Kenzo, L`Eau par Kenzo EDT

Kenzo, L`Eau par Kenzo EDT

`Kenzo L`Eau par Kenzo` manuje spokojem i świeżością, pozostawia trwały ślad pełen zmysłowości.
Mrożona mięta przydaje kompozycji przejrzystości i głębi, kwiat lotosu - czystości, a subtelny akcent różowego pieprzu zmysłowo wzmacnia te nuty.
Strumień zapachu `Kenzo L`Eau par Kenzo` czerpie z hojności przyrody, chłonąc różnorodne jej zapachy. Płynie w nim woń kwiatów, owoców i liści. Kenzo uchwycił tę nasyconą kolorami natury wodę, która niecierpliwie czeka na zmysłowe spotkanie z ciałem.
Zapach stworzony przez Oliviera Crespa w 1996 roku.
Zapach dla młodej kobiety ceniącej prostotę i świeżość.

Kategoria: wodno - kwiatowa

Nuty zapachowe: mroźna mięta wodna, lilia wodna, niebieski cedr, wanilia, wodny jaśmin

50 - 100ml, <50ml
Rekomendacja
na dzień, na wieczór

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Na lato

Zapach na lato, delikatny i świeży. Na dzień
to idealne perfumy- nie powodują odruchu duszenia wśród ludzi, nie zmieniają drastycznie swoich nurtów zapachowych. Utrzymujący się całkiem długo. Klasyczna, prosta, a zarazem elegancka butelka. To mój drugi zapach kenzo i będę testować następne perfumy tej firmy.

Używa produktu od: próbka

Świeżość, wiatr, bryza...

Sukcesywnie zamawiam próbki perfum w poszukiwaniu zapachowych perełek. A że na 30. urodziny dostałam od faceta mój wymarzony opalizujący i jedyny w swoim rodzaju zegarek od KENZO, postanwiłam sprawdzić też zapachy tego pana. Na pierwszy ogień poszedł właśnie Leau par Kenzo Pour Femme. Idealny zapach na wiosnę. Jest świeży i zwiewny, ma w sobie coś kwiatowego. Zielony pieprz, lilia wodna, mandarynka, różowy pieprz, brzoskwinia, ale potem i coś cięższego - cedr i piżmo dają razem połączenie przywodzące na myśl...jak dla nie ocean. Piękne. Na pewno kupię flakon, jeszcze te wiosny.

cudo :)

Posiadałam różne zapachy,mocne,lekkie ,owocowe ,kwiatowe i inne ,mówi się że każdy perfum inaczej pachnie na każdym ciele,inaczej też będzie pachniał na brunetce czy blondynce ,dla mnie jest idealny :) ten dostałam od mojego narzeczonego na święta .Kiedy już go odpakowałam powiedzial mi "podoba Ci się chociaż" i powiedziałam mu "takie to ja uwielbiam " jest mega świeży ,delikatny,subtelny ,lubię gdy czuję go na kazdym szalu czy swetrze :) Narzeczony mi mówił,że jak był chłopcem to pamietał że widział go często w gazecie ,ten kwiat lilii mu utkwił w pamięci i dlatego go kupił ,mi ten zapach będzie zawsze go przypominał :) senstyment po nim pozostanie na pewno ,daltego często będę go chciała mieć :) jestem tego pewna :)

najpiękniejsze

Najpiękniejsze perfumy jakie istnieją. Słodkie, niesamowicie kobiece i zmysłowe, bardzo podobają się mężczyznom. Zakochałam się w nich bez pamięci kiedy miałam 15 lat i przez kolejnych 20 nie znalazłam piękniejszych. Dziwią mnie opinie o ich kiepskiej trwałości, u mnie trzymają się bardzo długo, zwłaszcza na włosach i ubraniu. Są słodkie, a jednocześnie bardzo świeże, nietuzinkowe, nie istnieje żaden zapach zbliżony do tego. Baśniowe i cudowne, lekkie, a jednocześnie charakterystyczne i zwracające uwagę. Stworzone z myślą o lecie, ale ja używam ich cały rok. Mam wrażenie, że w niskiej temperaturze wybijają się inne nuty, chyba zwiększają uczucie chłodu, ale i tak je uwielbiam, nawet bardziej niż latem. Nie pojmuję opinii, że mają męską nutę, czy że są "unisex", dla mnie są kwintesencją kobiecości. Chyba najdobitniej świadczy to o fakcie, że na każdej skórze każde perfumy pachną inaczej. I o tym, że L'eau par Kenzo albo się kocha albo nienawidzi. Sama wielokrotnie próbowałam przekonać się do innych zapachów i wiele z nich mi się podoba, ale i tak wracam i będę wracać do Kenzo, który zawsze pozostanie dla mnie wyjątkowy i niepowtarzalny.

