Soft Eye Liner Waterproof

Soft Eye Liner Waterproof

Kredka do powiek odporna na działanie wilgoci. Zawiera olejki mineralne z naturalnymi antyutleniaczami oraz witaminę E. Miękka. Do wyboru jest 10 kolorów.
Art.-Nr. 221.

Cena: 34zł

mineralna

Dla mnie super

Dziwie sie ze ta kredka ma takie średnie opinie. Akurat tak sie złożyło ze dostałam ja w prezencie. Jest idealna. Bardzo łatwo zrobic ładna kreskę i utrzymuje sie cały dzien a inne kredki zazwyczaj szybko sie rozmazują.. W miarę szybko sie ja zużywa (Ok. 4 miesiące przy codziennym malowaniu )
Ludzie którzy piszą ze ona nie maluje to z pewnością dlatego ze zdjęli skuwkę - niestety sama tez popełniłam ten błąd - jak sie trzyma bez skuwki to przestaje malować ... Ale wystarczy ostrugac i założyć na nowo i działa :)
Kupiłam ja teraz mamie i siostrze i obie sa zachwycone.
Wiec ja naprawdę polecam ;)

Nie polecam

Nie wiem czy to kwestia wadliwego produktu, ale ta kredka to totalna porażka!
Nie da się nia malować! Miała być miękka, a nie da się pociągnąć normalnej prostej ciągłej lini, nie mówiąc już o rozcieniowaniu jej.
co najmniej 10 razy próbowałam jej użyć, dając szanse, ale nic z tego… nie jest to w ogóle możliwe.

Daje jej jedną gwiazdkę ze względu na śliczny kolor.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

warta uwagi

Kredki do powiek używam od dawna, to chyba był mój pierwszy poważniejszy kosmetyk, którym zaczęłam malować powieki już pod koniec szkoły podstawowej ;)
Także mam już spore doświadczenie w tym temacie. Bez kresek raczej nie ruszam się z domu ;)
Ta kredka jest bardzo dobra. Faktycznie wodoodporna (choć pod wpływem płynu do demakijażu schodzi bez problemów), dość miękka więc łatwo i przyjemnie się nią pomalować. Piękna głęboka czerń. Bardzo wydajna, to już moja druga z tej serii, w sumie jedna szt starcza mi prawie na rok.
Cena względnie przystępna. Można oczywiście kupić tańsze, ale czy efekt bedzie zadowalajacy?
Kreski nie rozmazują się, makijaż trwały, nie ma potrzeby poprawek. Po całym dniu kreski nadal są.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2szt w trakcie

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

Najlepsza

Jest prawie idealna- trwała, nie rozmazuje się, nie powoduje cieni pod oczami, dzięki czemu po godzinie nie wyglądam jak panda. Jest niestety odrobinę za miękka, przez co nie da się namalować nią bardzo cienkiej kreski i trzeba poprawiać. Poszukiwania idealnej kredki kończyły się zawsze tym samym- wracałam do ArtDeco z podkulonym ogonem. Pani w Douglasie doradziła mi kredkę Isa Dora za 42zł, która okazała się totalną klapą, rozmazała sie po pół godzinie i znów wrociłam do starej przyjaciółki, tak więc póki co nie znalazłam lepszej kredki.

Ilość zużytych opakowań: ok. 7-8

Godna polecenia

Kosmetyki do moich oczu muszą być wodoodporne, ze względu na to, że często mnie coś uczula i powoduje łzawienie. Jeśli chodzi o kredki do oczu, to niemal każda mi się rozmazuje. Ta z Artdeco mniej od pozostałych. Też zdarza się, że nie utrzymuje się idealnie na oczach, ale w porównaniu z innymi, jakie stosowałam jest to istny cud! Używam koloru czarnego.

Podsumowując:
- wodoodoprna,
- łatwa w aplikacji,
- miękka, nie drapie powieki,
- nie uczula
- rozmazuje się mniej od pozostałych, jakie używałam,
- ma intensywnie czarny kolor,
- jest dosyć wydajna,
- trwała,
- dostępna w dobrych drogeriach, np. Sephora.

