Aqua-D, Soin Anti-Age Pro-D Actif (krem nawilżająco - przeciwzmarszczkowy z wit. D)

Witamina D, jako jedyna wytwarzana w skórze pod wpływem promieni słonecznych, odgrywa ogromną rolę w utrzymaniu młodego wyglądu. Niedobór słońca zimą, wiek, stres, zmęczenie, diety odchudzające powodują spadek poziomu wit. D. Skóra traci blask, staje się blada i odwodniona. AQUA-D działa jak zastrzyk energii. Przywraca skórze blask i świeżość. Nawilża. Witamina D wykazuje właściwości odmładzające i regenerujące skórę. Sprzyja powstawaniu trwałej i równomiernej opalenizny. Tworzy w skórze rezerwę wit. D, wykorzystywaną w okresach niedoboru światła słonecznego.

Lekki krem-żel do stosowania przez cały rok, na dzień.

Na opakowaniu stoi "dla kobiet po 30 roku życia", ale nie mamy tu takiej kategorii. :) Myślę, że idealnie nada się właśnie dla 25+, bo wiadomo, że "lepiej zapobiegać niż leczyć". ;)

Bardzo dobry

KUpiłam ten krem bardzo niespodziewanie i bez planu. Mam, a raczej miałam skórę odwodnioną/suchą dlatego wybrałam wersję kremową, a nie żelową.
Stosowałam i nadal stosuję go na dzień i na noc. Pod makijaż sprawdza się bardzo dobrze. Krem szyko doprowadził moją skórę do równowagi. Po niecałym miesiącu stosowania już nie mam przesuszonej skóry. Raczej zrobiła mi się mieszana.
Mam jeszcze jedno pudełeczko w zapasie, bo krem jest wycofywany przez Lieraca. Szkoda, że tak późno go odkryłam.
Generalnie jestem bardzo zadowlona. Krem się super wchłania, nie pozostawia tłustych warstw, świetnie nawilża i odżywia skórę. Cera jest świetlista. Nie robią mi się stany zapalne jak poprzednio (szczególnie przed okresem miałam mega wysyp). Naprawdę bardzo sobie chwalę :)
Gdyby nadal miał być w sprzedaży to na 100% bym kupowała.
Jednak nie polecam osobom z typową mieszaną skórą (ja mimo aktualnie mieszanej, skłonności do odwodnienia się nie pozbęde więc u mnie "gra")

Używam tego produktu od: ok. miesiąca

zadawalający

Po zużyciu ok połowy słoiczka można zauważyć plusy:

Cera jest odświerzona i choć po przemywaniu twarzy tonnikiem można zauważyć barwnik, którego być tam nie powinno, to ładne nawilżenie i uczucie konfortu rekompensuje ten defekt.
Innymi slowy mazidełko owo jest całkiem przyzwoite i przyjemne w stotowaniu choć nie zachwyca.

Producent nie obiecuje cudów i generalnie opis kosmetyku na ulotce pokrywa się z rezultatami.
Jednak to nie produkt dla mnie.

Bardzo dobry

Jak na razie najlepszy, dlatego daję 5 gwaizdek, być moze są lepsze kremy, ale zapewne i cena jest wtedy sporo wyższa.
Mam cerę normalną, z tendencją do odwodnienia na policzkach, ale takze do wyprysków po bardzo cięzkich specyfikach. Kupiłam wersję do cery suchej, stosuję pdo makijaż i jest OK.
Juz po ierwszym użyciu moja cera wyglądała lepiej w WIDOCZNY sposób, teraz się przyzwyczaiłam i już nie widzę efektów ale pamiętam, że po pierwszych 3 dniach nawet mój chłopak widział róznicę.
Posiadam równiez lekki krem koloryzujący, którego używam gdy nie potzrebuję cięzkiego fluidu - nie maskuje niedoskonałosci i nie jest bardzo trwały, ale przez 3-4 godziny wyglada bardzo swieżo, stapia się z cerą.
Polecam obydwa.Używam tego produktu od:5 miesięcy

depilacja zalety

oj nieeeeee

mam wersje do cery mieszanej,czyli lekki krem-zel.po zastososowaniu lekko sie rozczarowalam...a mianowiecie zapach strasznie mnie draznil,krem szybko sie wchlonal,ale potem zaczal walkowac sie na buzi(blee) i caly czas czulam ten intensywny zapach.moim zdaniem lepiej nadaje sie w porze letniej.pozatym niewart swojej ceny ok.100 zl.znam tansze i lepsze,dobrze ze go dostalam...

Świetny

Mimo, że mam cerę mieszaną kupiłam krem w wersji dla cery suchej z myślą o stosowaniu go na noc.
Muszę przyznać, że produkt spełnia obietnice producenta :) Rano skóra jest dobrze odżywiona, napięta, bez podrażnień i przesuszeń.
Dodatkowym atutem jest to, że mimo bogatej konsystencji z powodzeniem
mogę używać tego kremu również na dzień. Szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu. Przyjemnie pachnie, jest po prostu
komfortowy w stosowaniu, wydajny. Jednym słowem świetny produkt :)
Dodam tylko, że prócz wersji w słoiczku do skóry suchej lub mieszanej/normalnej jest też wersja tonująca w tubce - 2 odcienie, dla jasnek i ciemnej karnacji.