Advance Techniques, Curly & Chic, Curl Extender Lotion (Balsam utrwalający skręt włosów)

Balsam kreuje piękne loki i zapobiega ich puszeniu. Dzięki unikalnej technologii Styling Memory
przedłuża trwałość skrętu do 24 godzin.

Cena: 16,90 zł / 150 ml

Świetny produkt

A dlaczego jest ona zapomnianym kosmetykiem? Przecież tylko zmienił opakowanie...

Jak dla mnie rewelacja. Kosztuje niewiele pnad 10 zł. a jest porównywalny moim zdaniem do drogich kosmetyków tego rodzaju:).
Włosy nie są po nim pozlepiane, nie widać w ogóle ze coś jest na nie nałożone, a układają się świetnie.
Wystarczy niewielka ilość, byle jak wbnieść i można wyjsć z domu :) . Do tego trzyma sie na włosach, nie wyglądają źle jak po co niektórych kosmetykach już po pół godziny.

Nie wiem co mozna jeszcze napisać. Jest to najlepszy kosmetyk do układania włosów jaki miałam. polecam :)

Używam tego produktu od: dłuższego czasu(rok(?))
Ilość zużytych opakowań: teraz trzecie

do kitu

Ten balsam jest do bani. Zgadzam się z tym, co napisała anulek. Bylam zachwycona nim za pierwszym razem jak go użyłam. Natępnym razem nie bylo już takiego efektu. Mam go juz dosyc dlugo i stoi sobie na polce nieuzywany. Zamierzam go wyrzucic.

nie jest zły

balsamik trzeba przyznać fajny. dzięki niemu nie mam szopy na głowie, a włosy układają się lepiej, podkreśla loki. przyjemny zapach. mógłyby utrwalać fryzure na dłużej, chociaż być może moje włosy już się trochę do niego przyzwyczaiły, bo na początku naprawdę dłużej działał, zrobie sobie przerwę w stosowaniu i efekt znów będzie super :-)
kosmetyk bardzo wydajny
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Edit: musze przyznać, że po krótkiej przerwie znowu spełnia swoje zadanie,dodam jeszcze, że kosmetyk jest bardzo wydajny,ja mam juz od bardzo dawna jedno opakowanie i końca nie widać, trzeba też uważać, żeby nie nakładać zbyt dużo , ponieważ może pojawic się efekt tłustych włosów...kosmetyki avonu ogólnie jakoś mnie nie przekonują, ale ten jest nawet dobry,mimo wszystko będę szukała czegos lepszego, ponieważ nie tylko moje włosy nie lubią stateczności, ja też wolę poszukac czegos nowego, byc może lepszego :-)