Nivea Sun, Sun-Spray SPF 10 i SPF 15

Nivea Sun, Sun-Spray SPF 10 i SPF 15

Nivea Sun Sun-Spray nanosi na skórę delikatny obłoczek emulsji ochronnej, który "ubiera" ciało w świeży zapach, czyniąc z ochrony przed słońcem zupełnie nowe doznanie.
Skóra jest doskonale chroniona przed działaniem promieni słonecznych, a przy tym delikatnie nawilżona.
Sun-Spray z serii słonecznej Nivea Sun posiada te same składniki ochronne i pielęgnujące, co Mleczko do opalania Nivea Sun.
Jego zaletą jest nowoczesna lekka formuła i nowy sposób aplikacji w sprayu, dzięki której delikatna mgiełka osadza się na skórze i wchłania się w ciągu zaledwie kilku sekund.
Preparat nie rozmazuje się, nie klei i nie pozostawia tłustej warstwy.
Jednocześnie zapewnia skórze skuteczną ochronę przed promieniowaniem słonecznym dzięki systemowi filtrów UVA i UVB.
Jest wodoodporny, dlatego stanowi doskonały kosmetyk dla amatorów czynnego wypoczynku na słońcu.
Sun-Spray zawiera również witaminę E, która neutralizuje działanie wolnych rodników i zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry.

Cena: SPF 15 36,99zł/ 200ml, SPF 10 29,99zł/ 200ml

spełnił oczekwiania

Po raz pierwszy kupiłam produkt przypadkowo, była jakaś promocja więc postanowiłam skorzystać. Kosmetyk sprawdził sie zarówno nad naszym morzem jak i na Gran Canarii gdzie słońce piekło niemiłosiernie.

Plusy:
-bardzo dobrze się rozpyla
-nie brudzi, nie wylewa się z opakowania
-szybko się wchłania
-nie klei się
-dość dobrze zabezpiecza oczywiście przy odpowiednim i prawidłowym nakładaniu
-nie podrażnia
-nie uczula
-nie przesusza
-delikatnie nawilża
-dostępny w każdym markecie i drogerii
-wydajny
-ma dość przyjemny zapach
-poręczne opakowanie
-lekka konsystencja, którą łatwo rozsmarować

Minus:
-no może cena, ale można go dostać w promocji

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu i polecam wypróbowac.

Ilość zużytych opakowań: 2 szt.

Bardzo praktyczny

To jest mój pierwszy zakupiony produkt z serii Nivea SUN, i jestem wręcz oszołomiona. Forma spreyu bardzo mi odpowiada, konsystencja kremowa, która idealnie się rozprowadza na ciele (nie wchłania), aczkolwiek mi to wcale nie przeszkadza. Spray ma przyjemny zapach, jest wodoodporny, długo pozostaje na skórze,, powodując uczucie nawliżenia. Wg mnie jest to mój idelany produkt do opalania na lato:)

Używam tego produktu od: od kilku tygodni

Dobry

Minus za cenę. Natomiast pozostała reszta bardzo dobra, produkt chroni tak jak powinien. Opakowanie z atomizerem bardzo ułatwia aplikację. Poręczny, dobrze się rozprowadza, nawet nie śmierdzi tak jak potrafią inne. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

Klejący

Mały niewypał.
Przede wszystkim wcale się nie wchłania. Zostawia po sobie tłustą warstwę, która nie chce zniknąć, nie mówiąc już o tym, że wszystko się do niego klei.
Miałam wrażenie, że jeśli dotknę chociażby twarzy, to całkowicie zniknie. Wykończenie oliwy.
Co prawda, chroni przed promieniami UV, ale taka jego jest jego rola - inaczej nie byłby nazywany sprayem z SPF. Miałam trzydziestkę.
Zapach ładny, posiada wygodną pompkę.

Nic mnie w tym sprayu nie urzeka.

Używam tego produktu od: połowy sierpnia

Mój KWC !

