Palmolive, Naturals, Plyn do kapieli z mleczkiem migdalowym

Palmolive, Naturals, Plyn do kapieli z mleczkiem migdalowym

Płyn jest idealny dla skóry wrażliwej. Doskonale pielęgnuje, koi i nawilża, zawiera łagodne składniki oraz pielegnujące mleczko migdałowe, dzięki temu zapewnia skórze równowagę i pozwala utrzymać jej naturalny poziom nawilżenia. Twoja skóra staje się wyraźnie gładsza i doskonale wypielęgnowana.

Cena: 13 zł / 750 ml

romans na lata

Pierwszy raz uzywałam tego płynu wieki temu, u mojej cioci na wakacjach i traktuję go jako wspomnienie z dzieciństwa. Wspaniale nawilża i wygładza skórę, nie wspomnę nawet o zapachu, który jest wprost urzekający.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: wiele

Uzywam od wielu lat, czasem zamieniam na jakis inny, ale zawsze wracam. Super konsystencja, piekny zapach i dobre nawilzenie skory. W stu procentach spelnia swoje zadanie. Polecam kazdemu

Używam tego produktu od:wielu lat
Ilość zużytych opakowań:mnostwo

wspanialy

to nowe oblicze plynu pod prysznic i plynu do kapieli w nowym opakowaniu. Dla mnie to stare opakowanie, tylko rysunek migdalka sie lekko zmienil. Plyn jest rewelacyjny, nic sie nie zmienilo, poza opakowaniem. Zapach , tez pozostal ten sam. Nie zrnosze zapachu migdalow w kosmetykach, a najbardziej w blaszczykach do ust. W tym plynie to jest zupelnie inne doznanie dla ciala i duszy. Plyn nie wysusza i chodz na malym opakowaniu pisze ze jest to plyn pod prysznic, niczym sie nie rozni skladem chemicznym. Jak wykanczamy z mezem male opakowanie to przelewamy krem z duzej do malej butelki. Jako plynu do kapieli uzywam innych rzeczy, tym namydlam skore i to obojetnie czy siedze w wannie czy jestem pod prysznicem. Skora jest zawsze dobrze nawilzona i pachnaca