Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Bell, Moroccan Dream, Matte Liquid Lipstick (Bell matowa pomadka w płynie)

Bell, Moroccan Dream, Matte Liquid Lipstick (Bell matowa pomadka w płynie)

Matowa pomadka do ust w płynie. Dzięki właściwościom nawilżającym, pomadka zapobiega wysuszaniu, powstawaniu nieestetycznych skórek i sprawia, że usta są miękkie i kuszące. Pozostawia matowy efekt w intensywnym, nasyconym kolorze.

w płynie
kryjące
Efekt
matowe

Skład jest w trakcie moderacji.

• Isododecane, Polybutene, Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Isostearyl Isostearate, Disteardimonium Hectorite, Silica Dimethyl Silylate, Cera Alba (Beeswax), Glyceryl Behenate/Eicosadioate, Glyceryl Caprylate, Propylene Carbonate, BHT, Parfum (Fragrance), Hexyl Cinnamal, Linalool, [(may contain +/- CI 15850 (Red 6 Lake, Red 7 Lake), CI 42090 (Blue 1 Lake), CI 77491, CI 77492, CI 77499 (Iron Oxides), CI 77891 (Titanium Dioxide)].

Bubel

Pomadka jest w moim wypadku totalnym niewypałem. Produkt źle nakłada się i wolno zastyga, a po nałożeniu czuję jakbym miała skorupę na ustach. Po jakimś czasie ta "skorupa" wyglada jak popękana, brzydko sciera się i strasznie wysusza usta. Może to tylko jedna jakaś po terminie lub była długo otwarta trafiła mi się, może kiedyś spróbuję inne.

Nie takiego matu oczekiwałam.

Dziwna była ta pomadka. Na moich ustach nie prezentowała się ładnie. Była jakaś sucha, tempa, źle się rozprowadzała i czułam ją przy mówieniu i uśmiechaniu się. Nie podobał mi się efekt, był taki płaski i tandetny. Wyglądałam, jakbym pomalowała się pomadką za złotówkę z bazaru, która ma już czasy swojej świetności dawno za sobą. Moja może była przeterminowana, może była stara, ale z pewnością do niej nie wrócę.

Znam lepsze

Jestem pomadkową maniaczką i bardzo lubię mocne kolory na swoich ustach. Jasne kosmetyki do ust nie pasują ani trochę do mojej urody i karnacji. Dlatego jak tylko zobaczyłam te pomadki podczas zakupów w Biedronce, to nie mogłam odejść bez przynajmniej jednej sztuki.

Mam odcień neonowy, a kolor to piękny i żywy koral. Świetnie na mnie wygląda.

Pomadkę nakładamy wygodnym, sztywnym, gąbeczkowym aplikatorem. Bez problemu pomalujemy wargi bez wyjeżdżania poza kontur, co jest istotną sprawą przy tak mocnych i neonowych kolorach, bo pigment tak wżera się w skórę, że ciężko jest zmyć niedociągnięcia, żeby nie został ślad.

Pomadka ma leciutką konsystencję. Nakłada się niezwykle cienką warstwą. Jest dobrze napigmentowana. Ale na moich wargach robi smugi, a jeśli dodatkowo pod nią mam balsam ochronny, to wchodzi w załamania skóry. Przy jakichkolwiek poprawkach zaczynają się robić dziury. Bardzo szybko zastyga.
Jest trwała. Nie zostawia śladów podczas picia. Jedynie próby jedzenia nie wytrzymuje. Wtedy zjada się niezbyt estetycznie i po posiłku lepiej całość zmyć i nałożyć na nowo.
Nie zauważyłam wysuszenia ust.

Opakowanie produktu bardzo mi się podoba. Te złote zdobienia robią robotę.
Pomadka kosztuje grosze i dostępna jest w Biedronkach.