mój numer jeden

Używam ich od 15 lat - są świeże idealne na dzień ( używam ich cały rok), zawsze mi poprawiają nastrój, nienamolne. Zawsze zbyt słodkie perfumy mnie odrzucały. Te poza trwałością bo czy kupione w sephorze czy w internecie są tak samo ulotne. Ale to może kwestia tego, że po latach używania są jakby częścią mnie. Tak samo mi się podobały jak miałam 16 lat teraz gdy mam 31. Myślę, że już zawsze będą dla mnie wyjątkowe. Oczywiście jak ktoś chce pachnieć na 50 metrów i czuć je przez cały dzień. To nie są perfumy dla ciebie. To są perfumy które używa się dla siebie, a nie dla innych.

Dobre na lato i do biura

Jak dla mnie to typowe perfumy do noszenia w środowisku korporacyjnym lub na upalne dni. Bardzo lekkie, świeże, nienachalne i delikatne. Jestem zwolenniczką bardziej kobiecych i zmysłowych zapachów więc ten nie jest moim faworytem. Dla mnie to taki unisex. Niezbyt komplementogenne. Nie kupię ponownie.

Jeden z moich ulubionych

Uwielbiam ten zapach o każdej porze roku. Nie lubię ciężkich zapachów. Kenzo jest dla mnie połączeniem świeżości i lekkości. Czuć go delikatnie ale go czuć. Jedyne zastrzeżenie mam do atomizera który czasem zbyt delikatnie psika.

Wodno-pieprzowy na imprezy firmowe latem

Ulubiony wodny zapach. Nie lubię innych wodnych zapachów, ale ten jest interesujący ze względu na nutę pieprzu. Ze względu na męską nutę polecam na piątkowe imprezy firmowe dla typowych "kobiet w spodniach" na gorące dni.

Delikatność

tytuł recenzji odnosi się do nuty zapachowej jak i niestety trwałości
idealny na lato wodny/kwiatowy/zmysłowy ale nie ciężki
niestety tak do godziny max wyczuwalny
używam jak jestem w domu - trudno dźwigać w torebce flakon 100ml z ciężkiego szkła
a szkoda mogło być tak pięknie

Tak ładne jak ulotne

Bardzo lubię te perfumy, jednakże uważam, że powinny być bardziej trwałe, cena jest wysoka, więc tym bardziej oczekuję wysokiej jakości. Już po pół godziny ich intensywność znacznie spada, może nie do poziomu zero, ale naprawdę - czuć niewiele i to dopiero po sporym &quot;wwąchaniu się&quot;. Ponawianie aplikacji co pół godziny wpływa bardzo negatywnie na ich wydajność, tak więc ostatecznie to bardzo droga zabawa.
Sam zapach jest przepiękny, taki wodnisty, krystaliczny, czysty, ale przełamany wyraźną słodkawą nutą. Taki wodospad otoczony ogrodem pięknych i kolorowych kwiatów, które nijak nie odbierają mu szlachetności. Moje skojarzenia wędrują także w stronę lodowca i równie lodowych cukierków Ice.
Czuję miętę, lilię wodną, cedr, wodny jaśmin, na samo zwieńczenie nutkę wanilii.

Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego flakonu

cudowny zapach

Strasznie podoba mi się zapach jest taki wodny, delikatny, świeży..... bajkowy, niestety odejmuję jedną gwiazdę za trwałość - bo na mojej skórze szybko się.....ulatnia, muszę częściej ich używać :(
Może firma stworzy kiedyś intensywniejszą wersję tej moim zdaniem pięknej kompozycji zapachowej :)

Używam tego produktu od: 07.2014
Ilość zużytych opakowań: 2 flakony po 100 ml

Fantastyczny ciepły świeżak

Zapach jest świeży ale w ciekawy sposób otulający, ciepły i mocny. Jest świetną opcją na lato, ale jeszcze bardziej odpowiada mi w chłodniejsze dni.
Utrzymuje się cały dzień, zarówno na skórze jak i na ubraniu.
Nie jest drogi, a przy tym bardzo wydajny.

Na chwilę obecną jest to mój ulubiony zapach, ktory mogę polecić każdemu :)