Fluide Matifiant (Matująca, beztłuszczowa emulsja do cery tłustej i mieszanej)

Fluide Matifiant (Matująca, beztłuszczowa emulsja do cery tłustej i mieszanej)

Lekka, beztłuszczowa emulsja na dzień, do cery tłustej i mieszanej. Stanowi bardzo dobrą bazę pod makijaż. Matuje i reguluje wydzielanie sebum. Zawiera bogaty zestaw składników nawilżających, ochronnych (w tym filtry UV) i ujędrniająco-regenerujących.

na dzień
matujące, nawilżające, ochronne
emulsja
w tubce
Struktura
lekkie
<50ml

Nie jest zły, ale nie ma sensacji

Standardowy krem matujący - nie podrażnia, jest delikatny, ale skóra dość szybko się po nim świeciła porównując z kremami z tej samej półki cenowej.

Dość drogi.

Używam tego produktu od: 2013 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 pełne opakowanie

najlepszy

Jest to najlepszy krem jaki stosowałam na dzień!!!!!!!!
Cere mam mieszaną więc dobranie odpowiedniego kremu nie jest wcale takie łatwe a jeszcze by sięchciało żeby dobrze leżał na min podkład.
Tu jest szystko czego potrzebuje.
Nawilża skórę wchłaniając się przy tym do matu.
Twarz wyglada jak marzenie .
Pięknie i delikatnie pachnie.
Współgra z każdym podkładem.
Nie zapycha, jest niezwykle lekki.
Brdzo wydajny , wystarczy odrobina.
cudowny krem.

BUŹKA JAK MARZENIE :-)

Bardzo miłe zaskoczenie!! Przy mojej MEGAtłustej, a jednocześnie odwodnionej cerze nie spodziewałam się cudów,a tu TAAAAKA niespodzianka! Fluid matuje na długo, skutecznie nawilża i poprawia stan skóry z dnia na dzień, a na dodatek ślicznie i nienachalnie pachnie. Dobrze, że kupiłam salon size, bo mojemu mężowi też bardzo przypadł do gustu ;-)

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Dieta na trądzik

DŁUUUGOTRWAŁY MAT :)

Co do zapachu nie zgodzę się - ja bardzo go lubię:). To co mnie zaskoczyło w tym kremiku to niesamowity, długotrwały mat. W zasadzie już w ciągu tygodnia skóra po prostu przestała mi się przetłuszczać i zmieniła się z tłustej w normalną. Nie spowodowała przy tym żadnego wysuszenia skóry :) ! Skóra jest ładnie nawilżona i ujędrniona (choć nie mam jeszcze problemów ze zmarszczkami;)). Krem stanowi dobrą bazę pod makijaż, jest wydajny, pory są mniej widoczne.

Nie daje pięciu gwiazdek, bo uważam, że krem za takie pieniądze powinien zniszczyć moje wszystkie niedoskonałości, a taki cud się jeszcze niestety nie dokonał;).

POLECAM zwłaszcza dla mieszanych i tłustych cer, to niesamowite, że krem tak reguluje wydzielanie sebum, nie wysuszając skóry:).Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego 200 ml:)

Hmmmm...

Mam problem z oceną tego kosmetyku, bo z jednej strony uważam, że to perełka dla trzydziestoletnich posiadaczek tłustych cer, a z drugiej więcej go nie kupię ... no chyba, że firma zmieni formułę.

Sam preparat jest taki, jak lubię: miła i lekka, jogurtowa konsystencja półpłynnej emulsji, która szybko wnika w skórę. Twarz niemal błyskawicznie staje się matowa i pozostaje taka baaaardzo dłuuuugo. Doskonały jako baza pod makijaż.

Nie jest też tylko "zwykłą" emulsją matującą - ma działanie "długofalowe": już po kilku dniach stosowania zauważyłam, że nie tylko dobrze nawilża - żadnego uczucia "ściągnięcia", co czasem zdarza się gorszym preparatom tego typu - ale i ujędrnia (! :D) skórę.

Niestety, odrzuca mnie od niego obrzydliwy zapach. Mimo, że nie jest to dla mnie najważniejsza cecha kremu, przy tym nie potrafiłam opanować niechęci - to bariera nie do przebicia. Ale tak indywidualne odczucie, jak zapach nie może przecież zaważyć na końcowej ocenie, jeśli komuś nie będzie przeszkadzał - polecam i daję ****.

Plus dla Payota, za pomysłowe opakowanie - niech nikogo nie zwiedzie jego wygląd - ta, z pozoru "zwykła tubka", pod zakrętką kryje wygodną i higieniczną pompkę. Nie jest tani, ale bardzo wydajny.