Unicolor, Paloma, Odżywka do kruchych paznokci

Unicolor, Paloma, Odżywka do kruchych paznokci

Odżywka do kruchych paznokci firmy Paloma to idealne rozwiązanie dla kruchych i suchych paznokci. Dzięki zawartości prowitamin i wapnia wzmacnia paznokcie zapewniając im równowagę wilgotnościową. Chroni paznokcie przed nadmierną łamliwością. Nadaje trwałość i elastyczność. Odżywkę można stosować na dwa sposoby: jako podkład - pojedyncza cieniutka warstwa wystarczy, aby chronić paznokcie. Lub jako zwykły lakier - nakładając dwie bardzo cienkie warstwy. Bardzo wydajna.

Cena: 6,80 zł / 12 ml

ta ohydna żółć

Kupiłam, bo liczyłam, że będzie tłusta, nielakierowa. I tu spotkał mnie zawód. Na opakowaniu przeczytałam jednak, że można ją stosować samą bez lakieru nakładając 2 warstwy. Pełna nadziei nałożyłam ją na paznokcie i mało nie dostałam zawału serca! Moje paznokcie przybrały ohydny żółty kolor jakbym była na coś chora coś strasznego! Nawet jak nałożyłam jasny lakier to prześwitywał ten żółty. Kiedy jednak kiedy zaczęła nakładać warstwę odżywki i ciemny lakier zauważyłam, że paznokcie faktycznie stają się mocniejsze. Gdyby nie ten ohydny kolor, odżywka z pewnością byłaby moim KWC- jest tania i naprawdę działa. A tak odłożyłam ją do kosmetyczki.

Używam tego produktu od: stycznia 2009

dla mnie bardzo dobra

Odbudowala moje rozdwajace i lamliwe paznokcie lepiej niz teflon tuff od sally hansen. Bardzo wydajna, taniutka, ma dobra konsystencja, latwo sie rozprowadza, naprawde dobrze dziala na paznokcie.

Jedyny minus - nadaje sie tlyko pod lakiery (i tak tez ja stosuję), bo zostawia zoltawa, nieestetyczna powloke na paznokciach (ktora oczywiscie znika po zmyciu zmywaczem).
Mimo to dla mnie to byl swietny wybor - teraz moje paznokcie maja sie swietnie.Używam tego produktu od: pół roku

edit-kiepska w porownaniu do wielu, ktorych uzywalam po niej:/

MASAKRA!!

Nie wzmacnia paznokci, wprost przeciwnie. Po niej moje paznokcie zaczęły jeszcze bardziej się rozdwajać(a myślałam,że gorzej być nie może). I do tego ten okropny kolor. Przy dwóch warstwach jak zaleca producent nadaje okropny żółty kolor, a przy położeniu na jedną warstwę odżywki warstwę lakieru też nie wygląda estetycznie.

Jednym słowem strata pieniędzy. Zwykły bubel

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 i wylądowało w śmietniku

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

jest OK

Uważam, że to dobry kosmetyk. Miałam takie podłużne bruzdy na paznokciach (nie bardzo głębokie ale były) no i po kilku użyciach zmniejszyły się przynajmniej takie mam wrażenie. No i końcówki zawsze mi się rozdwajały po prostu koszmar, a teraz są mocniejsze i nie rozdwajają się. Dobry jako baza pod lakier, bo jako lakier bezbarwny jest do d... :( mimo naprawdę dwóch naprawdę cienkich warstw zostaje żółty odcień,. ( Wygląda to trochę nie estetycznie)

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jeszcze 1

szalu nie ma

dlaczego? poniewaz oprocz tego, ze utwardza paznokiec, nie znalazlam zadnych zalet. pomalowane paznokcie maja zoltawy nieestetyczny odcien. sklad kosmetyku podobny do zwyklych lakierow, na szarym koncu, czyli w najmniejszej ilosci dopatrzylam sie jedynie panthenolu. nie spelnil moich oczekiwac, co nie oznacza, ze wasza opinia musi byc zgodna z moja.

Używam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań:1 niepelne

Mój kolejny KWC!

Bardzooo długo szukałam czegoś co wzmocni moje kruche paznokcie...
I znalazłam!!
Ta odżywka jest super! MOje paznokcie są teraz mocne, długie i nie rozdwajają się!!
Przetestowałam wiele, między którymi znaleźć można było niedziałające drogie pomyłki ;)
Ta odżywka jest ekstra!!
Bardzo gorąco POLECAM!!