Ogórek & limonka, Maseczka oczyszczająca

Ogórek & limonka, Maseczka oczyszczająca

Maseczka głęboko oczyszczająca działa przeciwbakteryjnie, ściąga rozszerzone pory, zapobiega powstawaniu zaskórników i wyprysków oraz skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia i nadmiar sebum. Dzięki ekstraktom z ogórka i limonki pielęgnuje cerę mieszaną z tendencją do miejscowego przetłuszczania się. Rewitalizuje skórę, przywracając jej zdrowy, matowy wygląd.
Bioaktywne składniki czynne:
- ekstrakt ze świeżego ogórka i limonki: bogate w mikropierwiastki, witaminy A i C, flawonoidy, działają lekko ściągająco i rozjaśniająco, łagodzą, nawilżają i matują
- glinka zielona: remineralizuje, dezynfekuje, wchłania szkodliwe substancje z powierzchni skóry
- kompleks normalizujący: Triclosan, cynk, aktywne seboregulatory

Neutralna

Kupiłam tak spontanicznie, nałożyłam, siedzę i przeglądam KWC. Patrzę na te opinie, serce wali jak szalone, Boże.. pieczenie? opuchlizna? rozjaśnianie?
mam ciemniejszą karnację, nie chcę być blada od tego. Po 8 minutach zmyłam. Brak podraznień, braz zaczerwienia, trochę piekło gdy ją miałam. Trochę oczyściła, zmatowała, może troszeńke są mniejsze zaskórniki. Mniej widoczne raczej. I leciuteńkie rozjaśnienie. Uff. Ładny zapach, jednakże to nie to czego oczekuję.

Używam tego produktu od: pierwszy raz
Ilość zużytych opakowań: pół jednego

Piecze

Nie oceniłabym tej maseczki źle, gdyby nie fakt, że podczas stosowania potwornie piecze mnie skóra (o ile lekkie pieczenie przy pierwszej maseczce było znośne, tak drugą zmyłam po minucie). Nie zamyka porów.
Jedynymi plusami są ładny zapach i rozjaśnienie skóry.

Używam tego produktu od: 1 użycie

Dobra dla cer mieszanych.

Mam cerę mieszaną .Robię najpierw peeling,maseczka ogórek i limonkapotem tonik i krem.
-lekko ściąga
-czuć działanie antybakteryjne
-rozjaśnia
-zamyka pory
-ładnie pachnie
-dobrze się zmywa
-nie kruszy się przy wysychaniu
-saszetka wystarcza na 1 lub2 razy

Używam tego produktu od:tyg.

Manicure - velvet nails

porażka.

Moja cera nie jest jakoś specjalnie wrażliwa, ale to co ta maseczka zrobiła z moją twarzą to istny koszmar!
Glinka, ogórek, limonka.. mm.. brzmi świetnie. Rzeczywistość jednak troszkę inna. Jak już wspominały poprzedniczki - po nałożeniu dosłownie pali! Okropne pieczenie, nie do zniesienia... nie wytrzymałam przepisowych 10 minut. Biegiem do łazienki i zmywać! Najgorsze paskudztwo z jakim sie do tej pory spotkałam.

Polecam? - Zdecydowanie nie!Używam tego produktu od: wczoraj

nie, nie, nie

Nie wiem jakie efekty pozytywne daje ta maseczka bo ja żadnych nie zauważyłam. Dosłownie żadnych a już na pewno nie ma mowy o żadnym oczyszczaniu. W życiu nie miałam tak słabej maseczki, po rożnych "cudach " maseczkowych może zachwycona nie byłam ale kilka godzin po przynajmniej było widać, że robiłam sobie maseczkę ale w tym przypadku niestety nie...No chyba że liczyć wypryski i błyskawiczne przetłuszczenie się cery po użyciu tej maseczki. Naprawdę nie jestem wybredna rzadko daje tak niskie recenzje ale w tym przypadku nigdy więcej...

Używam tego produktu od:2 miesiące temu

Bardzo dobra

Ponieważ jestem świeżo po zmyciu maseczki , edytuje tą wcześniejszą recenzję i napisze moje świeże odczucia :) .

Maseczka bardzo ładnie pachnie. To taki zapach ogórkowy , ma ładny kolor (mój ulubiony-zielony) i fajną konsystencję. Jedna saszedka starcza na 2 użycia. Dobrze się zmywa , nie przywiera do twarzy. Bardzo dobrze matuję oraz zmiejsza widoczność zaskórników.
Co do wyprysków to nie zauważam zmiany.
Skóra staje się gładka i odświeżona.
Jednym minusem zauważalnym jest to iż maseczka ściąga skórę.

Polecam!

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań: 1,5 saszetki ( zostało mi jeszcze pół na drugie użycie )

tania i dobra!

