Guinot, Nutrizone Lift, Ujędrniający krem do ciała z efektem liftingu

Guinot, Nutrizone Lift, Ujędrniający krem do ciała z efektem liftingu

Krem o działaniu odżywczym z efektem liftingu przeznaczony dla skóry suchej lub przesuszonej. Skóra po zastosowaniu kremu staje się gładka, pełna energii, przyjemna w dotyku i elastyczna, dzięki retinolowi i witaminie C - jego głównym składnikom. Jego niezwykły zapach pobudza i daje poczucie komfortu.

Cena: ? zł / 200 ml

ja uwielbiam

Piękny zapach przede wszystkim, długo utrzymuje się na skórze, doskonale nawilża i napina lekko skórę. Polecam osobom z przesuszoną skórą, ja uzywam wiosną , kiedy skóra potrzebuje zastrzyku energii.

dobry

Spełnia swoje podstawowe zadanie - odżywia, nawilża i napina skórę, ale nie jest tłusty. Dzięki temu nie zostawia na skórze tłustego filmu i bardzo dobrze się wchłania. Może jedynie trochę pobrudzić bieliznę lub ubranie swoim pomarańczowym kolorem. Bardzo dobry do przesuszonych partii skóry, np. łokci, kolan, pięt. Świetnie nawilża i koi skórę po depilacji. Można stosować go codziennie lub jako intensywną kurację 2 -3 razy do roku. Widocznie napina i ujędrnia, ale nie nadaje się do długotrwałego masażu.
Ma dziwny zapach, bardziej ciekawy niż ładny.