Cera Naczynkowa, Krem uszczelniający naczynia krwionośne (do cery suchej i normalnej)

Delikatny krem uszczelniający naczynia krwionośne do cery suchej i normalnej, skóry naczynkowej, skłonnej do rumienia i zaczerwień bez ograniczeń wieku, na dzień i na noc. Produkt zawiera Fito-capillaries Complex, zapewniający ogólną poprawę kondycji skóry, zwiększa jej odporność na zmęczenie i stres, a jednocześnie zmniejsza widoczność naczynek. Fito-capillaries Complex to bogata kompozycja aktywnych składników pochodzenia roślinnego, zawierająca w swym składzie m.in. taniny, flawnoidy, rutynę oraz witaminę C. Formuła kremu została uzupełniona o komplet witamin E i F oraz olejki roślinne ze słodkiego migdała i krokosza bawarskiego, które uzupełniają i regenerują barierę lipidową naskórka zwiększając tym samym nawilżenie skóry. Krem wspomaga leczenie skóry naczynkowej, przy profilaktycznym stosowaniu skutecznie wzmacnia naczynia krwionośne i zapobiega powstawaniu tzw. "pajączków". Produkt jest dobrze tolerowany przez skórę wrażliwą. Krem zawiera filtry UVA/UVB - chroniące skórę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

17 zł / 50 ml

Lubimy się

Zawszw do niego wracam może nie pomógł moim naczynkom ale ma inne plusy:
+ nawilża, odżywia, nadaje się na zimę i pod makijaż
+ nie zatyka porów
+ nie uczula
+ wydajny
+ eleganckie opakowanie
+ neutralny zapach
Minusem jest to że nie pomaga na naczynka, może je troszeczke wzmacnia ale nie zauważyłam aby widoczne już naczynka się pomniejszyły.

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

mi odpowiada

Lekki, szybko się wchłania, dobrze nawilża twarz, nie jest zbyt tłusty. Na moją twarz podziałał bardzo dobrze, rzeczywiście cudów jeżeli chodzi o naczynka nie zdziałała, ale też na to nie liczyłam

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1, 50 ml

Rewelacja!!! Mój KWC<3

Dla mojej suchej, alergicznej i wymagającej cery ten krem jest ideałem. Wg mnie działa tak, jak zapewnia jego producent. Przy regularnym stosowaniu wyrażnie redukuje zaczerwienienia. Poza tym od razu po aplikacji cera staje się piękniejsza, zadbana, wygładzona i wyjątkowo miękka. Jest treściwy i wydajny! Plusem też jest bardzo atrakcyjna cena i szklane ( a nie plastikowe) opakowanie;-)

Używam tego produktu od: zamiennie z innymi od kilku lat
Ilość zużytych opakowań: mniej więcej 4

Well 01

Bez rewelacji

Krem nie spełnił moich oczekiwań.

<b>Zalety:</b>
- gęsta konsystencja,
- jako tako nawilżał i natłuszczał,

<b>Wady:</b>
- podrażniał,
- nie wpływał korzystnie na naczynka, ale też nie szkodził,
- zapach.

Używam tego produktu od: styczeń 2010

nie sprawdził się

Nie lubiłam stosować tego kremu, chociaż nie miał jakiś wybitnych wad i nie był złym kremem. Po prostu jakoś tak nie miałam do niego przekonania.
Średnio bardzo nawilżał, mimo, że był przeznaczony do skóry suchej. krem przeznaczony do skóry tłustej robił to lepiej.
Nie wpływał jakoś na stan naczynek krwionośnych. Zupełnie.
Trochę ściągał skórę, zwłaszcza na policzkach.
Na pewno nie wrócę do niego.

Używam tego produktu od: używałam ok.3 miesiące

Dobry krem

Jestem zachwycona kremami produkowanymi przez Dax Cosmetics. Nie rozumiem negatywnych lub neutralnych opinii na temat tego kremu? Przede wszystkim krem jest dostepny prawie w każdej drogerii, ma lekką, przyjemna konsystencje,szybko sie wchłania, pozostawia powłokę ochronną na twarzy.
Jeżeli ktos ma problemy z naczynkami to prosze lepiej dbać o cerę i częsciej chodzić do kosmetyczki bo zadej krem cudów nie zdziała. Najpierw nalezy zacząc od siebie!

