Planet Spa, Dead Sea Minerals, Hand Cream (Krem do rąk z minerałami z Morza Martwego)

Krem zawiera minerały z Morza Martwego, które sprawiają, że dłonie wyglądają młodziej. Preparat zmiękcza i wygładza skórę, zapobiega łamaniu się paznokci, nawilża i odżywia.

Może być

-nawilża
-nie wysusza skóry jak nie które kremy po czasie
-wydajny
-konsystencja przeciętna
-opakowanie standardowe
-cena ok 8,99

Nie podobał mi się zapach jak na krem do rąk to mi nie pasowało,mam z tego maseczkę i peeling to zapach mi pasuję,ale nie do kremu do rąk...

Używam tego produktu od: ok4 miesięcy

Dobry, ale drogi

Krem ma specyficzny zapach, bardzo intensywny, ale mnie się akurat wybitnie on podoba. Na dłonie ma działanie zbawiennie, nawet na te mocno przesuszone, od razu widać poprawę, ręce wręcz "piją" te witaminy i efekt jest prawie natychmiastowy. Po zużyciu całego opakowania każdy będzie miał dłonie ultra gładkie, nie ma innej opcji. Cena jest o wiele za duża, ale produkt wart jest swojej ceny. Super konsystencja, krem jest wydajny. Powiedziałabym nawet (ze względu na jakość i efekty), że to produkt luksusowy.

Plusy
- delikatny
- łatwość użycia
- wydajność
- efektywność
- przyjemny zapach
- nawilża
- regeneruje
Minusy
- cena

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Nie kupię go więcej

Krem kupiłam w promocji za ok. 10zł.

Kolor kremu - szary. Zapach - dziwny, taki męski, może być męczący. Konsystencja - gęsta, nielejąca, nietłusta. Skład jest długi jak litania, no ale Avon nie słynie z naturalnych składów.

Jeśli chodzi o działanie, to krem nie wywarł na mnie większego wrażenia, powiedziałabym, że działa doraźnie, tylko po nałożeniu, a potem dłonie są suche, tak jak wcześniej.
Wydajność jest bardzo wysoka, ale używałam go na przemian z innymi kremami.

Podsumowując: krem jest bardzo przeciętny, w tej cenie polecam poszukać kremów aptecznych w promocji.

Używam tego produktu od: ponad rok

Avon Mark - relacja

nie za bardzo

Używałam tego kremu i szczerze, szczególnego wrażenia na mnie nie zrobił. Jedyne co mi się w nim podoba to zapach, bo na skórę jakoś nie za bardzo działał. Jeśli mam być szczera, to podejrzewam że tych minerałów z Morza Martwego jest tyle co nic. Dla porównania miałam krem który był kupiony w jakimś tam uzdrowisku w pobliżu M. Martwego, dostałam go w prezencie ale wiem że kosztował mniej więcej tyle samo co powyższy krem a było go cztery razy więcej i po tamtym kremie faktycznie widziałam różnice i wchłaniał się bardzo szybko. Ten niestety nie wchłania się już tak dobrze i z pewnością nie jest warty swojej bardzo wysokiej ceny.

Używam tego produktu od: używałam go przez ok. rok
Ilość zużytych opakowań: jedno skończone

Dobry ale drogi

Plusy
+ładne opakowanie
+poręczna tubka
+zapach jest dość ciekawy mi osobiście się podoba
+dobrze nawilża
+zostawia gładkie ręce
+wydajny

Minusy
-długo się wchłania
-zostawia tłuste ręce
-cena

Osobiście uważam że jest to dobry krem, na pewno warto go wypróbować. Warto poczekać na promocje ponieważ cena jest dość wysoka . Czy go jeszcze kiedyś kupie pewnie tak bo naprawdę dobrze nawilża skórę szczególnie w czasie zimy .

