Dove, Silk Shower

Dove, Silk Shower

Świetny żel pod prysznic. Jest rzeczywiście taki jedwabisty w dotyku jak sugeruje nazwa. Świetnie nawilża, wygłada skórę. Zapach delikatny. Polecam.

Cena ok. 11 zł

Rewelacja

Jak napisałam w innej recenzji, jestem wielbicielką tego Dove. Cudny zapach, który jest wyczuwalny po prysznicu, delikatne nawilżenie, niezła wydajność. Lekko rozświetla skórę.

Do tego bardzo fajne wrażenie estetyczne (kremowa konsystencja i mieniący się kolor).

Mimo, że chętnie próbuję różnych nowości, to wcześniej, czy później wracam do jedwabnego Dove, sięgając też czasem po płyn do kąpieli z tej samej serii.

Używam tego produktu od:wielu lat
Ilość zużytych opakowań:nie wiem, ze 20?

Super!

A dla mnie jest super! Po pierwsze śliczne opakowanie - chociaż ta zakrętka łatwo się urywa.
Sam żel ma super konsystencję - faktycznie jedwabista. Wysuszania skóry nie zauważyłam, ale nawilżać nie nawilża, a po Dove spodziewałam się tego.
Zapach podoba mi się bardzo, jest taki kobiecy.
Ja jestem na tak.

Używam tego produktu od: ..

tylko 3.

Dostałam ten żel z jakimś zestawem, sama nie lubię żeli Dove, męczą mnie ich zapachy. Tak jest też z tym żelem, a szkoda.

Jest gęsty, dobrze się rozprowadza, nie wysusza skóry za bardzo chociaż zauważyłam, że nie mogę go używać codziennie bo wtedy wysusza. Co kilka dni jest ok.

W moich oczach zasługuje tylko na 3.

Studio fryzur kucyk Beyonce

mmm... :-D

Uwielbiam firme Dove własnie za żele do kapieli które maja najlepsze !! Prawie kazdy zelik Dove zasluguje na 5 gwiazdek !! Ten także. A konkretnie za:
- cudowny zapach !!!!!!!!!!!
- doskonałe nawilżenie
- dobrze się pieni
- jest gesty co dla mnie bardzo wazne
- piesci moja skóre która go kocha
Cudowny ;-)

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:duuzo

jak jedwab

Ma nawilżające działanie. Po użyciu skóra jest jedwabiście gładka. Delikatny, kremowy zapach utrzymuje się na długo po kąpieli. Niska cena, wydajny.

Używam tego produktu od:..

co ja zrobiłam

Ten żel kupiłam przez przypadek. Szukałam balsamu do nóg po goleniu a ,że się spieszyłam wziełam to co mi wpadło w oko. I w domu strasznie sie zdenerwowałam. Ale trudno- myśle - mam to wykończe. Ogoliłam nogi i dodatkowo potraktowałam nie tym żelem.
Na początku było okey. Nie piekły, były nawilżone... Ale niedługo to trwało. Z ciałem tez bez rewelacji.

bardzo dobry

Jeżeli chodzi o żele pod prysznic to firma Dove jest moim faworytem, żel ma przepiekny zapach który po użyciu długo utrzymuje się na skórze, konsystencje ma mleczka, ciało po uzyciu jest dobrze nawilżone, wygładzone i miłe w dotyku, nie uczula, jednym słowem naprawde warto kupić:)

Całkiem :)

Jestem zadowolona z używania tego żelu, jest to chyba pierwszy taki kosmetyk, który nie przesusza mojej skóry, a na dodatek bardzo dobrze się pieni i jest bardzo wydajny. Ma tylko niestety jeden minus, i to ten sam co większośc kosmetyków DOVE:zapach.Nie odpowiadają mi zapachy tej firmy, ale w przypadku tego żelu nie jest to dla mnie wielką przeszkodą :)

Hmmm...

Zraził mnie zapach tego żelu, jest jakiś taki "plastikowy". Sam żel jest średnio wydajny, nie zauważyłam jakiegoś specjalnego zmiękczenia skóry ani nawilżenia. Taki zwykły żel.

Śliczny zapach

Bardzo podoba mi się ten produkt, zresztą jak wszystkie produkty Dove. Ma bardzo miłą konsystencje, bardzo dobrze się pieni, jest taki kremowy. Ma śliczne złote drobinki, i pięknie pachnie ( nie wiem czemu innym ten zapach się nie podoba, no ale to kwestia gustu). Zostawia skórę gładką i nawilżoną, chociaż ja i tak zawsze używam balsamu więc nie wiem do konca jak to z tym nawilżeniem jest ;) Wydajny. Polecam!

Mój ulubiony

Ja go po prostu uwielbiam, tak jak i inne produkty Dove, wpaniale nawilża moją skórę, dobrze się pieni, pięknie pachnie (choć to rzecz gustu), Mam zastrzeżenie tylko do niezbyt wytrzymałego opakowania, kóre ułamało się od otwierania i zamykania już po kilku dniach stosowania i to nie poraz pierwszy zresztą. Ale że mam słabość to tych produktów będe je nadal kupować.

...mdły..

Niestety nie i jeszcze raz nie. Walory pielęgnacyjne posiada, ale po użyciu balsamu z tej serii spodziewałam się o wiele więcej..Konsystencja, jak dla mnie, zbyt rzadka, a zapach wprost nieznośny. Nie jestem z zasady contra żelom "mlecznym", ale ten nastawił mnie wybitnie anty.