Używam tego produktu od: od2 lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: może 6

średno na jeża

wg mnie krem ten jest średni..nie jest najgorszy, ale piać z zachwytu nad nim nie będę ;p

plusy
- cena
-dostępność
-nie ma silnego zapachu
-raczej nei szkodzi-dobrze sprawdza się jako krem na dekolt i szyje niz na twarz, i ja proponuję tak go używac
- długość użytkowania raczej podobna jak przy wszystkich innych podobnych kremach- nei kończy się szybko, chociaż ja marzę żeby już w końcu zużyć go całego

minusy
jest ich sporo

-krem sie niemiłosiernie WAŁKUJE
-wałkuje się przy nakładaniu bazy pod makijaż czy fluidu- więc rano odpada
- jest za mało nawilżający żeby go stosować wieczorem
-po dostaniu się maleńkiej ilości do oka SZCZYPIE NIEMIŁOSIERNIE
-opakowanie- całkiem fajne ale szklane, a wiadomo że w trakcie transportu, i nawet niewinnego upadku może się stłuc

czy polecam ??? ... raczej nie ale można wypróbować , a nóż komuś przypadnie do gustu i będzie jego KWC ;)

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Żadnych efektów

Na wstępie napiszę, że walczę z naczynkami na udach, a nie na twarzy. Balsam Pharmaceris na pajączki jest już niedostępny, więc postanowiłam wypróbować na udach trzy polskie kremy do cery naczynkowej - Dax, Soraya i Ziaja Med. Niestety Dax Perfecta okazała się najsłabsza w tym zestawieniu. Krem ciężko się wchłania i zostawia nieprzyjemny tłusty film. Nawilżenie jest niewystarczające dla suchej skóry. Co najważniejsze, nie zauważyłam żadnego działania na naczynka. Nie stały się mniej czerwone.
Używam tego produktu od: używałam kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 słoiczek

Dobry na jesień

Zalety:
- doskonale nawilża
- bardzo wydajny
- jako, ze nawilża to i naczynka są trochę mniejsze
- wydaje mi sie, ze po dłuższym stosowaniu delikatnie obkurcza naczynka
- nie jest drogi
- jesienią jest idealny!

Wady:
-latem jest za tłusty
-łatwo rozbić słoiczek ;)

Ilość zużytych opakowań: 1,5

swietny

Mam bardzo wrazliwa cere i bardzo dlugo szukalam kremu odpowiedniego dla mojej cery niestety wszystkie mnie zawiodly lacznie z tymi przeznaczonymi specjalnie do cery wrazliwej sklonnej do podraznien,az tu moj chlopak kupil mi ten kremik.Bylam nastawiona raczej negatywnie ale sie zdziwilam bo krem okazal sie rewelacyjny nie uczula nie podraznia cera mi sie poprawila rano wstaje nie mam zaczerwienionej skory!!!!polecam jest doskonaly!!!!

Używam tego produktu od:miesiaca

nie jest zły

Krem niezły: przyjemny zapach, fajnie nie nakłada. Stosowałam i na noc i na dzień, pod makijaż. Szybko sie wchłaniał i buzia nie przypominała maski. Natomiast co do dzialania na naczynka, trudno cokolwiek powiedzieć. Rumieńców jakby mniej, ale to moze tylko sugestia...
Ogólnie byłam zadowolona, za tak przystepną cenę otrzymałam fajny towar.

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu

Super krem na zimę

Mam skórę bardzo suchą i do tego z rumieniem. Szukałam kremu, który byłby odpowiedni do mojej skóry właśnie na zimę i nadawałby się pod makijaż. Na początku podeszłam do niego nieco sceptycznie, ale miło się rozczarowałam :) Krem ma ładne opakowanie, naprawdę przyjemny zapach. Po nałożeniu pozostawia warstwę ochronną, przez co jest odpowiedni na zimę. Po około dwóch tygodniach zauważyłam zmniejszenie rumienia na twarzy. Nie zniknie on na pewno zupełnie, bo tego nie spowoduje żaden, nawet najdroższy krem, ale jak za tą cenę to efekt jest super :) Polecam ten krem :)