Terapie Urody Na ... zmęczone okolice oczu z wyciągiem ze świetlika i nostrzyka lekarskiego

Lekki, rośliny krem pielęgnacyjny z homeopatycznymi wyciągami ze świetlika i nostrzyka lekarskiego. Przyjemnie chłodzi, zmniejsza zasinienia i wrażenia obrzmienia pod oczami i na powiekach. Nawilża, odżywia, łagodzi drobne podrażnienia i stany zapalne. Moze być stosowany rano na zaspane oczy, w ciągu dnia po dłuższym czasie spędzonym przed ekranem komputera, telewizora, lub dłuższej jeździe samochodem. Doskonale nadaje się pod makijaż.

relaks dla moich oczu

Bardzo przyjemny, delikatny krem-żel. Chłodzi okolice oczu (ja go dodatkowo trzymałam w lodówce) i "odpręża" skórę. Stosowałam go 2-3 razy dziennie na zmęczone ciągłym ślęczeniem przed kompem oczy i kremik ten bardzo dobrze łagodził uczucie pieczenia i dyskomfortu.
Nie należy jednak nakładać go grubą warstwą, bo będzie mocno szczypał, jeśli dostanie się do oczu.
Cieni nie usuwa, ale nałożony na skórę pod oczami w 10 sekund potrafi tak odświeżyć i rozjaśnić spojrzenie, że cienie wydają się dużo mniejsze. Delikatnie nawilża, nadaje się pod makijaż. Bezzapachowy. I bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: ponad pół roku

sredni

Lekko zelowa konsystencja, przyjemny ziolowy zapach, krem dosc szybko sie wchlania, choc jakis czas neico sie lepi, nawilza przecietnie i niestety faktycznie moze szczypac, jak sie dostanie do oczu. Duza pojemnosc, niezbyt wygorowana cena w promocji.

Używam tego produktu od:

Nie dla alergików :(

Niestety, ale mam na niego uczulenie :( Więc moge tylko napisać, że po nałożeniu troche szczypie, czasami oczy po nim łzawią. Wcale nie pomaga moim zmeczonym oczom, nawet nie nawilza okolic oczu ;(. Natomiast inny krem do oczu mi pomogl. Myślę, że może pomóc komuś, kto nie ma wrażliwej cery.

Smokey eyes H&M

dla mnie bardzo dobry!

Krem ten ma bardzo delikatna, lekką, chłodzącą
konsystencję. Często budzę się z zaspanymi lub lekko opuchniętymi
oczami, a on przynosi mi ukojenie. Również, czasem stouje go, gdy twarz
mnie piecze, lub jest taka "rozgrzana" i wówczas szybko o moim problemie
zapominam. Stosowałam go raz pod makijaż i nie było z tym żadnych
problemów. Jak na krem pod oczy i na powieki ma dużą pojemność.
Mankamentem dla mnie jest opakowanie. Plastik wydaje się nie być za
solidny, do tego kolor (taki niby turkusowy) nie wydaje mi sie do końca
estetyczny. Ale to informacja dla osób, które lubią nacieszyć kosmetykami również i oko.