Sunsilk, Odbudowa i pielęgnacja, Szampon do włosów zniszczonych suszeniem i modelowaniem

Szampon zawiera dwa rodzaje keratyn dzięki czemu korzystnie wpływa na zachowanie naturalnej sprężystości i połysku włosów. Białka dostarczane z zewnątrz uzupełniają i zastępują te, które zostały zniszczone niewłaściwą pielęgnacją. Szampon zarówno regeneruje istniejące uszkodzenia jak i zapobiega powstawaniu nowych, sprawia że włosy stają się mocniejsze.

Bardzo dobry produkt.

Używałam tego szamponu razem z jednominutową maseczką z tej samej serii.
Kosmetyki te uratowały moje włosy kompletnie zniszczone, spalone nieudanym rozjaśnianiem.
Odżywka była rewelacyjna, gdyby tylko można było ją jeszcze gdziekolwiek kupić, to chyba zrobiłabym zapasy ;)
Ale szampon też był bardzo fajny, mimo, że jego jedynym zadaniem było "umyć".
Mył delikatnie, nie przesuszał moich włosów, które i tak były w opłakanym stanie, ładnie pachniał i nie plątał kosmyków.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 10lat temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

Moze byc

Mialam go juz kilka razy, aktualnie rowniez. Ladnie pachnie, razem z odzywka sprawia ze wlosy dobrze sie rozczesuja (nawet te farbowane). Lubie go, ale nie uwazam zeby byl jakis nadzwyczajny. Po prostu szampon do wlosów.

Używam tego produktu od:nie pamietam
Ilość zużytych opakowań:kilka

ok

ma bardzo dobre opinie i ja mu ich nie zepsuję ;) bo uważam, ze jest ok, ale nie jakiś ponadprzeciętnie kosmiczny w swym działaniu. Ma bardzo fajna konsystencję i zapach a działanie (wraz z odżywką) jest w porządku-włosy wydaja sie mniej suche.

Używam tego produktu od:miesiąca

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

chyba najlepszy

Po sukcesie odżywki na włosach zaopatrzyłam się w szampon. Nawilża włosy, sprawia że są puszyste i miękkie. Z odżywką działa cuda na mojej głowie. Bardzo polecam :). No i bardzo ładnie pachnie.

Nie jest tak źle

Szampon jak dla mnie bardzo dobry. Tani, ładnie pachnie, wydajny, włosy po nim są odżywione i pełne blasku. Łupieżu po nim nie mam, tak więc nie mam się czego przyczepić... jestem na tak :)

Używam tego produktu od: 3 miesiący

Szału nie ma

Kupiłam juz drugie opakowanie, ale nie jestem do niego przekonana.
Dla mnie to sredniak, chyba moje wloski lubia tylko Gliss Kura.
Płace za niego 4,49 co wydaje sie byc smieszne.
Nie widze wiekszych efektów, nic nie psuje, nic nie naprawia.
Poprostu jest, ale to nie wystarcza zeby dobrze go ocenic ;)

Używam tego produktu od:trzy miesiące

Mieszane uczucia

Nie wiem co mam napisać o tym szamponie. Włosy może i są trochę bardziej miękkie, ale nie zauważyłam ani większego nawilżenia - włosy nadal suche jak siano + elektryzują się, brak jakiegoś spektakularnego efektu jeśli chodzi o odbudowę włosa, do tego firma testuje na zwierzakach, co sprawiło że używam go z coraz większą niechęcią. Jedynie zapach ładny. Nie wiem czy jeszcze kupie, mam nadzieje że nie, chyba że będę strasznie zdesperowana...Używam tego produktu od: 2-3 tygodni

przyzwoity :)

Szampon bardzo fajny, nawilża włosy, ładnie się po nim błyszczą. Nie przetłuszcza. Cena jest niewygórowana, a produkt wydajny :) Włosy pozostają po nim mięciutkie i puszyste, ale niestety nie ma żadnego efekyu push-up

swietny!!

szampon, ktory po 2 uzyciach nawilzył moje superwysuszone włosy i sprawił, że ładnie się układają:) już nie są sianowate, nie zstawia też na nich łustej warstwy. już podczas mycia można zauważyć, że włosy nie plączą się, są gładsze.
po wysuszeniu są błyszczące i mięciutkie..
pięknie pachnie cytrusami:):):)
po prostu KWC :)Używam tego produktu od: ok 1,5 tygodnia
Ilość zużytych opakowań: zaczęte 1

Jak za taką cenę to rewelacja.

Zachęcona opiniami Wizażanek:) postanowiłam zaryzykować i wypróbować ten szampon.Muszę przyznać że się nie zawiodłam.Moje włosy mają tendencję do przesuszania i "matowienia" szczególnie po suszeniu lub basenie.Po dwukrotnym umyciu włosów tym szamponem moje włosy nabrały blasku i sprężystości:)Dodatkowym atutem jest ŚWIETNY ZAPACH tego specyfiku, taki optymistyczny;)

Jedną gwiazdkę odejmuję tylko za efekt drobnego łupieżu.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:1-w użyciu

Szampon godny polecenia

Szampon jest świetny:) Ślicznie pachnie, a włosy po nim nie robią się sianowate i łatwiej je rozczesać. Przy tak niewielkiej cenie naprawde zakup się opłaca. Polecam!!!!! Stosowałam już wiele szamponów do tego rodzaju włosów ale żaden mnie tak nie zadowolił..

Używam tego produktu od:1 roku
Ilość zużytych opakowań: Dużo

Cudowny !!!

Po tym szamponie jako jednym z naprawde niewielu nie mam łupieżu... Wlosy są po nim miekkie nie wysuszone i nie przetłuszczone. Znalazła swoj szmpon idealny :P:P

Używam tego produktu od:2 mieseicy
Ilość zużytych opakowań:2 opakowania