Oriflame, Temperówka podwójna Dual-Size Pencil Sharpener Visions, Oriflame

Oriflame, Temperówka podwójna Dual-Size Pencil Sharpener Visions, Oriflame

Niezawodna dzięki specjalnym, chirurgicznym ostrzom. Zaostrzysz nią wszystkie swoje ołówki i konturówki, i te grubsze i te cieńsze. Posiadane dolne i górne wieczko umożliwia ostrzenie w każdych warunkach bez obaw o zaśmiecenie otoczenia czy kosmetyczki.

Cena: 9,90zł

Jest doskonała

Temperówka wygląda teraz nieco inaczej niż na zdjęciu na wizażu. Schowana jest do takiego pół-pudełeczka, które zbiera ścinki, ale można też go z niego wyjąć.
Temperówka świetnie spełnia swoją rolę. Ładnie ostrzy i nie łamie wkładu.
Polecam!

Używam tego produktu od: kilku dni

idealna

Myślę, że jest to temperówka najlepsza jaką udało mi się do tej pory kupić! :) 2 w 1!!! Może naostrzyć dwie różnej grubości kredki:)
Rewelacja!! Zdecydowanie polecam;)

Używam tego produktu od:2 lat

zawiodła

Kupiłam głównie ze względu na opakowanie, gdyż uważam za wielki komfort moc zastrugac kredke bez konieczności biegania do kosza..
niestety prawie od razu opakowanie się posuło i nie chce się już zamykac, beznadziejna jakość!!! probowalam naprawic, ale nic z tego, jest do wyrzucenia, wieczka słabo sie trzymają.. kilka razy otworzyły sie w kosmetyczce i ja zabrudziły!!

Temperówka sama w sobie jest bardzo dobra, kredki są łądnie zastrugane, nie łamią sie - polecam osobom którym nie zależy na opakowaniu.

Ja jestem bardzo bardzo zawiedziona.. za kazym razem muszę biegac do kosza :///Używam tego produktu od:kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1...

Oriflame tutorial 2 konwertowany

Suuper

Poprostu temperówka jest genialna. Temperuje nie łamiąc i nie szarpiąc kredek tak jak to robią niektóre. Polecam także jako zwykła temperowka dla dzieci do szkoły :))

Używam tego produktu od: kilku m-cy

Warto taką mieć

Również muszę pochwalić ten produkt :) Nadaje sie do temperowania zarówno chudszych jak i tych grubszych mazidełek. Jest przeźroczysta dzieki czemu widać kiedy jest napełniona ogólnie jest małym pojemniczkiem z zamykaną pokrywką dzięki której nie musimy za każdym razem biegać i wysypywać wystrugane śmiećki ;)
Naprawdę fajna

bez zastrzeżeń

Temperówka rzeczywiście świetnie sobie radzi z ostrzeniem, przynajmniej tych standardowych cienkich kredek. Póki co grubszych nie mam, więc nie miałam okazji wypróbować drugiej dziurki ;) ale myślę, że oba ostrza są tak samo dobre. Temperówka zasługuje na uwagę nie tylko z racji możliwości ostrzenia i grubych i chudych ;) kredek, ale także z racji dbałości o otoczenie, że się tak wyrażę. Dzięki temu, że ma dwie przykrywki i z dołu i z góry nie musimy gorączkowo szukać kosza, żeby nad nim przystąpić do strugania, tylko od razu możemy przystąpić do dzieła :D Po skończonej robocie, jak już nam się gdzieś kosz rzuci w oczy, łatwo oczyścimy temperówkę zdejmując i dolną i górną przykrywkę.

Używam tej temperówki odkąd się pojawiła, czyli parę ładnych miesięcy / ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego