Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Palmolive, Naturals, Płyn do kąpieli z mleczkiem kokosowym

Palmolive, Naturals, Płyn do kąpieli z mleczkiem kokosowym

Łagodny płyn do kąpieli tworzący kremową, puszystą piane. Wzbogacony mleczkiem z kokosu, doskonale nawilża i odświeża skórę ciała, pozostawia delikatny zapach. Kremowa kąpiel pielegnuje i zapewnia wyjątkowy odpoczynek i odprężenie, przywraca równowagę ciała i duszy.

zł / 750 ml

Uwielbiam ten kokosowy żel!

Uwielbiam żele pod prysznic, mam ich bardzo dużo, ale to jeden z moich ulubionych (oceniam żel, nie płyn do kąpieli). Wspaniale się pieni, dobrze myje, ma ładne opakowanie, które nie potrzebnie jest dwuczęściowe- jedyna wada żelu, kiedy się kończy podczas wyciskania po prostu sie otwiera i wylewa się za dużo żelu, ale nie odejmuję gwiazdki, gdyż obłędny zapach na skórze utrzymuje się dość długo, (nie przypomina za bardzo kokosa, ale dla mnie jest fenomenalny). Dobrze działa na moją skórę i zmysły! POLECAM!!!!!

Używam tego produktu od: ponad roku

zapach płynu do płukania

Jak już poprzedniczka napisała, zapach płynu do płukania. Kokos właściwie niewyczuwalny. Bardzo mocno się pieni (za pierwszym razem przesadziłam z ilością i ta piana była przerażająca :-).
Co do nawilżania to jakiegoś specjalnego nie zauważyłam, poza tym i tak smaruje sie balsamami więc nie oczekiwałam tego od niego.
W polskich sklepach chyba go nie ma :-/

Używam tego produktu od:miesiąca

Bywają lepsze...

Od razu zaznaczam, ze z dwójki produktów umieszczonych na zdjęciu oceniam żel pod prysznic z mlekiem kokosowym, nie płyn do kąpieli. Zdrowo się go naszukałam i wreszcie przyjechał z Niemiec:) może nie ma go w Polsce, bo aż dziwne, żeby go tyle szukać?
Zapach jest słodki, przyjemny i nienachalny, problem w tym,że bardziej przypomina słodki płyn do płukania tkanin niz zapach kokosa:)
Pieni się doskonale, nie podrażnia(!) , nie nawilża, ale i nie wysusza. Sumując żel jak żel, ale dla miłosników kokosowych zapachów, to nie to:)

Manicure - velvet nails

Jak dla mnie super...

Używam tego kosmetyku odkąd tylko pamiętam, wiem że najpierw kupiłam go za granicą, a dopiero później pojawił się w Polsce. Moje obserwacje:
+ bardzo wydajny, niewiele potrzeba aby umyć całe ciałko
+ śliczny kokosowy zapach, który długo się utrzymuje
+ idealnie wygładza skórę
+ dobrze nawilża

duzo piany

Zglosilam, wiec oceniam :)
Na poczatku zaznaczam ( tak teraz postanowilam robic przy recezjach), ze mam sucha skóre.

Jest duzo plynu, za niska cene. Poza tym jest on bardzo wydajny, wystarczy tylko troszke. Plyn do kapieli sie bardzo mocno pieni, slicznie pachnie, tak czysto. Nie wiem, czy dobrze nawilza, bo uzywam balsamu. Napewno nie wysusza.

Ilość zużytych opakowań: 1, 5