Odejmuję jedną gwiazdkę za to, że jednak trochę się rozmazuje. Jest mimo wszystko godna polecenia. Używam jej codziennie, rysując kreskę na górze i na dole oka. Niewiele jest dobrych, wodoodoprnych kredek. Ta mi odpowiada.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka

Świetny produkt!

Genialny produkt, cały dzień utrzymuje się na powiece. Nie obawiam się, że może się rozmazać. Ładny kolor. Dobrze się nią rysuje linie. Polecam produkt!

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie użytkowania jednej kredki

Moja ulubiona kredka

Długo szukałam kredki, która będzie wodoodporna, która nie uczuli moich oczu a jednocześnie będzie miękka i nie będzie się rozmazywać. L\'oreal mnie uczuliła, Inglot też.
Ja najpierw maluje oko, a potem modeluje( reguluje) patyczkiem kosmetycznym kształt. Jestem bardzo zadowolona z efektu ;)
Kredka jest trwała( nawet jak idę popływać na wakacjach) , a poza tym jest wydajna!!!

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 3 kredki

Jak dla mnie - rewelacyjna.

Zdecydowanie muszę zawyżyć ocenę. Kredek używam od bardzo wielu lat. Ta jest pierwszą wodoodporną. Jest niesamowita. Bardzo trwała. Doskonała również jako eyeliner. Przez ostatnie, conajmniej 3 lata jestem jej wierna, choć po drodze oczywiście próbowałam innych kredek.

Nie zamierzam się z nią rozstawać. Obecnie używam dwóch: czarnej i brązowej.

bez rewelacji, ale ok.

Kupiłam ze względu na to, że zagubiłam gdzieś swoją Vipera i nie mogłam jej nigdzie dostać, a ta miała być miękka, wodoodporna i ze względu na markę, jednak nie do końca spełnia moje oczekiwania.

* Niby miękka, ale ciężko mi nią narysować delikatną cienką linie jaką bym chciała.
* Trwałość nie najgorsza, ale bez rewelacji, też się ściera – i tu mnie najbardziej rozczarowała, liczyłam na dużo więcej.
* Miałam trudności z temperowaniem, nadal mam.
* Zbyt wysoka cena jak dla mnie.

Ogólnie całkiem niezła, ale nie za tą cenę.

Używam tego produktu od: ok 2-3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1/3

nawet ok

To moja pierwsza kredka wodoodporna- zawsze używam linera , ale ponieważ nie było w drogerii , polecono mi tę kredkę wodoodporną. Jest bardzo miękka, rzeczywiście dobrze trzyma się powieki, nie daje przez kilka godzin efektu pandy . Nie mam najmniejszych problemów z jej naostrzeniem (o czym piszą inne recenzentki) , nawet bez uprzedniego trzymania w zamrażarce. Jednak po kilku godzinach minimalnie odbija się na górnej powiece,co wymaga poprawek makijażu i szybciutko się zużywa z racji swojej miękkości,więc daję tylko 4 *

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

ok ale bez rewelelacji..

jedno pytanie... czy ta kredka się struga w ogole?? jak tak to czym???????
zużylam jej dopiero tę część która jest zastrugana i leży bo ni chu chu jej nie mogę zastrugać..
kredka jest miękka i sie łatwo rozmazać przy malowaniu, ale za to jest trwała, chociaż jak macie jakieś inne na oku to kupujcie inne ta nie jest warta swoich pieniędzy..

Słabiutko

Poleciła mi ją Pani z Douglasa. Szukałam brązowej, trwałej kredki do oczu.

Kredka ma ładny, brązowy kolor. Taki właśnie chciałam mieć. Jest względnie trwała. Na tym kończą się jej plusy.
Bardzo ciężko się ją struga albo jest za mało naostrzona albo łamie się. Przez to ciężko jest namalować nią cienką kreskę pod okiem. W zasadzie najlepiej nadaje się do malowania na powiece albo do brwi. Może nie jest droga ale mam wrażenie jakbym malowała się kredką z bazaru za kilka złotych.

Nie polecam!

Używam tego produktu od: dawna