Gal, Serum pod oczy w kapsułkach żelatynowych twist off

Gal, Serum pod oczy w kapsułkach żelatynowych twist off

Pojemność 48 szt

Kompozycja oleju z nasion wiesiołka i oleju z nasion ogórecznika. Zawarte w nich kwasy linolowe i linolenowe wykazują zdolności regeneracyjne i naprawcze, a witamina E neutralizuje wolne rodniki. Natłuszcza i odżywia okolicę pod oczami, spłyca zmarszczki.

Lubię, ale nie pod oczy

Romans z tym serum zaczęłam w szczycie popularności kosmetyków w żelatynowych kapsułkach. Chyba najładniejszy skład z produktów Gal. Serum nie używam jednak pod oczy, bo od samego powąchania boję się ich reakcji (moje oczy łatwo podrażnić).
Spisuje się jednak jako serum do twarzy (szczególnie po przesuszeniu cery - wakacjach, zbyt agresywnej maseczce oczyszczającej itp.). Porządnie odżywia i krótkotrwale zmniejsza widoczność drobnych zmarszczek mimicznych.
Lubię dodać też kapsułkę do oleju, którym olejuję włosy.

Na plus:
-odżywia, zmniejsza widoczność drobnych zmarszczek mimicznych
-nigdy mnie nie zapchało
-higieniczna forma kapsułek
-fajna cena
-dobre do olejowania włosów (zmiękcza, wygładza)

Na minus:
-śmierdzi

Podsumowując: Sympatyczny produkt, acz zapach zniechęca do używania na tyle mocno, że odejmuję gwiazdkę. Nie dla ludzi z wrażliwym nosem.

Bardzo przyjemne serum do całej twarzy

Serum przypadło mi do gustu- stosuje je na moją bardzo wysuszoną tarczycą i ciążą skórę twarzy, z której chwilami odchodzą suche płatki skóry. Smaruję ampułką twarz i szyję (jedna rybka wystarczy w sam raz). Po tygodniu odczułam ulgę, teraz stosuję codziennie i nic więcej na noc nie nakładam.

Kapsułek jest 48, co przy cenie około 13zł jest mega tanio :)

Jedyne, do czego mogę się przyczepić, to zapach i słaba dostępność w aptekach, ale z zamówieniem nie było problemu.

Używam tego produktu od: 2 tyg

Napewno nie "pod oczy".
Nałożone w okolice oczu migruje i powoduje podrażnienie spojówek. Winię za to mocny, skądinąd przyjemny zapach. Sprawdza się za to jako serum na noc i do ciała. Przyjemny skład, odejmując zapach, który za to uprzyjemnia stosowanie.
Jako lepsze oceniam kapsułki dermogal i allegral.

Glov

za tą cene mogą być:)

Serum to na allegro mozna kupic z przesylką nawet za 15zł, wiec jest to bardzo dobra cena za taka ilosc tym bardziej z ejedna kapsulka starcza na kilka zastosowan. Podkreślę ze mam bardoz wrazliwe oczy wiec serum to w moim przypadku trzeba dozować bardzo delikatnie i w dosc sporej odległosci od gałek ocznych poniewaz niemilosiernie pieka mnie po nim oczy i widze po tym jakby przez mgłe. Gdy nałoze mała ilosc w bezpiecznej odleglosci jest ok.. Delikatnie nawilzaja skóre jest jakby mocniej wygładozna. ja na to serum nakladam krem pod oczy oraz stosuje pod maski algowe i do masazu. Za tą cenę sprawuja sie całkiem nieżle....

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 duze

Podrażnia

Kilka miesięcy temu szukałam sobie jakiegos kosmetyku pod oczy. Przypadkiem w aptece wpadły mi w łapki właśnie te kapsułki. Niestety nie poczytałam wcześniej opinii na KWC i byłam lekko rozczarowana negatywnymi opiniami, ale stwierdziałam co tam, mnie pewnie nie podrażnią. I powiem szczerze używanie szło całkiem nieźle, ładnie nawilżały, wszystko było ok, przez okres około 2 miesięcy używania..Kilka dni temu po porannym makijażu zaczęly swędzieć mnie kąciki oczu i miałam zaczerwienione oczy..Myslałam na poczatku, ze to jeczmien albo inne dziadostwo...Po kilku godzinach spuchła mi cała dola powieka, zrobił się gruby czerwony "wałek", oko czerwone, swędziało i piekło. Naprzemian puchło/klęsło i tak przez 2 dni..Trzeciego dnia opuchlizna zeszła i wtedy znowu zaaplikowałam kapsulke pod oczy i zaczęło się od nowa - pieczenie, swedzenie, zaczerwienienie..Usunełam kosmetyk spod oczu i od razu wszystkie objawy ustąpiły..Winowajca - kapsułki, niestety podrażniły mnie dopiero po jakimś czasie używania, a nie od razu..Daje dwie gwiazdki - za cene i za dobre działanie na inne częsci ciała. Raczej nie kupie ponownie.

