Sephora, Light Touch (korektor rozświetlający)

Sephora, Light Touch (korektor rozświetlający)

Pojemność 1,25 g

Rozświetlający korektor w formie poręcznego pisaka z aplikatorem w postaci pędzelka. Dzięki lekkiej konsystencji szybko się wchłania i nie zbiera się w załamaniach skóry. Dobrze tuszuje drobne niedoskonałości cery i delikatnie rozświetla.
Dostępny w odcieniach Light i Medium.

Korektor dobry, ale to opakowanie...

Kupiłam kilka tygodni temu w Sephorze odcień różowy, za całe 9zł (i to od razu trzy sztuki ;)).

Plusy:
- nieźle kryje moje duże i ciemne cienie (używam go tylko pod oczy)
- dopasowany kolor do mojej dość bladej cery
- cena w promocji
- mimo koszmarnego opakowania jest dość wydajny, a używam go codziennie

Minusy:
- cena regularna- prawie 40zł za 1,5ml to chyba jakiś żart!
- opakowanie- okropność- kiedy przekręcam, aby trochę wyleciało, nie wylewa się nic. Kiedy zirytowana przekręcam jeszcze kilka razy, wylewa się o wiele więcej niż potrzebuję

Nigdy nie kupiłabym go po regularnej cenie, więc pewnie ponownie po niego nie sięgnę, no chyba że w promocji.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

tak

kolor ten sam ktory proponowany jest w kasetce. bardzo duzy plus za postac pędzelka. zawsze mozna zabrac ze soba zajmuje malo miejsca, nie lanie sie jak kredka, czysto sie chowa:) cena jak za te wage jest zdecydowanie za wysola. jednak korektor aplikuje sie latwo i przyjemnie, poprawki wskazane po 8 godzinach noszenia oczami. nie scieka, nie rozmazuje sie. fajnie pomyslany produkt. odejmuje gwiazdke za cene i pol za poprawki. ale nigdy nie trafilam na korektor w tym kolorze u innej marki

Używam tego produktu od: okolo miesiac

Niewydajny i niesprawny

Chciałam spróbowac tego typu korektor w płynie na strefę pod oczami, gdyż mam delikatne naturalne cienie, które chciałam zatuszować, by uniknąć wyglądu anemiczki.
Wyprobowałam dwóch kolorów tej serii: rózowy i zółty. Rózowy kompletnie mi nie pasował, nie wtapiał sie w kolor skóry, zbyt rzucał sie w oczy i mimo swego nadrzednego celu nie tuszował a cienie me eksponował.
Po kolejnych testach w sephorze zakupilam kolor zółty, idealne tuszował cienie, wtapiał sie w skórę i był niewidoczny.

A zatem:
+ duza kolorystyka
+ idealny pod oczy
+ bezzapachowy
+ dobrze kryje bez efektu maski

Minusy
- mechanizm tego pisaka jest fatalny i dyskwalifikuje go do zakupu
- cena w związku z powyższym
- wydajność

Niestety porzucilam owe odkrycie moje na rzecz nie wiele w prawdzie tańszego, ale ze zdecydowanie sprawniejszym mechanizmem korektora rozświetlającego YR.

Mechanizm korektora Sephory działa niezmiennie w kazdym z nich w ten sam sposób (miałam z 5 korektorów) po kilku sprawnych uzyciach, przestaje, mimo kręcenia, wydawać korektor, jesli jednak będziemy uparte, to owszem w końcu coś wypłynie,jednakże w ilości przekraczające możliwości pokrycia tylko obszaru pod oczami.
Wydajność przez to spada.

Daję dwie gwiazdki za kolorystykę i konsystencję. Jednak to za mało, by skusić sie na zakup.
Nie polecam.

Z przykrością musze stwierdzić, że ten korektor sprawil, że do Sephory chodzę już rzadziej.
Odradzam zakup tego korektora, by uniknąć zbędnie wydanych pieniędzy

Używam tego produktu od: 4 latIlość zużytych opakowań: 5 x 1,25g

_____________________________________________________________
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

depilacja ciąża

...jeszcze próbuję ale dalej jestem na nie...edytowałam recenzję!

No niestety czuję , że przed takim wyrzuceniem w błoto 39 zl trzeba ostrzec. To nie jest korektor rozświetlający tylko "postarzający" i "umęczający". Tak po nim wygląda moja twarz. Robią sie zmęczone placki bez żadnego rozświetlenia. Podobnie jak porzedniczki bałam się , że skończył sie po drugim uzyciu, ale pokręciałam korbką i jeszcze coś z niego wypłynęło. Mam odcien nr 1, różowy na bardzo niebieskie sińce pod oczami. Nie działa! Ma wodnistą konsystencję,nie daje się nałożyć w miejscu które chcę, strasznie się babrze na skówce, a napis Sephora i opis składu starł mi sie od trzymania go w dłoni. Wyobrażacie sobie?! Za prawie 40 zł kupiałbym chodźby 5 sztuk taniego schleckerowskiego korekora basic, który był lepszy.Nie polecam.
Półtorej gwiazdki za to, że nie podkreśla suchych skórek i bezwonność.

skończył sie po 2 użyciach!

