wyrzucone pieniądze

Ilość zużytych opakowań: 1 op

Jest świetny!

Zaznaczyłam że kupię go ponownie, bo z ogromną chęcią bym to uczyniła, gdyby kosmetyk ów nie zosał wycofany.

Jest rewelacyjny, bardzo ładnie kryje, równomiernie się rozprowadza, w zasadzie wystarczy jedna warstwa tego lakieru by uzyskać piękny kolor, na wierz zwykle nakładam lakier przyspieszający wysychanie, który dodatkowo ładnie wykańcza i nabłyszcza.

Trwałość tego lakieru nie pozostawia także cienia wątpliwości, że to najlepszy lakier jaki kiedykolwiek miałam,nawet jak zaczyna schodzić, to najpierw ubtelnie sciera się z brzegu paznokcia, a nie odpryskuje radykalnie całymi płatami, prawdę mówiąc wysiadają przy nim Ingloty i Alessandro, które też miałam okazję próbować.

A najlepsze jest to, że lakier był uzyteczny bez jakiegokolwiek rozcieńczania przez dugi długi czas...

Cóż jego wycofanie jest dla mnie nieodżałowaną stratą :(

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 a wielka szkoda :(

Przyzwoity

Lakier jest naprawdę porządnym kosmetykiem. Wybrałam go dzięki wizaż.pl - jak zawsze.
Mam kolor łososiowy. Nakłada się w porządku, choć istotnie czasem ciut za dużo spływa z pędzelka. Sam pędzelek ok - dość gruby, nie rozdwaja się.
Nakładam 2 warstwy, wtedy widać kolor. Czasem widać leciutkie smugi /gdy brak czasu na malowanie/.
Utrzymuje się na paznokciu od pocz.tyg.do pocz.weekendu:) Czase troszkę krócej lub dłużej: zalezy od wykonywanych ręcznie zadań. Ale 5 dni tak.
Cena dość wysoka. Oczywiście lakier wydajny, ale wolałabym mniejsza pojemność, bo kolorki się nudzą.
W porównaniu do exclusiv: miałam tak samo dobry klasyczny Dior Vernis (herbaciana róża).
Polecam.

Serum na zmarszczki

Najlepszy acz wycofany..

Uzywałabym i to z wielką chęcią non stop, ale produkt już wycofany. Zdaje się zastąpili innym, który nie zostaje na moich paznokciach przez kilka dni...Piękne czerwienie, ładny połysk, super trwałość.

piekna czerwien

To, co mi sie w nim najbardziej podoba to kolor - nr 238 gleboka, szlachetna czerwien, juz kilka pan sie mnie o niego pytalo. (Zakupilam 3 lata temu we Francji, wiec nie wiem, czy w Polsce ten kolor jest dostepny).
Dobry dla osob ktore duzo pisza na klawiaturze - sciera sie tylko na koncowkach paznokci (a potraktowany Double Duty SH wytrzymuje nawet 4 dni a raz na stopach w wakcje, wytrzymal 10 dni! ) . Maluje rowna warstwa - nie tworzy smug, moj kolor nie ma drobinek, moze to ulatwia "bezsmugowosc".
Jak dla mnie pedzelek moglby byc cienszy - bo czasami splywa na niego zbyt duzo lakieru i za gruba warstwa robi sie podatna na "odciski".
Co jest zaskakujace - uzywam jednej buteleczki juz 3ci rok!!!!! :) i nadal jest dobrze, zgestnial tylko troche. Trzymam go w lodowce zeby trwal, bo kolor bardzo mi sie podoba.
A PROPOS: Gdzies czytalam, ze zgestnialy lakier mozna wsadzic do b.goracej wody - i tak "poluzowanym" jeszcze zdolac pomalowac paznokcie. Dziala - bo kiedys mi tak po 6 miesiacach :( zgestnial lakier HR i tak go ratowalam ale w koncu i tak musialam wyrzucic.
Przy nim ten lakier jest mistrzem wytrzymalosci.

swietny

Mam delikatna brzoskwinke.Jedna warstwa nablyszcza paznokcie i nadaje im zrowy wyglad,dwoch uzywam czasem do frencha.
Lakier jest rzadki,ale nie splywa z pedzelka i latwo sie naklada.Nie robie smug,dlugo sie trzyma na paznokciu i nie odpryskuje a delikatnie sie sciera.
Na pewno dokupie jeszcze jakies kolorki :)

ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

bardzo długo schnie

Świetnie się rozprowadza na paznokciach, nie robi pasków, ale strasznie długo schnie. Traktuję go oliwką Sally Hansena żeby wcześniej wysechł ale i tak rankiem następnego dnia widać lekkie ślady pościeli. A nakładam dwie cieniutkie warstwy... Jest faktycznie trwały.

Polubilam

Mam dwa lakiery L'oreal Shock Proof - nr 432 Apricot Chick i nr 310 Deeply Red. Generalnie nie maluje czesto paznokci, raczej na jakies wyjscia czy imprezy. Czerwien zakupilan na zabawe sylwestrowa, kolor sliczny, ladnie sie trzymal jeszcze kilka dni nowego roku :) Drugi lakier kupilam ze wzgledu na kolorek- brzoskwiniowo-czerwowno-rozowy, cos takiego :) Jest bardzo soczysty, ale nie ma nic wspolnego z tandeta. Idealny na lato. Oba lakiery okazaly sie trwale i dosc latwe w nakladaniu. Polubilam :)

złe wieści

chyba go juz wycofali z oferty do nigdzie nie moge go dostać :( a jest faktycznie jednym z najlepszych i najbardziej trwałych lakierów,szkoda.
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...tylko 1
Recenzja: ...

naprawdę trwały

Bez wysiłku dorównuje lakierom z najwyższych półek.
Świetnie się go nakłada, jest poręczny i wygodny, dostępny w ciekawych kolorkach.
Ale przede wszystkim - jest NIESAMOWICIE trwały.
U mnie wytrzymał 6 dni. :)
A na upartego mógłby jeszcze i ze 2 dni pozostać na paznokciach.

Po prostu najlepszy

Lakiery L'Oreal są moim zdaniem bezkonkurencyjne, może jeszcze tylko klasyczny Dior rozprowadza się tak bezbłędnie i trzyma tak długo, ale przegrywa ceną.;) Wybór kolorów spory, ja tam zawsze znajduję coś dla siebie, po 3 dniach zero odprysków, dopiero czwartego zaczyna się ścierać. Ładny połysk, świetnie się rozprowadza, bez wyraźnych smug.

dobry i tyle

Ja troszke ponarzekam.
Przyznam, lakier jest bardzo trwaly, rozprowadza sie idealnie, a do tego ja mialam cudowny kolorek z jakim sie nigdy nei spotkalam wczensiej, dlatego naprawde warto go miec, ale od razu najlepiej kupic jakis inny przyspieszajacy schniecie lakieru, dlatego nie dam 5 gwiazdek.