Używam tego produktu od: 2-3miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie - w trakcie

specyficzne

Nie mam ostatnio szczęścia do kosmetyków.
To serum pod oczy jest doprawdy zadziwiające.
Po nałożeniu olejku (rybka starcza na całą twarz i szyję) na noc, rano moje oczy wyglądają jak dwie czerwono - fioletowe śliwki. Nigdy nie miałam aż tak spuchniętych powiek. Oczy mega przekrwione. Cóż, nie do końca o to mi chodziło...

Nie zbliżam tego olejku do twarzy, ale smaruję sobie nim ręce i stopy. Dość dobrze natłuszcza, z nawilżaniem gorzej.

Zapach znośny. Plus za cenę.
Może wypróbuję jeszcze jakieś rybki tego producenta, ale tych z pewnością już nie kupię.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jedno - 48 rybek

dobre, ale nie pod oczy - podrażniaja

Kupiłam kilka rodzajów kapsułek GAL, pomarańczowe dermogal, czerwone pod oczy, żółte z Q10 i niebieskawe odżywkę keratynową.

U mnie czerwone nie nadają się do stosowania pod oczy, podrażniają spojówki, starałam się używać ostrożnie, bo dawały niezłe efekty, ale skończyło się zapaleniem spojówek, a kapsułki zużyłam na policzki, szyje i dekolt, gdzie spisały się wyśmienicie, nawet lepiej niż te Q10, bo niezapychały porów.

Dałam ocenę niższą, ze wglądu na oryginalne przeznaczenie, ale pewnie kupię nie raz, bo w takiej cenie nie znalazłam nic lepszego na dekolt i szyję

Nie dzialaja, w dodatku podrazniaja

Na poczatku bylam zadowolona, poniewaz po nalozeniu skora wokol oczu byla bardzo delikatna, wrecz aksamitna w dotyku. \\\\niestety, poza tym serum nic nie robi. Zmarszczek na pewno nie likwiduje, nie zauwazylam nawet jakiegos wiekszego niz zwykle nawilzenia.\\\\W dodatku wyskoczylo mi kilka malych krostek, co nigdy wczesniej nie mialo miejsca.\\\\nMoze dla mlodszych bedzie dobry, mojej skorze nie pomogl, a wrecz zaszkodzil (mam 28 lat)\\\\
Podraznia oczy, piecze.
Cena zapewne kuszaca, produkt baaardzo wydajny, ale po co kupowac cos, co nie dziala?

Bardzo dobrze działa

Jeśli chodzi o działanie serum to jest naprawdę rewelacyjne nawilża i uelastycznia skórę pod oczami, mnie nie podrażnia. Atutami tez jest naturalny skład i niska cena.
Denerwuje mnie że produkt jest w tych kapsułkach bo nie ma szans aby całą kapsułkę zużyć. Ale znalazłam patent, i jak otwieram kapsułkę to jej zawartość przelewam sobie do takiego malutkiego plastikowego pojemniczka i jest super.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Polskie, tanie, dobre

Polska, tania firma produkująca suplementy i kosmetyki. Rybki pod oczy stosuję każdego wieczora, gdyż w dzień zostawiałyby tłusty film, a takowego nie lubię.
Dobijam do trzydziestki i zaczynają mi się tworzyć delikatne zmarszczki mimiczne. Przy regularnym stosowaniu odżywki moja skóra pod oczami jest bardziej napięta i obrzęki (tuż po przebudzeniu) są zdecydowanie mniejsze.
Ogólnie polecam kosmetyk.

Używam tego produktu od: 6 może 7 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Ponieważ ostatnio zachwyciłam się kosmetykami Gal to i skusiłam się na kapsułki pod oczy. Mi nic nie spływa delikatnie nakładam pod oczy i na czołom bo mam je wysuszone pół rybki mi starczy. Spokojnie też po około pół godziny nakładam makijaż i nic mi się nie dzieje. Nie wiem skąd te złe opinie. Fakt, że używam je dopiero od kilku dni ale jak dla mnie są świetne.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie

Warta uwagi

Bardzo skusił mnie fakt, że skład tego serum jest naturalny, więc nie spodziewałam się cudownego zapachu i wspaniałej konsystencji, która najczęściej jest uzyskana przez emulgatory.
Jak dla mnie jak najbardziej spełnia swoje zadanie nawilża skórę pod oczami i nie wiem czy rozjaśnia cienie bo nie mam cieni.
Fakt pod makijaż się nie nadaje dlatego stosuję je tylko na noc.
Ale cena niewielka, w większości naturalny skład, dobrze wpływa na skórę jak dla nie super.

Ilość zużytych opakowań: 2 duże