Kredka pod paznokcie

Kredka pod paznokcie

Pojemność 1 szt

Kredka stanowi doskonałe uzupełnienie manicure. Kredka rozjaśnia od spodu wystającą płytkę paznokciową, dzięki temu zabiegowi paznokcie sprawiają wrażenie czystych i zadbanych. Warto dodać że jak na kredkę pod paznokcie, które w zwyczaju mają szybko znikać, ta długo się utrzymuje.

inne

Od biedy może być

Mam tą kredkę już od kilku lat, bo używam bardzo rzadko.

Kredka jest trochę twarda. Ciężko jej też użyć przy nieco krótszych paznokciach - boli i nie idzie domalować do końca.

Ostrzę ją nożykiem, bo gdy temperówki to jest za gruba i nie idzie jej użyć.

Utrzymuje się może kilka godzin i góra dwa mycia rąk.

Wolę jej użyć do paznokci u stóp, wtedy się dłużej trzyma.

Kredki do paznokci używam bardzo rzadko, więc wielkich wymagań nie mam. Ta nie jest zła jeśli chce się jej użyć "od święta" i ma się dłuższe paznokcie.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 1 niecała kredka

Łe tam.

1) Jest bardzo twarda, dlatego malowanie nią spodu paznokci jest dla mnie bardzo bolesne ;/ Potem mam paluszki obolałe :(
2) BARDZO nietrwała. Po pierwszym myciu rąk schodzi. ;/

Nawet nie mam ochoty dłużej o niej pisać. Te dwa jakże duże minusy są dla mnie wystarczającym powodem do dyskwalifikacji.

Używam tego produktu od: kiedyś, parę lat temu, kilka razy próbowałam coś z nią zrobić, ale na szczęście udało mi się o tym zapomnieć
Ilość zużytych opakowań: jedna rozpoczęta i w życiu jej nie skończę! po moim trupku! używanie jej to tortura!