Pomadki My Sweet Lipstick Bell

Dobra formuła za grosze

Produkt zachwyca pięknym opakowaniem i atrakcyjną ceną. Jest dostępny w sieci sklepów Biedronka. Szeroka gama bardzo przystępnych kolorów które dopasowują się do wielu typów urody, produkt wydajny. Bardzo ładne wykończenie, szybko zastyga. Trwałość nie jest powalająca ale jak za tą cenę jest dobrze :)

Fajna

Posiadam kolor 05, piękna malinowa czerwień
Kupiłam ją za kilka złociszy. Spisuje się super, bardzo ładnie kryje, nie rozlewa się w trakcie aplikacji, ma fajny aplikator. Ładnie zastyga, nie robi na ustach skorupy. Ma bardzo ładne opakowanie.

Spełnia oczekiwania

Kupiłam ją już jakiś czas temu w biedronce, za około 9 zł
Przyznam że kolory ma piękne, łatwo się je aplikuje. Może nie są ultra trwałe, ale jeśli nie planujemy jeść to ich trwałość wzrasta. Nie przesuszają ust co jest ogromnym atutem.

BELL Moroccan Dream, Matte Liquid Lipstick

Te błyszczyki polecam z całego serducha każdej z Was! Obecnie moje ulubione błyszczyki, nie miałam okazji testować lepszych. Kupiłam je w Biedronce bardzo tanio: 8 zł za sztukę. Delikatna, lekka konsystencja, trwały na ustach i ładnie się ściera nie robiąc grudek jak w przypadku Lovely extra lasting. Teraz dostępne są chyba tylko na internecie ale i tak są nie drogie. Pięknie pachną i mają ładne opakowanie. Polecam, kupujcie <3
(mam dwie: róż i nude)

Przyjemny, trwały mat

Pomadkę nabyłam kiedy były pierwszy raz w bidronce i żałowałam, że skusił mnie tylko jeden kolor. Ma bardzo miłą konsystencję, nie wysusza ust mimo dobrej trwałości a na dodatek ani nie migruje ani nie ściera się w nieładny sposób. Zdecydowanie polecam była moją ulubioną pomadka w zeszłe lato.

Dobra

Matowa pomadka od Bell ma ładny kolor, chociaż bardziej podoba mi się jej barwa w opakowaniu od tej po zastygnieciu na ustach. Ma dobrą pigmentację i jest trwała. Aplikator ułatwia malowanie ust i jest poręczny. Podobają mi się złote elementy na opakowaniu, które się nie ścierają z czasem.

bardzo lubię

Posiadam pomadkę w odcieniu 05, który jest żywym różem. Kolor wygląda bardzo twarzowo i jest idealny na letnie dni.
Pomadka zastyga na ustach dość szybko i jest bardzo trwała. U mnie utrzymuje się przez kilka godzin. Zjada się od wewnętrznej strony ust. Nie wytrzymuje tłustego jedzenia.
Mimo wszystko, polecam produkt ponieważ jest naprawdę trwały, ma ładne kolory,nie wysusza ust i ładnie pachnie :)

Nie.

Zachęcona pozytywnymi opiniami tutaj i na Youtube, kupiłam w końcu. zamówiłam ze strony producenta razem z kilkoma innymi rzeczami.
No i totalny niewypał...
Nałożyłam, poczekałam aż zaschnie, napiłam się wody, zjadłam melona i po szmince...
Okropnie się zjada.
Zaraz po aplikacji usta wyglądają jak rodzynek i mam wrażenie, że mi odpadną. Kolor sztuczny(06), nietwarzowy.
Porażka. Na szczęście nie była droga.
Jeśli ktoś oczekuje trwałości to nie polecam. Warto zainwestować choćby w niewiele droższą Golden Rose...

świetna pigmentacja

Sądząc po kolorze (nr 4) w opakowaniu myślałam, że to czerwień ale jest to malina. Kolor jest bardzo intensywny ładnie nasycony, bardzo przyjemnie aplikuje się pomadkę, konsystencja bardzo podobna do szminek w płynie Golden Rose. Produkt bardzo szybko zasycha na ustach dając efekt pełnego matu. Nie wspominałam też, że szminka bardzo ładnie pachnie, tak słodko. Kolor jest trafiony w 100% świetnie się w nim czuje i normalnie maluje się pomadką na co dzień. Szminka jest trwała ale tylko do czasu zjedzenia posiłku, wtedy zjada się od środka. Mimo wszystko pomadka bardzo przypadła mi do gustu z chęcią wypróbuję inne kolorki.