Advance Techniques, Straight & Sleek, Smoothing Balm (Balsam wygładzający włosy proste i falujące) (stara wersja)

Prostuje i wygładza włosy kręcone, puszące się oraz ułatwia układanie, a lekka formuła nie obciąża włosów. Pozwala uzyskać długotrwały efekt aksamitnie gładkich i błyszczących włosów.

Cena: 16,90 zł / 150 ml

skleja włosy

Ten produkt jest zdecydowanie nie dla mnie. Skleja moje włosy, sprawia, że stają się one szorstkie i matowe. Są nieprzyjemne w dotyku, wyglądają nieladnie, są obciążone. Balsam zbytnio nie ułatwia prostowanie, bo włosy nie są gładkie i nie dają poślizgu. Ekekt prostowania też nie jest rewelacyjny i nie utrzymuje się długo. Tylko zapach tego balsamu jest przyjemny. Trzeba pamiętać, żeby nakładać tylko odrobinkę balsamu, bo inaczej włosy będą wyglądały na tłuste. Z tego też względu lepiej nie nakładać go u nasady włosów.;) Na szczęście nie kupiłam tego produktu, tylko wypróbiwałam od kolezanki.:)

Używam tego produktu od: test
Ilość zużytych opakowań: odrobinkę 1

Bubel ;/

Kupiłam ten produkt razem z koleżanką."POLECIAŁYŚMY" chyba na przystępną cene (w promocji 9,90.)Zarówno ja jak i ona jesteśmy zdecydowanie na NIE! Włosy świeżo po umyciu, prostowane na ten specyfik są okropne. Na wilgotnym powietrzu(czego nie da się uniknąć jesienią) od razu po wyjściu z domu się falują, i robią wrażenie przetłuszczonych ;/ koleżanka dostała łupieżu ;/
Jedyny malutki plusik jaki dostrzegam to nawet przyjemny zapach. Ale to chyba nie o to chodzi....

Używam tego produktu od:miesiąca i o ten miesiąc za długo
Ilość zużytych opakowań:ubyło kilka kropelek

pffff

Balsam na pewno nie prostuje włosów. Nie wierże w cuda, ale myślałam, że coś troszkę pomoże. Ale on nic nie robił. Balsam obciązał mi włosy, po nim były szosrtkie i matowe. Korzyści nie miałam żadnych z niego.

Manicure - marynarskie paski

koszmar

zmarnowane pieniądze....mam proste wlosy ale podczas deszczu albo wilgoci wlosy mi sie skrecaja i sie pusza, kupilam sobie ten balsam poniewaz chcialam pozbyc sie tego efektu, wlosy sa jakby sztywne, generalnie marnie dziala,moze i wlosy troszke mniej sie pusza ale co z tego jesli sa obciazone i niemile w dotyku,wlasciwie taki sam efekt mozna uzyskac po wtarciu w suche wlosy pianki,wlosy robia sie sztywne...nie polecam