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Nie jest zły

Dostałam ten krem w prezencie do zakupów. Podoba mi się w nim opakowanie które wykonane z miękkiego plastiku pozwala wydobyć odpowiednią dozę kremu i wyciska się do końca a ostatnie resztki wychodzą bez problemu. Stawia się go na zakrętce dlatego zawsze jest gotowy do użycia. Samo opakowanie nawiązuje swoim kolorem do minerałów z morza martwego. Krem lekki, nawilżający według mnie bardziej nadający się na lato niż na zimę. Bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy na skórze. Tym co go zdecydowanie wyróżnia na tle innych kremów do rąk to : kolor kremu i zapach coś jak męskie kosmetyki, dosyć intensywny jak dla mnie trochę zbyt intensywny. Wolę bardziej kobiece zapachy, a ten utrzymuje się na skórze dość długo.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Świetny

Plusy:
-idealnie nawilża
-skóra jest miękka i gładka
-aprawiał, że moje paznokcie nie były aż tak łamliwe
-skórki przy paznokciach nie haczyły i nie były wysuszone
-konsystencja
-wydajny
-szybko się wchłania

Minusy:
-zapach (to znaczy na początku nie mogłam się do niego przyzwyczaić, ale potem było ok)
-cena!

Używam tego produktu od: ok. pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Właściwie nie wiadomo o co chodzi.

Krem ma naprawdę ostry specyficzny zapach, po użyciu moze drażnić. Do tego bardzo dziwny kolor.
Zużyłam jedno opakowanie ale nie jestem w stanie powiedzieć czy spełniał swoje funkcje czy nie. Dla mnie nie odstawał specjalnie od innych kremów do rąk.
Nawilżał całkiem nieźle, pudełko też jest poręczne. Do tego stosunkowo wydajny.
Ale właściwie nie wiem czy mogłabym go komuś polecić. Może w ramach ciekawostki do wypróbowania...

Używam tego produktu od: ponad pół roku temu

Takie byle co

Krem dostałam w prezencie.
-nie nawilża, a nawet jeśli nawilża to w niewielkim stopniu
-cuchnie, nie wiem czym, błoto tak nie pachnie - miałam na twarz i nie ma takiego zapachu
-rewelacji składowej nie ma
-dziwnie się mazia, na szczęście szybko się wchłania
-poręczne opakowanie
-cena regularna jest stanowczo za wysoka
-konsystencja jest w sam raz

Używam tego produktu od: pól roku
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

lubię go

Lubię ten krem, ale nie wiem czy ponownie zakupię. Udało mi się upolować go po promocyjnej cenie 5 zł. Ma bardzo fajny świeży zapach (trochę kojarzący mi się z męskimi perfumami, ale do wytrzymania na dłoniach :P ), dobrze nawilża. Niestety wydaje mi się, że regularna katalogowa cena podana w tym artukule jest zbyt wysoka w stosunku do tak niwielkiego opakowania.

Ja go polubiłam

Zacznę od przyznania się do pewnej głupoty: kiedyś (ponad rok temu) w jednym z katalogów Avonu była akcja, żeby wziąć 2 produkty Planet Spa za 30 zł z groszami. Wzięłam serum ujędrniające i długo nie mogłam się zdecydować na drugi produkt. W końcu w chwili impulsu zdecydowałam się na krem do rąk. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że ja NIE używałam kremów do rąk. I ten produkt stał sobie gdzieś tam schowany w moim pokoju, aż się w końcu nad nim zlitowałam i zużyłam.

KOSMETYK: Szara maź o bardzo intensywnym, "męskim" zapachu. Nie każdemu może odpowiadać, ale ja go lubiłam zarówno w serum jak i w tym kremie. Dobrze rozprowadzał się po skórze i szybciutko się wchłaniał nie pozostawiając żadnej warstwy. Średnio wydajny.

DZIAŁANIE: Skóra na dłoniach przyjemnie nawilżona a zapach był wyczuwalny przez jakiś czas.

OPAKOWANIE: Całkiem eleganckie, małe i poręczne. Zmieści się do każdej torebki. Wykonane z miękkiego plastiku, więc można je rozciąć i zużyć resztkę.

CENA: Nie zachęcająca. Ale okazyjnie, można sobie pozwolić :)

DODATKOWE UWAGI:Brak

Używam tego produktu od: 3 tygodnie (smarowałam nim również stopy od czasu do czasy)
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 75 ml

całkiem ok

+ zapach
+ jest łatwo dostępny
+ nawilża i pielęgnuje dłonie
+ wydajny
+ jego zapach długo się utrzymuje na dłoniach

- zbyt wysoka cena(bez promocji nigdy bym go nie kupiła!)

muszę dodać że ten krem i jego "brat" krem do stóp z tej samej serii to KWC mojej Babci ;)

Używam tego produktu od: jakiś czas temu