Bardzo lubię całą serię tych kosmetyków nivei do opalania, tą kolorową dla dzieci także. Kupiłam ją dawno temu przypadkowo przed jakimś wyjazdem na urlop. Świetnie na ciało sprawdza się forma sprayu, łatwo się aplikuje i raczej nikt nie będzie mieć problemu z dozowaniem. Do tego konsystencja jest lekka - łatwo się rozsmarowywuje i szybko się wchłania.

Raz tylko w ciągu ostatnich lat zdradziłam dla innego kremu do opalania, bo nie było nivei... i byłam na siebie wściekła! Pani w aptece poleciła mi kremy z nowością! - filtrami mineralnymi, a nie chemicznymi. Okazało się oczywiście, że te filtry zupełnie zapchały mi pory na skórze i wyskoczyła mi wielka czerwona wysypka na całym ciele coś w stylu ospy wietrznej. Moje samopoczucie było bardzo średnie.
Po wakacjach dermatolog powiedziała mi, że po tej nowości kosmetycznej mnóstwo osób miało problemy skórne na wakacjach. Dlatego wróciłam do ukochanej nivei.

Dodatkowy + za filtry chemiczne!

Ilość zużytych opakowań: 5-6

super wydajny

Jestem pod wielkim wrażeniem super wydajności tego specyfiku. Dwie osoby w ostrym słońcu smarujące się non stop, a mleczko ciągle było i było;) Wygodna aplikacja, lekka formuła, delikatny przyjemny zapach. Natłuszcza i nawilża skórę, a co najważniejsze żadne z nas nie doznało najmniejszych poparzeń. Dla mnie rewelacja :]

Używam tego produktu od:trzech miesięcy

Niezły

Uzywałm jakis czas temu i jednak do niego nie wróciłam. Spray ył wydajny, starczył na dość długo. Miałam faktor 10 i 15. Chronił jak na moja jasną skórę jednak trochę za słabo, potrzebuje 20. Ale nie odejmuje za to * :)
Przeszkadzało mi, że mimo lekkiej konsystencju było go czuć na skórze - jakbu wcale nie był beztłuszczowy. Nie było to jakieś strasznie dokuczliwe, ale znalazłam juz swojego faworyta i to on zasługuje na 5 * :D . Godny polecenia, podsumowując.

fajne

Bardzo fajne, delikatne i super leciutkie mleczko do opalania, ślicznie pachnie, błyskawicznie się wchłania, dobrze chroni przed promieniowaniem, bardzo wydajny, starczył mi na 2 sezony intensywnego opalania. Naprawdę solidny kosmetyk. Polecam :)

Fajne

Łatwo się nakłada je na skórę, trzeba rozsmarować, ale dobrze się wchłania. Ładnie pachnie. Chociaż wydaje mi się, że powinno bardziej nawilżać. Ale ogólnie- jest w porządku!!

bardzo tlusci skore

kiepski-wogole sie nie wchlania. zostawia na dlugo tlusta lepka warstwe. nie rozumiem-na opakowaniu wyraznie jest napisane ze to preparat beztluszczowy..... faktor 5 nie sadze aby byl prawdziwa ochrona przeciwsloneczna.jedyny plus-ladny zapach.

Dobry, dobry niepowiem

Spray to dobry pomysł, daje duża wygodę, faktycznie jeśli chodzi o konsystencję to przypomina rozwodnione, rzadkie mleczko, ładnie się wchłania pozostawia jednak na skórze lekko tłusty, lepkawy film, lae ogólnie bardzo fajny.

Niezbędny na urlop

Faktura kosmetyku to raczej emulsja, bo przecież mleczka są gęstsze i nie są w sprayu. Jest to produkt spełniający moje oczekiwanie odnośnie dobrej ochrony skóry (ani razu nie miałam poparzonej skóry przy faktorze 5). Jak już wspomniałam dla mnie jego wielką zaletą jest to, że jest beztłuszczowy i piasek na plaży na pewno sie nie przylepi do rozgrzanego ciała, czego bardzo nie lubię. Poza tym ma przyjemny zapach i jest wydajny.