Gdy ją kupowałam nie byłam do niej zbytnio przekonana, ale efekt mnie nieoczekiwanie mile zaskoczył - naprawdę dpobrze oczyszcza i do tego rozjaśnia skórę (polecam tym osobom, których skóra jest szara, zmęczona, pozbawiona blasku....natomiast u osób o bardzo jasnej karnacji może dać efekt trupiobladości) Używam tego produktu od: 4 miesiące

Za ta cenę - świetna

Zawsze mam problem z maskami : Mam sucha skórę ale mam troche wyprysków i zaskórników także bez oczyszczania sie nie obędzie , jednoczesnie muszę uważac żeby twarzy jeszcze bardziej nie przesuszyc .

Ta maseczka bardzo dobrze oczyszcza zaskórniki , zamu\yka pory . Szczególnego szczypania nie zauważyłam , raczej lekkie ciepło na poczatku i tyle . Mogłaby bardziej działać na wypryski ale jest naprawdę ok . Polecam nie tylko cerom mieszanym , daje 4 bo może znajde coś jeszcze lepszego .

?wietna maseczka

Nie mam jej nic do zarzucenia. Ma ?adny zapach limonki, jest przyjemna w stosowaniu. Na pocz?tku lekko szczypie, ale to szybko mija. Po zmyciu skóra jest lekko zaczerwieniona, ale to te? szybko mija. Cera pozostaje ?adna i troch? rozja?niona.
Jedna saszetka starczy?a mi na 3 razy.

U?ywam tego produktu od: ...
Ilo?? zu?ytych opakowa?: 1

dla mnie najlepsza

jestem zachwycona maseczką, nareszcie trafiłam na produkt, który spełnił moje oczekiwania, ponieważ dokładnie oczyszcza pory i w widoczny sposoób je zwęża. Mam jasną karnację, lecz jakiegoś znaczącego rozjaśnienia nie zauważyłam, natomiast cera nabrała zdrowego, równomiernego kolorytu, jest czyściutka i gładziutka. Wkońcu mogę się cieszyć widokiem ładniej buzi:)
Mam tłustą przesuszoną skórę i ta maseczka mnie nie podrażnia, nie szczypie (trochę pieczępo użyciu toniku ale to dla tego że używam z alkoholem), nie spływa z twarzy, łatwo się zmywa, lekko tężeje, ale nie na kamień, likwiduje przykre niespodzianki, zmniejsza zaczerwienienie wywołane pryszczami, zapach neutralny, kolor zielony, nie ściąga skóry po zmyciu, skóra jest miękka i czuje się tzw. komfortowo". Każde kolejne użycie tej maseczki coraz lepiej wpływa na stan mojej cery.
Jedna próbka starczyła mi na 3 aplikacje, ponieważ kładę dość grubą warstwę na twarz, z tego względu że nie lubię długo trzymać kosmetyków w otwartym opakowaniu. Maseczka jest super i na długo u mnie zagości.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: jedna próbka i będą kolejne

raz na jakiś czas warto :)

stosuję tą maseczkę od czasu do czasu, na zmianę z oczyszczająco rozgrzewającą st. ives. a nakładam wtedy gdy zaskórników robi sie za dużo i chce się ich pozbyć za wszelka cenę :) tylko wtedy :) bo mimo tego że działa i dobrze oczyszcza to jednak ponosi się czasem wysokie koszty tego oczyszczania... strasznie szczypie i to żaden relaks i luksus leżeć z tym na twarzy...prędzej już z jakimś drewienkiem między zębami zeby sie od tego nie wściec :) czasem podrażnia i skóra jest dość długo zaczerwieniona w co wrażliwszych miejscach... ja chyba masochistką jestem że jej używam :) ale czego sie nie robi dla ładnej, czystej cery...? no i wychodze z założenia że jak nic nie czuję czy szczypania czy ciepełka czy czegoś tam jeszcze innego to nie działa. ta jest trochę przegięta i działa za bardzo :)

Używam tego produktu od: dość dawna
Ilość zużytych opakowań: raz na jakiś czas

Mieszane uczucia...

Maseczka dobrze oczyszczala, rozjasniala i wygladzala tlusta w strefie T skore, moje czolo bylo szczegolnie z niej zadowolone... Zachecona pozytywnymi efektami nalozylam w obrebie policzkow, ktore, od czasu do czasu, tez porzadnie oczyszczam. Po paru uzyciach-OMG!- moja skora zrobila sie tam zgrubiala i podrazniona... Czolko tez za bardzo sie wysuszylo. Musialam szybko interweniowac i dzieki Wizazowi interwencja ta byla skuteczna...:D
Tego typu maseczki to jednak nic dobrego :rolleyes:

Odradzam i jeszcze raz odradzam wrazliwcom, w przeciwnym wypadku narobicie sobie klopotow! Używalam tego produktu : 2 miechy temu ;)
Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki