UNicolor, Paloma, Lakier nawierzchniowy 60 sekund

UNicolor, Paloma, Lakier nawierzchniowy 60 sekund

Lakier to preparat zabezpieczający emalię przed odpryskami, ścieraniem i matowieniem. Znajduje się w bardzo poręcznej buteleczce, dzięki miękkiemu pędzelkowi łatwo się rozprowadza i tworzy niezwykle twardą powłokę na paznokciach. Przedłuża utrzymanie kolorowego lakieru. Zabezpiecza lakier, w jedyne 60 sekund perfekcyjnie wykańcza manicure. Preparat zwiększa połysk nałożonej emalii i przedłuża jej trwałość.

Skład: Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Nitrocellulose, Tribenzoin, Isopropyl Alcohol, Diisobutyl Adipate, Camphor, Benzophenone-3. (24.11.2010)

Cena: 6,80 zł / 12 ml

odkrycie w osiedlowej drogerii

nie wiem, czy ten lakier nadal jest produkowany - mnie się udało wyszperać buteleczkę w zeszłym roku, w osiedlowej drogerii. Jestem z niego bardzo zadowolona. Faktycznie przyspiesza wysychanie, podkreśla kolor i przedłuża żywotność lakieru. Z moich obserwacji wynika, że o jeden dzień - mnie wystarcza, bo lubię malować paznokcie i mogłabym to robić nawet codziennie.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w połowie

to nie to...

Jak dla mnie to produkt ten w ogóle nie działa. nie przyśpiesza wysychania lakieru -a to powinno być jego "priorytetem", ciężko nałożyć cienką warstwę. Plusem jest niska cena i to, że dość dobrze sprawdza się jako top coat. Podsumowując, nie polecam. Trochę żałuję, że go kupiłam.

Ilość zużytych opakowań: nie całe 1

jestem baaardzo zadowolona

Kupiłam go ponieważ zwykle mam problem(miałam, jupi!) z odchodzeniem lub odpryskiwaniem lakieru juz po 1,2 dniach mimo wielu wypróbowanych lakierów, przeróżnych firm.
W moim przypadku jednak pełni on rolę lakieru bezbarwnego!! Efekt jest niesamowity lakier błyszczy się pięknie na paznokciach i olaboga 3ma frencza już 3ci dzień, zero odprysków!!! Jestem w 100% zadowolona, mając palomke nie musze codziennie malowac paznokci, na co nie mam codziennie czasu :)
Polecam, super jakość, super cena :)

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego :)

makijaż kreska

odłażąca blebluła

Mam Cie gagatku! Ostatnio kupilam 'to cos' w przyplywie weny zakupowej. O ile moja wena nie wodzi mnie raczej na manowce, tak tym razem zawiodla paskuda jedna :( Ale do rzeczy! Zastanawialam sie pamietam dobre 15 minut dreczac niezorientowana pania ekspedientke glupimi pytaniami typu 'czy jest trwaly'... Kupilam... I co? Zlazi mi tak cudownie calymi platami wraz z moim 'ukochanym' nowym 'odkryciem' Rozjasniaczem Do Paznokci z ASTORA. Przewidzialam ze rozjasniacz nie bedzie sie solo blyszczal wiec zakupilam mu 'przyjaciela'. Dogadali sie... ASTOR zlazi przeokrutnie i nawet PALOMA go nie powtrzymuje... Dobrana z nich para :) Juz raz PALOMA mnie rozczarowala 1-dniowym lakierem. Tak dluga byla bowiem jego zywotnosc w stanie nienaruszonym na moich paznokciach. Dalam mu jednak druga szanse wiedzac z doswiadczenia ze kolorowka lubi chodzic swoimi sciazkami i nie identyfikuje sie czesto z 'ochraniaczami' i 'pielegnantami'. Oszczedzam jednak choc odrobine PAL'cie i daje laluni dwie gwiadki
* jedna za błysk
* za szybkość schnięcia