Bio Spécific Régulation, Gel Régulateur Profond (Żel regulujący)

Bio Spécific Régulation, Gel Régulateur Profond (Żel regulujący)

Kosmetyk bardzo dobry, godny polecenia. Nietłusty, świeży żel spełnia w 100% swoje zadanie - reguluje funkcjonowanie skóry od wewnątrz, a na powierzchni absorbuje nadmiar sebum. Znacznie lepszy niż Emulsja Nawilżająco-Matująca z tej samej serii. Używam go od 2 tygodni i jestem bardzo zadowolona z efektów!

Cena: 49 zł

Nic nadzwyczajnego

Zapach trawiasty z wyczuwalną nutą alkoholu. Szybko się wchłania, napina i wygładza. Spełniał obietnice producenta przez pierwsze dwa tygodnie użytkowania. Potem zapewne tak odwodnił cerę, że odwdzięczyła się wzmożonym zanieczyszczaniem. Produkt przeciętny, daję trzy gwiazdki, bo krzywdy nie zrobił. Zresztą niewiele jest produktów przeznaczonych do normalizowania cer tłustych, które robią to, co powinny.

Średnio.....

Plusy:
-jak dla mnie ładny zapach, dośc intensywny, dlatego rozumiem,że nie każdemu się podoba.Wydaje mi się,że jednym ze składników jest alkohol..
-opakowanie
-lekka konsystencja

Minusy:
-okropnie wysusza, aż mi skóra schodziła- przyznam że pierwszy raz
-nie zauważyłam zmatowiemia
-wyskoczyło mi po nim kilka krotek.....dlatego już go nie używam od tygodnia...a krostki nie zniknęły :((((

lepiej niż ok :)

jest lżejszy niż emulsja z tej serii. i duuużo lepiej matuje. wcale przy tym nie wysusza. przy dłuższym stosowaniu zdecydowanie poprawia stan skóry i reguluje procesy wydzielania sebum. i jeszczde raz: ten cudowny zapach...

pierwsza depilacja bikini

fajny

Mam mieszaną cerę i bałam się że żel wysuszy suche partie twarzy, ale na szczęście się myliłam. Wogóle nie wysusza, w sekundzie się wchłania. Działa kojąco na moją skórę, ponieważ doskonale chłodzi. używam go już miesiąc i nie widać prawie żadnego ubytku - bardzo wydajny.

Fatalny

Nie polecam osobom o bardzo wrażliwej cerze - żel, co czuć wyraźnie, jest z alkoholem. Nie nawilża, nie matuje za długo. Właściwie bez pudru nie matuje w ogóle. Zaletą jest lekka konsystencja i szybkie wchłanianie. Nie posiada filtrów UV :( Nie reguluje nic a nic. Zużyłam cały słoiczek i nie zauważyłam poprawy, dlatego nie polecam osobom o tłustej cerze. Właściwie to go nikomu nie polecam, zważywszy na wysoką cenę. Żel dostaje dwie ** ponieważ nie wałkuje się po podkładem ;)

Wysusza.

Może i ciutke matuje, ale wysusza skore straszliwie. Stosując go codziennie należy na noc nakładać jakiś odżywczy krem, bo skora jest ściągnięta. Konsystencja przyjemna, łatwo się wchłania, nie pozostawia lepkiej warstwy. Cos mis się wydaje, ze zawiera alkohol, bo zapach jest trochę dziwny...
Myślę, ze ogólnie ta seria nadaje się do bardzo tłustej skory, ja mam mieszana z tendencja do normalnej i ta seria nie sprawdziła się za bardzo.
Ogólnie mam mieszane uczucia jeśli chodzi o YR i myślę, ze ich poziom nie jest zadawalający..

całkiem, całkiem

Krem jest dość lekki, szybko się wchłania. Zapach przyjemny. Niestety matuje tylko na chwilę, później buzia strasznie się świeci. Dlatego używałam go tylko w domu; ograniczenia sebum nie zauważyłam. Na pewno mi nie wysuszył skóry, wręcz przeciwnie- myślę, że dobrze nawilżał....

Moglby byc lepszy

Kupilam - bo byl po promocyjnej cenie. Niestety zawiodlam sie. Panie w sklepie tak strasznie go chwalily... Jedna gwiazdka za to ze jest lekki, druga - ze dobrze sie wchlanie. I tyle. Nie redukuje nadmiaru sebum, wrecz odwrotnie, do tego bardzo nieladnie pachnie. A skusilam sie jeszcze na tonik i zel do mycia twarzy :( . P.S. Pani kosmetolog, u ktorej sie leczylam odradzila mi uzywania kosmetykow YR...

bardzo dobry

Naprawdę jest skuteczny. :)Oczywiście przy regularnym i dłuższym stosowaniu.Reguluje wydzielanie sebum, nawilża, nie podrażnia.Jest lekki, dobrze się wchłania i jest bardzo wydajny.

z alkoholem :(

Żel jest bardzo wydajny, to fakt. Niestety w rzeczywistości nie jest tak przezroczysty jak na fotografiach, ale to drobiazg - wiadomo, że na fotkach wszystko się upiększa. Największą wadą żelu jest jednak to, że zupełnie nie spełnia on swojej roli - przynajmniej na mojej buzi. W swoim składzie zawiera alkohol, który powoduje, że moja twarz wydziela sebum z maksymalnie zwielokrotnioną szybkością, a miało być przecież odwrotnie :( Tak więc matowienie to abstrakcja, ponadto żel wysusza skórę, a to już w ogóle nie do przyjęcia. Zawiodłam się.

nie polecam

Na poczatku bylam z niego zadowolona. Teraz jednakze zmienilam zdanie. Po dluzszym czasie uzywania tego zelu mialam przesuszona buzie, a sebum wydzielalo sie jeszcze wiecej.

bardzo dobry

Niezwykle wydajny - niewielka ilośc wystarcza na pokrycie produktem całej twarzy. Bezzapachowy, delikatny, relaksujący ale przede wszystkim - matujący. Warto się skusić.