Plusy:
-jasny kolor
-nie ma zapachu
-ma pędzelek
-ładnie sie rozprowadza
-dobrze kryje
-idealny pod oczy
MINUSY:
-UWAGAA~!!!! skończył mi sie po 2 użyciaż a to dlatego że ten element kręcący zajmuje za dużo miejsca i dlatego skończył mi sie tak szybko straszne to było myślałam że sie popłacze zawiodłam sie na nim.
- cena
-nie jest warty kupienia bo tylko na 2 razy starcza

Używam tego produktu od: 1 tydzień i mi sie skończył

zupełnie do mnie nie przemawia

Moim zdaniem kolor żółty pod oczy się nie sprawdza. Wysusza skórę, szybko wysycha i odznacza się podkreślając zmarszczki. Do tego niestety nie zauważyłam jego podstawowej funkcji - krycia.
Wielki minus za małą ilość kosmetyku w opakowaniu i niesprawdzający się mechanizm do aplikacji.
Ale są jeszcze gorsze korektory,więc za to * :)

Spełnia swoją funkcję

Korektor jest naprawdę dobry. Nie wysusza, nie odznacza się nienaturalnie na twarzy, a co najwazniejsze, faktycznie maskuje drobne zaczerwienienia i sińce pod oczami. Nie podkreśla też zmarszczek mimicznych, a będąc po 30-tce muszę niestety zwracać na to szczególna uwagę.

Odrobina umiejętnie nałożonego korektoa rozjaśnia oko i w zasadzie to już jest połowa makijazu. W sytuacji awaryjnej używam tego korektora również na skrzydełka nosa i policzki - poo przypudrowaniu mam naturalny efekt zdrowej cery.

Jednak pędzelek mi wyjątkowo nie odpowiada - pozdjęciu oprawki zawartość korektora wylewa się gdzieś z boku pędzelka. Dlatego zamiast muskać pędzelkiem miejsca wymagające subtelnej korekty, zbieram palcem zawartość korektora i w ten sposób aplikuję go na twarz.

Zdecydowanie łątwiej byłoby, gdyby koretor mial gąbkę - wtedy dalabym mu 5 gwiazdek!

Używam tego produktu od: ok. roku

jeśli masz za dużo czasu...

Kupiłam jakąś odmiane light touch, były trzy kolory: żółty różowy i cielisty. Ja wzięłam <b> żółty </b>do zakrywania cieni pod oczami:(
Słabo kryje, jeśli ktoś ma sińce pod oczami to raczej wam nie pomoże:/
Najgorsza jest jednak aplikacja-specyfik wydobywa sie przekręcając przeciwną końcówke, wydobywa sie delikatne kliknięcie na znak że "leci" niestety między kliknięciem a wydobyciem się korektora mija dobre pare minut:/ ZUPEŁNIE nie poręczne, jesli klikasz więcej razy to po paru minutach korektor dosłownie wylewa sie, jesli do tego czasu nałożysz nakrętke to ją pobrudzi, jesli nie nałożysz - pobrudzi powierzchnie na której leży..

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań: troche...na więcej nie mam czasu czekać

B.dobry

Nie mam okazji często go kupować bo mieszkam w UK a tu niestety Sephora nie ma swoich salonów :( a szkoda bo to świetna marka,
Korektor jest po prostu świetny,super się rozprowadza a jedyny mankament to to,że trochę mi się zapycha-muszę przekręcić go parę razy by wypłynęła dostateczna ilość produktu więc w sumie wyskakuje mi zawsze za dużo :(
To jeden z niewielu kosmetyków,który zawsze przywożę z PL

Używam tego produktu od:2 m-cy

Dla mnie opytmalny

Jak narazie mój faworyt!!

+ Dobrze kryje paskudne cieniuchy pod oczami :>
+ Ladnie rozswietla i nie jest tak nachalny w tym jak jego sztyftowy brat
+ Dobrze się aplikuje
+ Nie tworzy smug

Jak dla mnie idealny i mogę z czystym sumieniem polecić

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

Polecam!

Jestem bardzo zadowolona z tego korektora. Używam tego w odcieniu różowym, gdyż taki najlepiej maskuje sińce pod oczami i ciemne obwódki.
Od dawna nie mogłam się uporać z ciągle podkrążonymi oczami - taki typ urody niestety :( - stosowałam różnego rodzaju kosmetyki, aż trafiłam na ów korektor. Byłam do niego sceptycznie nastawiona, ale mile się zaskoczyłam.
Szybko się wchłania, dobrze rozprowadza dzięki pędzelkowi. Oczywiście czasami zdarzy się smuga czy coś w tym stylu, ale nie oczekuję od niego cudów. Po nałożeniu korektora pod oczy i koło nosa ( w kącikach oczu) delikatnie wklepuję go opuszkami palców i sińce są w 80% mniej widoczne. A pragnę zwrócić uwagę, że mam je dość spore - więc taki efekt naprawdę jest wart tej ceny.

Jedyny minus to jest go bardzo mało, a ma dość sporą cenę jak za taką ilość, no ale coż.... :)

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

eee tam

mam nr 2 (zolty) niby na fioletowe since pod oczmi. ten produkt w ogole sie nie sprawdzil. jest beznadziejny. po pierwsze za slabo kryje, nawet przy kilkakrotnym aplikowaniu. po drugie zbyt szybko zasycha na skorze, podkreslajac zmarszczki i pozostawiajac suche placki.
zawiodlam sie i tyle.

Używam tego produktu od:niedawna