Alga Kontur, Antycellulitis Żel

Alga Kontur, Antycellulitis Żel

W naszym poprzednim głosowaniu 15% głosujących twierdziło, że kosmetyk "Jest godny polecenia i daje szybkie i widoczne efekty". Swoje głosy na ten kosmetyk oddało łącznie 115 osób (średnia popularność).

Nie dziala

No coz, uzywalam tego kosmetyku regularnie przez kilka tygodni i ... NIC. Wszystko zostalo po staremu. Jedyna chyba jego zaleta to dosc ladny zapach.

nic sczegolnego

w gruncie rzeczy w miare dobry, nie mma cellulitu ale doszlam do wniosku ze prawopodobnie moglabym miec wiec go uzywlalam , w kazdym razie skora po nim robi sie gladsz i moze bardziej jedrna ale nie wiem, w kazdym razie stosowalalm go nieregularnie bo jetsem len

świetny!

Już po kilku dniach stosowania zobaczyłam pierwsze efekty na moich udach. Miałam duży celuit i nie spodziewałam się cudów, a tu proszę - takie zaskoczenie. Możliwe, że działanie spotęgowałam wspomaganiem naprzemiennym zimnym i ciepłym prysznicem, masażem szorstką rękawicą, uprawnianiem sportu i odpowiednią dietą. Czasem do niego wracam, tak jak w te wakacje i efekty znowu zauważyłam po kilku zastosowaniach, ale tym razem miałam prawie niewidoczy celuit (w tzw 1 fazie).Szybko się wchłania i ma fajny zapach. Po króciutkiej chwilce można założyć na nogi ubranie.

Well 01

Chętnie do niego wracam

Całkiem przyzwoity, zawsze chętnie do niego wracam. Miły w użyciu, nie klei się, dobrze się wchłania . Skóra jest wygładzona, lekko pojędrniona, a ja więcej nie oczekuję.

lepki

Miałam tylko małą tubkę - próbkę i zauważyłam, że to jest lepiąca się mazia. Wobec tego raczej go nie lupię

już nie kupię

Najważniejsza, dla nmie dyskwalifikująca wada - pozostawia na skórze kleistą warstwę (przez którą miałam na mojej wrażliwej skórze czerwone kropeczki), po użyciu trzeba myć ręce. Co do stanu cellulitu - żadnych zauważalnych wyraźnie zmian.

HM?

Ja właśnie nie wiem, czy on deliktnie zadziałał, czy to tylko sugestia. W każdym razie zostawia skórę w lepszym stanie, ale cellulit został :(

widziałam efekty!!

Wprawdzie nie na sobie ale widziałam efekty jego działania - na mamie(!). Naprawdę zadziałał (nie wiem po jak długim czasie stosowania jego) ale po 20 latach nie robienia nic takim czymś i taki efekt - gratulacje. Pamiętajcie wobec tego - nigdy nie jest za późno!

Pojędrniajacy balsam

Daje raczej mierne efekty, taki sobie lekko wygładza ciało i pojędrania, cellulit jednak mu się nie poddaje za bardzo, poza tym w miarę dobrze nawilża.

Oceniam na 3.00

Bardzo lubię zapach tego żelu. Ładnie się wchłania, efekt owszem, zauważyłam, choć nie był jakiś spektakularny.

Oceniam na 2.00

Prawie nie działa. Trzeba się mocno napracować żeby po bardzo długim czasie zobaczyć zmiany.