For Men Shave Cream

For Men Shave Cream

Krem do golenia "The Body Shop" zmiękcza zarost i nawilża cerę. Krem wyprodukowany na bazie kokosa, zawiera dodatkowo olej sezamowy zwiększający śliskość skóry.

Bardzo dobry!

Bardzo lubię golić się przy pomocy kremu do golenia (najlepiej pod prysznicem :) ) Niewielką ilość kremu trzeba rozsmarować dłońmi na twarzy (długo masować - im dłużej tym lepiej), poczekać trochę aż zarost nieco zmięknie (bez obawy, krem nie zasycha) i golimy!

Golenie z kremem to dla mnie przyjemność - skóra jest śliska, nie mam tego paskudnego uczucia maszynki "trącej" o policzki. Tu warto dodać, że krem BodyShopu chwali się olejkiem sezamowym w składzie - może "gładkie" golenie to zasługa tego olejku?

Minusem kremu może być jego zapach - dość ostry, klasyczny. Nie wszyscy muszą go lubić (mnie nie przeszkadzał). W sumie jak się teraz zastanawiam, to chyba tylko z ciekawości poznania czegoś nowego nie kupiłem sobie trzeciego opakowania.

(edit) No dobra. Kupiłem sobie kolejne opakowanie. Ten krem jest jednak jak Coca Cola, czyli "to jest to".

(edit #2) A niech to. Kupiłem kolejną tubkę...

Słowem - świetny krem do golenia.

ilość zużytych opakowań: 5