Nivea Sun, Mleczko po opalaniu

Nivea Sun, Mleczko po opalaniu

Nawilżające mleczko po opalaniu NIVEA Sun chłodzi, koi oraz intensywnie nawilża skórę po dniu spędzonym na słońcu. Mleczko zostało wzbogacone olejkiem z Avocado, dzięki czemu uspokaja skórę, pomaga utrzymać jej elastyczność i przedłuża efekt pięknej opalenizny.
Mleczko łatwo się wchłania, jego intensywnie nawilżająca formuła zawiera naturalny ekstrakty morskie. Witamina E chroni skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.
Produkt przebadany dermatologicznie. Posiada atest PZH.

Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Alcohol Denat., Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Dimethicone, Maris Sal, Ostrea, Maris Limus, Aloe barbadensis, Persea Gratissima, Tocopheryl Acetate, Methylparaben, Propylparaben, Sodium Carbomer, Propylene Glycol, Parfum.

Przeciętniak

Ładnie pachnie i chłodzi skórę, lekko ją nawilża, tutaj chyba kończą się plusy. Konsystencja jest o wiele za rzadka, często mleczko się wylewa, niekoniecznie wtedy kiedy chcemy i w jakiej ilości chcemy, bardzo wolno się wchłania, lepi wszystko dookoła. Ciężko mi stwierdzić czy utrwala opaleniznę, może w jakimś minimalnym stopniu. Łagodzi podrażnienia, to trzeba mu przyznać.

Plusy:
- delikatny
- efektywność
- przyjemny zapach
- nawilża
- ładny zapach
- nie uczula
- łagodzi podrażnienia

Minusy:
- plami ubrania
- rzadka konsystencja
- źle się wchłania

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Przyjemne :)

Całkiem przyjemne mleczko. Ma fajną konsystencje, ładny kolorek opakowania i specyficzny zapach(niektórym może się kojarzyć z jakimś męskim kosmetykiem, mi też się tak kojarzy ;)). Dobrze nawilża i delikatnie chłodzi spieczoną na raczka skórę. Dość wydajny, ale może to dlatego, że smarowałam nim tylko popażone partie ciała. Ogółem jestem zadowolona.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego.
Recenzja: ...

to działa!

Co tu dużo mówić - to mleczko mnie uratowało. Jechałam na wakacje bez zbytnich nadziei na ładną pogodę, a tu niespodzianka - po tygodniu wróciłam opalona na śliczny brąz. Przeszłam oczywiście przez etap prosiaczka, wszystko mnie piekło i w ogóle było nie za wesoło. Myślałam, że schodzącej skóry nie uniknę. Smarowałam się więc tym mleczkiem kilka razy dziennie i podziałało!!! :D Nie dość, że bardzo przyjemnie chłodzi rozgrzaną i spieczoną skórę, świetnie się wchłania, to jeszcze niesamowicie nawilża! Rewelacja i tyle! :D

ilość zużytych opakowań: 1

Dieta na AZS

Dobrze nawilża

Mleczko oczywiście ma inny kolor opakowania niż na zdjęciu (jasny niebieski). Mleczko jest bardzo dobre, świetnie nawilża i pielęgnuje skórę po opalaniu. Oczywiście może być stosowane przez cały rok i równiez po solarium. Ja już zaopatrzyłam się w następne opakowanie na urlop.